Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
22. jún 2010

@kormelia11 tak potom drzim hubu a krok 😀 😀 😀 pokial sa obaja na to citite tak je to vporiadku.. ja len ze spolocnym byvanim ked sa vam nikto nepletie do zivota, s nikym nezijete sa vyvrbia urcite veci..
ale ako vravim, ani ja nie som jedna z najpomalis co sa vztahu tyka a hlavne manzelstva 😀

no o mne..
tak mam zatiam 22, v septembri 23.
v marci boli dva roky co sme sa brali, a dieta? to je otazka na dlhe rozpravania.. jasne ze planujeme, ale kedy..hm..to nikto nevie..
ono sa uz planovalo davnejsie..len to nevyslo..
mam za sebou umele oplodnenie (zdravotne problemy manzela a moja nedockavost), ktore bolo negativne a nasledny KET ktory vysiel ale bohuzial drobec tak ako prisiel tak rychlo aj odisiel.. ale tak to malo byt..a dneska ked na to pozeram je to len dobre ze odisiel, kedze je potreba riesit ine veci, ktorym by pampuch len branil..

ale tak, snad ked prerobime dom na slovensku, nasetrime nejake drobaky tak bude aj babo 😀 😀 ale predtym treba vyriesit otazku plodenia 😀 😀 😀 😀

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: neboj, to zas né, všecko kvalitně a bezpečně 😉

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak pak ano 😀 😀 😀 skus pobrouzdat po netu, mozna neco najdes..

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: já jsem právěžě už hledala, ale líbila se mi jedna ostravská firma, no nic, necháme to na taťkovi 😀 aspoň nebude mít čas na ženský 😀

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i a co je na tom ze je ostravska? kdyz je dobra firma, stavi vsude po cely republice.. zkus si neco o nich zjistit a klidne si nech od nich vpracovat plan, jestli se vejdete do vaso rozpoctu..
a jaky chcete domek? poschodovy nebo klasicky bungalov?

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: poschodový, já jsem tem bunglalovům nepřišla na chuť a navíc, přála byych si mít balkon s muškátama 😀 , no já jen že by to chtělo spíš asi nějakou brněnskou firmu

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i nemusis, muzes si klidne vybrat i prazskou firmu 😀 oni si to uz zabezpecej 😀 😀
vzdyt se poptej a uvidis.. ale co jsem se ja o to jeden cas zajimala tak zadna firma nemela probem stavet i na opacnom konci republiky.. 😉

ja jsem vzdy chtela poschodovy, ale ani ty bungalovi nejsou spatny..
tenhle mame klasickej starej dum, takze prizemnej ale na slovensku chceme udelat poschodovej, takze uvidime co z toho bude

nelynka
22. jún 2010

nic holky, ja jdu do hajan.. rano praca vola, ja se zase ozvu..ale asi az stvrtek vecer.. uvidime..
tak packo zatim

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

pí a dobrou

riana12
23. jún 2010

@kormelia11 vitaj u nas 🙂
.

@nelynka a @a_n_d_u_l_i
straaasne vela ste toho vcera popisali, takze ani nejdem reagovat 😀 😅

dneska ideme s priatelom mozno poobede do kina 🙂 uvidime, ako stihne poobede za mnou prist, ci to kino stihame... ked nie dnes, pocka si to na nas inokedy... mam teraz 2 volne vstupenky do kina, takze tak 🙂

a_n_d_u_l_i
23. jún 2010

@riana12 : tak to se máte, ale já taky, přítel je na dva dny v Praze, takže mám volnooooo 😀

riana12
23. jún 2010

@a_n_d_u_l_i no u nas to este nie je na 100%... uvidime, ci priatel stiha dovtedy dojst 🙂 a vlastne to zalezi aj odo mna, ci ja stihnem dojst do kina z prace 😀

a_n_d_u_l_i
23. jún 2010

@riana12: a na co jdete?

evitkamalicka
23. jún 2010

ahoj kočky,
čo nového?

riana12
23. jún 2010

@a_n_d_u_l_i chceme ist na "Muzi, co cumia na kozy"

@evitkamalicka ahojky, jeej 34tt 😵 ako sa citis?

evitkamalicka
23. jún 2010

@riana12 citim sa velmi dobre

riana12
23. jún 2010

@evitkamalicka no co nevidiet tu mate druheho drobceka 🙂 a Adamko aj nejako reaguje, ze bude mat braceka? 🙂

evitkamalicka
23. jún 2010

@riana12 Adamko vie, ze bude mat braceka, ked mu poviem kde je Oli? tak pride k brusku zacne hladkat a hovori jeeej

riana12
23. jún 2010

@evitkamalicka musi byt zlaty 😵

evitkamalicka
23. jún 2010

@riana12 hej je podareny....uz sa nevieme dockat

riana12
24. jún 2010

dobre ranko 🙂

@evitkamalicka no budete mat doma veselo s dvoma loptosikmi 🙂

nelynka
25. jún 2010

ahojte zenuse..
ja mam konecne volny vikend, tak sa strasne tesim, musim upratat, ozehlit konecne aspon nieco, zase prat, ale vonku je uzasne slnecno, tak sa pojdem aspon na hodku vycapit cez obed 😀 😀 😀

@evitkamalicka ved to uz zachvilocku rodis 😀 😀 xixi
inak aj ja ked som bola tehu, tak som mala termin 10.8. 😉

riana12
25. jún 2010

@nelynka zavidim slniecko 😅 my tu mame pod mrakom, ale aspon je prijemna teplota a nepotim sa 😝
ja si chcem vybrat na pondelok dovolenku, budem mat predlzeny vikend 😀 😅 dufam, ze ma pustia... 🙂

nelynka
25. jún 2010

@riana12 tak ja uz si setrim len na leto a potom mi ostan uz len jeden den dovci, takze si poriadne rozmyslim kedy ju vyberiem 🙂)

riana12
25. jún 2010

@nelynka no my mame tento vikend hody, mlady MOZNO ostava tiez doma, ja som naviac tak troska pacient, tak sa na jeden den ulakomim 😅

nelynka
25. jún 2010

@riana12 dobre mas.. ja mam tiez stareho v robote a len v nedelu ma volno, ta musim daco vymyslet kam pojdme

riana12
25. jún 2010

@nelynka no tak sobotu mas len pre seba 🙂 a ziada sa ti nejaka disko ci vylet do prirody alebo nakupy?

nelynka
25. jún 2010

@riana12 aj dnesok mam pre seba..
vies co, zaida sa mi setko, ale na disko sama nepojdem a jeho tahat nechcem dneska nikam bo zajtra ide do roboty a zajtra moc nemame kam vyrazit bo seci hraju dade v prdeli kde ja nechodim a na nakupi peniazky nie su 😀

pendolino
25. jún 2010

Ahojte snažilky!staršie aj novšie.už dávno som tu nebola,tak nemam prehľad.ahoj nely.tak ty si to nateraz vzdala?

riana12
25. jún 2010

@nelynka no tak dnesok si daj pre seba, v sobotu poriadis doma a v nedelu chodte na vychadzku 😀

a moja dovca je vybavena! 😀 😀 😵