Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
11. mar 2009

jááj tak ty nevieš že ona píše jak ďablik a potom jej behajú očká zo strany na stranu 😀 😀 😀
však ona mi dá 😲 😀

zlato115
11. mar 2009

mimusa neviem, nepoznám ju tak dobre...ale keby to bolo tak, tak som jej napísala, nech to neprehána 😀 😀 😀

mimusa4
11. mar 2009

ona to preženie tak či tak 😀 😀 😀 😀 😀
a ty čo si v práci, či doma? či ako?

zlato115
11. mar 2009

ja som v práci 😀 a ty???

mimusa4
11. mar 2009

ja som doma 😀 pn

zlato115
11. mar 2009

ahaaa, takže pohodička, relax 😀 😀 😀

cipsinka
11. mar 2009

helloo 😎 😎 😎 😎 😎

No trosku Vas poprovokujem my mame naaaaaaaaadherne pocasie ked som kuk z okna,tak som videla,ze ludia chodia aj v kratkych rukavoch 😲 😲 😲 😲 😲 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zlato115
11. mar 2009

Ahoooj no tak to je od teba peknééé, ja tu mrznem 😔

cipsinka
11. mar 2009

zlato prid 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 ,ja som domka cele dni a potom 6 maja pojdeme spolu domov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale vlastne neviem ci by si si to potom neolutovala,lebo taketo pocasie je tu raz za rok 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

zlato115
11. mar 2009

hurá, aj tu vykuklo slniečko 😀 😀 😀 cipi, ja idem domenko koncom mesiaca, na týžden, tak sa teším 😉

dicinka1
11. mar 2009

ajojte..u nas je dost chladno..ale uz vykukuje slniecko 😵

zlato115
11. mar 2009

ahoooj dici, tak to je asi tak ako aj u nás 😉

dicinka1
11. mar 2009

kde je kladno?to je tu na slovensku? 😕 ale vazne 😀 😅

teraz som sla manzelovi robit chlieb vo vajicku...a vybili sme asi 20 vajec..trebalo nam len 3 vajicka...a to preto lebo v kazdom jednom bol uz riadny zarodok kurčatka 😠 a bolo vidno normalne uz aj tu kozu 😀 ako na perie....domace vajca nechcem uz ani vidiet..fuuuuuuuuuuj!!!! 😠 😒

zlato115
11. mar 2009

dicinka, Kladno je v Čechách, asi 10km za Prahou...vážne 🙂
tak to ma hnet hlad prešiel ako som to čítala...bleee... no keby ste to vedeli, mohli ste mat kuriatka malinké 😉

dicinka1
11. mar 2009

zlato..no ano..bolo mi aj smutno,ked som to kurciatka videla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ podarilo sa nam najst aj dobre vajka,ale ja som ich aj tak nejedla..len manzel...ja sa toho ani nedotknem ,aj ked je to z tych dobrych vajec..ale úpo dneskajsej skusenosti sa na domace vajcia asi vyprdnem 😉

idem trosku popratat..neskor sa zastavim..dufam,ze budem mat co citat 😉

zlato115
11. mar 2009

dici, tak to ti neslubujem, pretože akoto tak sledujem boli sme tu iba my dve a ty ideš preč, takže si nemám s kým písat...a sama so sebou, no stačí ked niekedy trpím samomluvou, nieto si ešte aj písat sama sebe 😀 😀 😀

dicinka1
11. mar 2009

zlato 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlato115
11. mar 2009

tak tak...ale aspon si sa zasmiala 😉

lovacka
11. mar 2009

ahojte
tak ja som dovarila aj sa napapala este robotnici sa musia prist najest a potom mozem zase pratat a chystat nieco na veceru. 😝 ale mam dost poviem vam po tom nic nerobeni teraz som dostala dva dni zabrat ale uz pride mamina domov tak budem zase oddychovat nanajvys len jej pomozem.este som chcela povysavat a utriet prach ale neviem ci s ana to nevybodnem 😀

cipsinka
11. mar 2009

lov a co nieco staviate?? 😕 😕 😕 😕

zlato115
11. mar 2009

ale vybodni, ved to ti neutečie, nesmie sa to prehánat, všetko za jeden den stihnút 😉

lovacka
11. mar 2009

no len burame momentalne 😀 😀 😀 robime cestu pre auta ked budu vozit material.boli tam take stare chlievy alebo sopa alebo ako to nazvat a to sa teraz bura uz druhy den buraju a este skoro raz tolko treba 😝 a potom sa bude stavat na jar ked bude teplo a potom sa este bude burat stary dom 😅

zlato115
11. mar 2009

lov, tak vy to máte až tak zložitééé, no ale všetko sa spraví a bude to peknééé 😉 My sme tieš búrali starý dom a už tam stojí náš nový 😀

lovacka
11. mar 2009

no novy budeme stavat vzadu na zahrade lebo dookola su len zahrady takze nebudeme mat ziadnych cumakujucich susedov z ulice a ten stary dom je v predu asi 100 metrov od toho kde budeme stavat

zlato115
11. mar 2009

tak to máte super, že sa nemusíte vobec prisposobovat stavbám okolo seba 😉

lovacka
11. mar 2009

no nemusime staci nam len podpis susedov kedze maju zahradu pri nasej ale nemame ziadne stavby preto ideme stavat aj bungalow lebo tam bude ako na takej cistinke nikde nic len zahrady dookola 😀

zlato115
11. mar 2009

tak to máte fakt super...ja som chcela tieš bungalov, ale kedže sme kúpili pozemok už v jednej ulici a okolo nás sú samé vysoké baráky, tak sme sa aj my museli dat do poschodového..ale vyzerá celkom pekne 😉

lovacka
11. mar 2009

no my sme prv chceli poschodovy ale teraz byvame u nasich a mame podkrovne byvanie a to sa nikomu nechce chodit hore dole schodami 😀 takze sme sli d bungalowu a aj hlavne preto ze ten co sme nasli nie je nakladny a ma izby presne tak riesene ako sme si predstavovali a to bolo pre nas najdolezitejsie.dokonca aj obyvacka s kuchynou bude na juhozapade takze tam budeme mat cely den slnecno

zlato115
11. mar 2009

a nemáš volakde fotku??? nám tie izby a všetko riešil projektant, pretože ten dom navrhoval, nemáme katalogovi... my nebudeme mat potkrovné izby, ale normálne a v podstate na poschodí sa bude iba spávat 😉

lovacka
11. mar 2009

no ono ani nas nie je podkrovny ale ma normalne izby ale v podkrovi teda na poschodi ci ako to napisat 😅
fotku myslis ktoreho domu?