Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

danielitka26
22. jún 2009

no mám pred kolaudáciou ale ku nej treba ešte papierovačiek a kopec peňazí ...uvidím kedy sa mi to podarí dať dokopy 😝

cipsinka
22. jún 2009

danielitka cvicila som do maja potom sme sli na SVK tak som prestala,davala som trenerovi prachov az az a akosi som nevidela vysledok 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,potom som sa dala na 90 dnovu dietu a teraz zas na delenu stravu tak teraz som aj na delenej a aj na 90 dnovke 😉 😉 😉 😉 ideme v sept.do Egypta tak chcem este schudnut co sa bude dat 😉 😉 😉 A o tyzden idem behavat s kamoskou ona ide teraz na SVK a potom sa vrati a ideme na to ona krasne schudla 12 kil,tak ide ma motivovat 😉 😉 😉 😉

cukruska1920
22. jún 2009

cipsi... uz som pozerala minule 😉 aj ja by som chcela taky

cipsinka
22. jún 2009

dani tak to mate super,ze pred kolaudaciou ved to uz mate hotove,kedby by ste mali v plane ist uz byvat do vlastneho??? 😵 😵 😵 😵

cukrus tak uz o pat dni sa budeme vytesovat z tehu knizky 😵 😵 😵 😵 😵 juchuuu 😵 😵 😵 😵

cipsinka
22. jún 2009

cukrus 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
22. jún 2009

baby poculi ste o tom rodicovskom co sa ma od januara zvysovat???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Moj drahy povedal,ze ak to bude pravda,ze ak to prveho schvalia tak druheho sa mozme zacat snazit 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

evitkamalicka
22. jún 2009

cipsi poculi, ale to je este daleko

danielitka26
22. jún 2009

cipsi yo máme na 95% hotové bývať som chcela ísť o mesiac ale kôli susedovi nemôžem by ma udal na polícii tak musím dať prekresliť komplet projekty a vybaviť x povolení , súhlasov a všeliakých býkovín čo teraz vymysleli ...dokonca ešte je akási novinka že energetická trieda domu 😕 ako máš napr práčku že A tak ti musia aj dom ohodnotiť vidím to tak na dva tri mesiace 😠 😢

cukruska1920
22. jún 2009

cipsi... no to hej... z prvej som sa vytesovala len jeden den 😝 .. inak ten yorksir je kraaasny... to ste kupili ? hej o tom rodicovskom som pocula aj ja a jedna baba co chodi do januaroviek to potvrdila..takze jupiii

cipsinka
22. jún 2009

dani to co je za suseda 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to je nejaky debil nie????

evit no je to daleko ale to prejde ako vodaaaaaaaaaaaaa,aspon mne tie dni nie ze utekaju ale letia rychlostou Ferrari 😉 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎

evitkamalicka
22. jún 2009

cipsi aj mne ide rychlo cas odkedy mame Adamka

danielitka26
22. jún 2009

cipsi je to môj ujo !!!! debil jeden večné problémy s ním 😠 🙄 ale neriešim ho lebo by ma mmuselo drb...

idem od vás ...papa a pekný deň

evitkamalicka
22. jún 2009

danielitka pa pa a ukaz sa castejsie

cukruska1920
22. jún 2009

noooo...ja by som uz celkom chcela aby bol januar 😉

evitkamalicka
22. jún 2009

cukrus ved januar uz je za rohom 😅

cukruska1920
22. jún 2009

no jasne...coby kamenom dohodil 😀

cipsinka
22. jún 2009

jooooj sa tesim akurat mi volal drahy ohladom dovolenky lebo to nebolo iste,ze ci ideme v sept.alebo v okt.lebo sme sa bali,ze mu manazerka neda volno a dalaaaaaaaaaaaa,tak sa tesim a mame ultimatum,ze od 25.augusta do 11.sept.tak som radaaaaaa,dufam,ze vtedy bude nejaky last minute do toho Egypta 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
22. jún 2009

dani tak to je ozaj divny ujo 😔 😔 😔 😔

evitkamalicka
22. jún 2009

my by sme chceli ist buduci rok konecne na dovolenku a aj s Adamkom, este sme nikdy s manzelom neboli na ziadnej v zahranici

cipsinka
22. jún 2009

evit pojdete a s Adamkom si to uzijete 😉 😉 😉 😉 😉 😉 My sme sa rozhodli pre Egypt lebo to je moj sen ked vidim aka tam je nadhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Len zo SVK je to blizsie az o dve hodiny letu tak aj ceny dovoleniek su lacnejsie.My sme sa boli pytat v cestovkach tento tyzden a povedali nam,ze nas to vyjde na 14 dni AI az 2500ecok,tak pockame na nejaky last minute a ked nebude tak objedname aj to no co uz 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale si myslim,ze nadabime na nieco 😉 😉 😉 😉

cukruska1920
22. jún 2009

mi ideme 13.jula ale len sem na slovensko...ideme do trenciasnych teplic

cipsinka
22. jún 2009

jeeej cukrus tak aj vam bude paradicka idete s manzelikom ci aj s nejakou partickou??a na kolko idete?? 😵 😵 😵

cukruska1920
22. jún 2009

ideme len mi dvaja s muzom..teda traja...ked ratam aj babo 😉 , a bude tam aj starka lebo ona ide ten isty termin s kamaratkou co mi...takze uz sa nevieme dockat...poslem ti link na hotel kam ideme

evitkamalicka
22. jún 2009

ja by som chcela ist na Malorcu

cipsinka
22. jún 2009

cukrus vyzera to tam supeeeeeeeeer,joooj to bude romantikyyyyyyyyyy, 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 .My sme teraz zvazovali Kanare a Egypt,lebo na Kanare su super ceny dovoleniek z Dublinu ale drahy sa rozhodol,ze mi splni sen a ideme do Egypta 😎 😎 😎 😎 😎 Budeme mat aj vyrocie zasnub a ja budem mat narodky tak to tam vsetko pekne oslavime 😵 😵 😵 😵

cukruska1920
22. jún 2009

cipsi... no len dufam ze nam bude priat aj pocasie... nasi idu do Turecka a chceli nas zobrat...este ze sme nechceli ist lebo aj tak by som teraz nemohla .....

cipsinka
22. jún 2009

ale z Dublinu do Egypta budeme letiet 6 hodin 😅 😅 😅 😅 😅 to sa mi zda dost a este odleti su o druhej a leti sa do desiatej miestneho casu,cize k nasmu irskemu casu musim pripocitat dve hodiny 😉 😉 😉 😉 ,ale nejako tych 6 hodin prezijeme ved to budu velke lietadla tak sa bude dat 😉 😉 😉 😉

cipsinka
22. jún 2009

cukrus jasne vy si len po Slovensku nasom krsnom teraz oddychujte a potom s drobcom pojdete ku moru,teraz by som to ani ja neriskovala v tvojom stave,predsa este si v zaciatkoch a treba mat klud a nie strsy z cesty a taaak podobne 😉 😉 😉 😉 Ja uz mam aj plavky a aj saty vybrate a to som este do dnesneho dna nevedela,ci nepojdeme nahodou az v okt. 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
22. jún 2009

cipsi... aaale to nejak zvladnete...sice ja som este neletela tak neviem ake to je ale myslim ze ked si odmyslim tie nehody tak sa to da 😀

jaaaj...idem si lahnut lebo sa mi zyva...este je aj take sproste pocasie...tak sa majte...zas niekedy nabuduce