Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
2. sep 2010

@lienka1304 tak nevadi 😉 das sem fotku neskor 🙂
foto do negatovu - napr.: foto si otvoris v Skicari/Malovani a das "Obrázok" a "Invertovať farby"

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 v skole zacinam normalne zajtra... sice je pravdy ze od nuly zaciname a na nule skoncime...ale najdu sa aj ludia ktori zacnu vyssie ale podla mna ich zivot nema tak pevne zaklady.. a ti ludia ani len netusia co su to poctive peniaze a prac a...

janka_a
2. sep 2010

kade sa tulate??
inac ja som dnes ako mechom ovalena 😒 unavena, zaludok boli a migrena ako hrom 😠
a nic sa mi nechcee.. akurat poobede co som bola brata na tanecnej vyzdvihnut a dost.. a este som chcela dnes prat a treba umyt riad- ale ked sa to nespravi samo tak ja urcite nie..

riana12
2. sep 2010

@janka_a vselikde 😀 😀 😀

janka_a
2. sep 2010

@riana12 vsimam dnes nikde nikoho..
a to si uzivam posledne dni netu😀..

riana12
2. sep 2010

@janka_a ja som nieco hladala na nete, ale nejak nula bodov... asi na to nie je ten spravny cas 😝 😅

janka_a
2. sep 2010

@riana12 co si hladala?ak smiem vediet..

riana12
2. sep 2010

@janka_a no zatial som si len listovala v jednej diskusii, ci nenarazim na nejaky velmi lahko kryci makeup... ale to sa musim obratit inde...

janka_a
2. sep 2010

@riana12 skus nejaku kozmeticku🙂 odbornicka ti najlepsie poradi..

janka_a
2. sep 2010

inac dnes som si konecne vyliala dusicku tu na mk v clanku 😔

riana12
2. sep 2010

@janka_a nemam cas za nejakou behat a nepotrebujem nic prehnane... a skor hladam len nejaky zoznam, ktore za to stoja... mala /a vlastne este troska/ Recovery od Rimmelu, ale ten uz myslim ze vobec nevyrabaju, takze by bodla nejaka nahrada 🙂
ten tvoj je sypky, ale ja chcem len tekuty, lahucky, lahke krytie... aj ked okrem toho mam zalusk na matte morphose od l´orealu, ale ten je taky hutnejsi... ten bude na normalne nosenie v zime 😅

riana12
2. sep 2010

@janka_a ak to nie je velmi osobne, posles mi do IP adresu prispevku? ked chces, mozeme si v IP o tom popisat 😉

janka_a
2. sep 2010

@riana12 fuuha to ti neporadim urcite 😔 ja stale len sypke vyuzivam..
a na mojasvadba si pozerala? tam su tiez diskusie o kozmetike..

janka_a
2. sep 2010

@riana12 v mojom fotoblogu 😔

riana12
2. sep 2010

@janka_a no ja len tekute, tym ze sa mi plet masti, takze sypke ee... no vsak mam este mesiac na hladanie 😅
na MS som pozerala diskusiu o letnych makeupoch, ale nie je tam toho tolko popisane a vacsinou su to vyssie cenove hladiny...

janka_a
2. sep 2010

@riana12 preco prave mesiac mas na hladanie?

riana12
2. sep 2010

@janka_a cca o mesiac by sme mali ist na svadbu, takze sa chcem troska prifintit 🙂

janka_a
2. sep 2010

@riana12 🙂ved ty si pekna aj bez fintenia😀 ale snad nieco najdeS🙂saticky uz mas kupene?🙂

lienka1304
2. sep 2010

@riana12 mrzi ma to... ale no fakt to neviem odfotit... ☹ som ukazovala priatelovi a on tam nic nevidi... ale to je prenho typicke... 🙂 my sa trosku farbami lisime.. ja vidim tmavomodru, on ciernu... 🙂 ved on to tam raz uvidi... mehehe... 😀

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 skoda ze nemozes odfotit ale ved testnes opet o par dni a snad bude ciarka silnejsia.. 😔

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a tak tak... presne... jak pises.. 🙂 uz presla migrena?

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a no ved jasne.. ked to tam je, tak by to malo tmavnut, ked pojde vsetko podla planu... 🙂

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 trochu presla.. na to sa musim poriadnut vyspat vypnut zo stresov a bude lepsie... aspon na cas..🙂

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 ked ma tmavnut tvoja ciarka tak bude uvidis o paru dni🙂 drzim palceky nech tmavne!🙂padla by tu vhod nejaka tehulka🙂

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a nemam rada migreny... mne pomala lahnut od tmy, zobrat tabletku a ked nie spat, tak aspon v tichu lezat... 😒 ale aspon ze uz nemas daleko do spania, nie? 🙂

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a 🙂 zlata si.. dakujem... dufam, ze takto zareaguje aj mamina... ma trosku inu predstavu o mojom zivote... 😒

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 aj mne to pomaha z casu na cas.. len dnes som este nieco potrebovala dohodnut na nete tak som as musela premahat a byt tu 😔
a nemam daleko od spania.. len rano opet vstavat treba 😖

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 nemas zaco.. a kazdy rodic ma o svojich detoch urcitu predstavu..ale uvidis bude sa tesit s tebou...
moja mama by sa vcelku aj potesila keby som bola tehu 😔

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a a neviem, ci sa to da na prvykrat urobit babo... ☹ tolko parov sa snazi a nejde to... toho sa bojim, ze plany poplach a oci vidia co chcu...