Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
9. apr 2009

no ved prave cukrus ja som si na to davala sakra pozor a bolo vidno,ze ta moja koleg.z druhej smeny mala len zakladku a nejake dva roky strednej,tej ta matika teda vobec nesla 😒 😒 😒 😒

cukruska1920
9. apr 2009

a teraz co robis v Irsku?

cipsinka
9. apr 2009

a ked som odchadzala tak som zaucala taku staru skatulu mohla mat tak 45 rokov ale to bol des,bola tupa ako rura a este aj straaaaaaaaaasne smrdela mala som co robit.Ju som zaucala vyse tyzdna co jej to neslo do gebene a ked som tam nastupila ja tak na druhy den som uz sla uuuplne sama a ked som nieco zle spravila dostala som riadny spucung od veducej a bolo ale aspon som sa do toho rychlo dostala 😉 😉 😉 😉 😉 ,lebo co sme si tam museli zapamatat kodov no hruuuuuuuuuuuuuza 😉

cipsinka
9. apr 2009

cukrusik momentalne nic,ale pevne dufam,ze ked sa vratime z dovolenky tak pojdem spat na letisko 😉 ,lebo co som mala ist naspat do tej pocitacovej firmy co som tam robila pred rokom tak ta tiez krachuje 😖 😖 😖 😖

cukruska1920
9. apr 2009

jezis kody mi ani nespominaj ... ale niektore mame napisane aj na pokladniach takze v pohode.. a o srmrdlavych ludoch mi ani nehovor.. nam tam chodi taky bezdak... a ako naschval furt chodi k mojej pokladni...minule ma tam normalne naplo...som musela utekat dozadu..to bol des

cipsinka
9. apr 2009

aj k nam chodil taky bezdak,mal strasne dlheeeeeeeee fuzy,karovane gate a vzdy bol dosraty a dostaty,no fuuuuuuuuuuuuuuuj 😝 😝 😝 😝 😝 ked odisiel sme vetrali hodinu predajnu 😝 😝 😝 .Ano mali sme veeela kodov ale kazdy normalny clovek si ich pise na svoj papier aby si to co najskor zapamatal a ona si absolutne nic nepisala a stale po mne len vykrikovala,ze aky ma kod to a to a mna z toho zlo jeb... 😖 😖 😖 😖

cipsinka
9. apr 2009

a raz isla za mojou smrdlavou koleg.a veduca,ze ci jej uz nie je trapne ma stale otravovat 😉 a vies co jej na to odpovedala ta tupana,ze kazdy nemoze byt tak mudry a mat taku dobru pamat ako Sandra no skorom ma porazilo,ale to nevidela,ze ja som sa aj doma ucila tie kody hlupana jedna 😠 😠 😠 😠

cipsinka
9. apr 2009

cukrus a kde to robis v Nitre alebo v Blave??

cukruska1920
9. apr 2009

no ved to...ale ved tie kody sa stale omielaju tak to sa da zapamatat..a co ide menej tak ten kod si pozriem a je to

cipsinka
9. apr 2009

cukrus no ano,lenze jej si mohla jednu vec omielat tisickrat aj tak si to nezapamatala,ale keby sa aspon snzila ale ja som sa tam sla roztrhnuta aby som jej vsetko dopodrobna vysvetlila a ona salam parky absolutne nezajem 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cukruska1920
9. apr 2009

niektori ludia su taki krepi...

cipsinka
9. apr 2009

akurat sa stahuju do bytu oproti nam,obcania madarskej narodnosti a bliakaju po celej chodbe 😕 😕 😕 😕 😕

cukruska1920
9. apr 2009

no pekne... vedla nas nikto nebyval cely cas jak sme v Blave...4 roky...a teraz sa tam niekto bude stahovat a buchocu a vrtaju uz asi mesiac... neviem co tam tolko vedia robit

cipsinka
9. apr 2009

ste mali klidecek bez susedov,ze??My sme mali slovakov susedov,ti odisli na SVK a mame este jedneho Ira ale ten je vecne v liehu takze o nom neviem,cize pohodicka,no a na miesto tych slovakov prisli teraz madari 😎 😎 😎 😎

cukruska1920
9. apr 2009

mi mame naokolo samich starcekov takze v pohode...vedla nas ale byva suseda a ta je hlucha takze ked pozera televizor mi nemusime mat zapaty ani zvuk a pocujeme

cipsinka
9. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspon usetrite na elektrike 😀 😀 😀 😀 ozik a to robis v tom obchode v Blave hej?? 🙂

cukruska1920
9. apr 2009

hej...mam to cez cestu... takze usetrim aj na elektricenke 😅

cipsinka
9. apr 2009

a nemusi az tak skoro vstavat,takze super 😉 😉 😉 😉 my sme byvali v Dubravke a robila som v Devinskej 😉 a vy na akom sidlisku byvate?? 🙂

cukruska1920
9. apr 2009

mi byvame v krasnanoch

cipsinka
9. apr 2009

joj to ani neviem kde je 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cukruska1920
9. apr 2009

smerom do race...

cipsinka
9. apr 2009

ahaaaaaaaaaaaaa,no zas som mudrejsia,no dobre cukricek idem ja robit papu pre draheho lebo zachvilocu pride 😵 😵 😵 😵 😵

cukruska1920
9. apr 2009

ok...moj neviem kde sa flaka ale uz by tiez mohol dojst....oki..tak papa....a prijemne sviatky...

krasulka
9. apr 2009

krpcek uz ma sabinkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
9. apr 2009

hej hej aj ja som teraz čítala...chudinka museli ju rezať 😒 ale konečne už má pokoj a srdečne gratulujemeeeee 😀 😵 😵 😵

evitkamalicka
9. apr 2009

jeeeeeeeej gratulujem 😵

cipsinka
9. apr 2009

cooooo,jeeeeeeeeeeej to je novinka idem citat do apriloviek podrobnosti 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
9. apr 2009

no nic viac som sa nedozvedela,ale aspon uz maju obe po tom tak super 😵 😵 😵 😵

zlato115
9. apr 2009

jééé tak to som super prišla, gratulujem aj ja 😉
cipsi no možno nám to aj vyjde, naše plánovanie o nich 😉 😀

cipsinka
9. apr 2009

zlato no sme proste perfektneeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .