Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

berni
27. mar 2009

normalne som si dala sal na krk 😅
nie mimus nebola by som chora keby ludia ked su chori tak by sa liecili normalne a vylezali doma a netrepali sa do roboty 😠

mimusa4
27. mar 2009

no ja to veeľmi dobre poznám kedysi som to tak robila aj ja, choroba nechoroba, robila som, ale za posledný rok som si povedala, že dosť, najprv sa vyliečim a až potom budem makať

cipsinka
27. mar 2009

ahojky 🙂

Tu mame dnes zimu brrrr,chvalabohu,ze nemusim vyjst von 😉 😉 😉 😉 😉 .No,bernus so setrenim to nie je az take ruzove ako ked som pracovala,ale zijeme si normalne ako predtym nicim sa neobmedzujeme a my mame taku teoriu,ze aj keby sme neusetrili teraz nic aj tak je nam tu fajn,lebo si dovolime kupit co chceme(samozrejem nie auta,domy a pod)a nemusime ratat kazdu korunku ako sme to robili na SVK a to sme boli cele dni v praci. 😉 😉 😉 😉 😉 ,takze tak 😉 😉 😉 a ja verim,ze robotka po dovolenke pride lebo sa do toho pustim a maju po chlebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

berni
27. mar 2009

mimus no jasne vsak aj ja som taka bola, a keby som sa necitila az tak zle tak by som isla do roboty 😅

cipsus jasne...chapem to uplne a verim ze si po dovolenke najdes pracu, lebo si sikulka a boli by hlupi keby ta nezobrali....

cipsinka
27. mar 2009

bernusik dik 😵 😵 😵 😵 😵 ,len ta moja anglina nie je bohvie co a to ma serka a najhorsie na tom je,ze sa mi to ani ucit nechce 😖 😖 😖 😖 😖 😖

berni
27. mar 2009

cipsus dajak sa dokop, musis aby si si zohnala perfis robotu aku si zasluzis 🙂

mimusa4
27. mar 2009

mne sa tak nič nechce..a to mi treba ešte niečo porobkať

cipsinka
27. mar 2009

vies bernusik mne nejde ani o super robotku mne ide o robotku vseobecne ci uz lepsiu alebo horsiu hlavne nech je 😉 😉 😉 😉 .

Mimus ani mne sa nic nechce a este tu aj prsi a je zima a fuka joooj,neznasam toto pocasie,akurat som dovolala s babkou a,ze tam je koooopec snehu asi ma porazi,dufam,ze do maja zmizne 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
27. mar 2009

Idem si citat knizku 😵 😵 😵 😵 😵 ,teraz citam Harryho Potera dvojku,dostala som ju v roku 2002 od nasich a doteraz som ju necitala 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,viem,ze v roku 2002 lebo mi ju dali s venovanim a pustila som sa do nej teraz a celkom je zaujimava 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .To mi sedem rokov lezala na policke 😲 😲 😲 😅 😅 😅

mimusa4
27. mar 2009

cipsi nesranduj, v máji nech sa neopováži byť sneh, však už teraz mám dosť, čo je kosa..
a ja nemám takú knihu čo som nečítala a ak nejaká je tak ma nezaujíma 😝

lovacka
27. mar 2009

ahojte
no tak ja som dnes bola na nakupy
kupila som nanoznik na nas kocik ktory nam dnes pride domkov a bola som aj v DM ku a kupila som si krem na bradavky potom take antibakterialne utierky na wc do nemocnice a tak na bezne toalety ktore su ....
kupila som uz aj vlhcene utierky neparfemovane do nemocky pre Filipka a aj vaselinu na ritku dorbcekovi
uz nam treba len postielku kupit a mne nejake drobnosti do porodky a hadam uz mame tie najvacsie vydaje za nami 😅

cipsinka
27. mar 2009

lovacka tak super,ze mas nakup za sebou 😵 😵 😵 😵 ,to su take mile starosti nie???Aspon ja sa v tom budem vyzivat 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .

No ja mam 200 stran precitanych,ale uz ma okale bolia,tak idem hodit do rury lasagne mnaaam 😝 😝 😝 😝 .

A vy kde sa cely den flakate??? 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅

berni
27. mar 2009

ja sa neflakam ja pisem seminarku...
a teraz uz si idem lahnut konecne

krasuliak
autor
27. mar 2009

cawes kocky

berniiii len aby to finale bolo 😅 po dnesku sa to oddialilo 😝 😝 😀 😀

berni
27. mar 2009

krasuliak moje zlate no slovan tiez nie je najuspesnejsi 😀 😝 😝 😝 😝

krasuliak
autor
27. mar 2009

zajtra si to napiseme 😀 😀 😀

a cooo?? zlato?? joj pockaj ked krasulka uvidi 😀 😀 😀 bude bitka po holej 😀

berni
27. mar 2009

no zajtra uvidime .... 😎 😝

krasulka sa nehneva... vie ako som to myslela a aj ty vies ako som to myslela 😠 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
27. mar 2009

len aby 😀 😀

cipsinka
27. mar 2009

cauky cauky,

joooj bernus prepac za to flakanie som nevedela,ze makas na pracicke 😅 😅 😅 😅 😅

dicinka1
28. mar 2009

kuuuuuuuuuuuk? 😕

nelynka
28. mar 2009

ahojte,,, co mate nove??
misha, krpcek ?? 😀

lovacka
28. mar 2009

no poviem vam ze krpcek s mishou to riadne flakaju
takto nas nechat v neistote ze co je s nimi

dicinka1
28. mar 2009

ved to,ved to ☹

cukrik580
28. mar 2009

no je to hnusne...aj ja tu trpnem, ze co

cipsinka
28. mar 2009

cauky,

aaaaaaaaale baby co panikarite,keby neco daju nam vediet,nic sa nebojte 😉 😉 😉 😉

cipsinka
28. mar 2009

nelusik,ahojky 😉 😵

nelynka
28. mar 2009

ahoj cipsus...ako sa mas?

cipsinka
28. mar 2009

nely v pohodicke,dnes tu je hnusne pocasie tak mi to na nalade nepridava 😖 😖 😖 😖 😖 😖 a ty??

nelynka
28. mar 2009

tak tu trosku vykukuje slniecko, a robi mi to naladu ist kus na dvor ale to sa musim obliect z pyzami do teplakova to sa mi teda naaramne nechce 😀 😀 😀

cipsinka
28. mar 2009

no to TI verim,to je teda naaaamaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,niekedy mam aj ja take dni,ze by som bola len cely den v positelke,ale konik ma vytiahne vstat 😀 😀 😀 😀 😀