Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
7. júl 2009

ta so? kde ste setky? 😉

tea333
8. júl 2009

ahoj, vidim ze tu mate taku sukromnejsiu debatku ale snad sa nejako pripojim, lebo mlade snazilky tu na fore velmi neziju 😖

mimusa4
8. júl 2009

ahoj tea..musia prísť nové snažilky, aby to tu o5 ožilo, takmer všetky sú čo majú už malé na svete, niekto ešte tehulkuje, niekto sa snaží, alebo nadtým ani nepremýšľa...

tea333
8. júl 2009

no ja sa idem este len snazit od 10.teho, takze uvidime ako to pojde..tych mladych bab asi nie je vela 😀

mimusa4
8. júl 2009

ale je...len sa chodia teraz opaľovať 😀 aby boli peknučké, a možno o to skôr sa im to podarí, ako ich bude vidieť mužík.. 😉
a držím palce aby sa podarilo na 1 šup 😀 ale ak sa nepodarí, netreba smútiť..všetko chce svoj čas 😎

tea333
8. júl 2009

diki,ja sa spolieham na to ze som mlada a zdrava, tak tam snad nie je hacik, na gynde ma poriadne povysetrovali a nic nie je divne na mne 😀
mimusa a kolko mas rokov?

mimusa4
8. júl 2009

😅 ja? ja tu do tejto kategórie nespadám, ale chodím tu už niečo asi cez rok, tu sa cítim dobre...verná téma, ale som aj inde..mám niečo po 30-ke 😉

mimusa4
8. júl 2009

a o vek nejde, ale o spoločné záujmy a pod. 🙂

tea333
8. júl 2009

ved to je jasne,kazdy ako sa citi 😉
vidim ze si tehu,tak teda blahozelam, a ticho zavidim 😀

mimusa4
8. júl 2009

dôjde aj na teba, možno koncom mesiaca povieš tak už som aj ja 🙂

mimusa4
8. júl 2009

idem sa naobedovať...
a ty pracuješ? koľko máš rokov...niečo prezraď na seba 😀

mimusa4
8. júl 2009

a vidím že nová snažilkovsá téma je...tak tu sa to môže rozdupať a rozpustiť ☹ 😠 😕 🙄 😉

tea333
8. júl 2009

ktora tema??
ja mam 20

mimusa4
8. júl 2009

nová je snažilky BA a okolie...jéj aj ja chcem ete raz 20 😅

nelynka
8. júl 2009

mimi neboj aj tak je viac kosicaniek 😀 😀 😀

tea333
8. júl 2009

hej to je moja tema...sup tam 😀

mimusa4
8. júl 2009

tea ty ak chceš tak šupaj taaaaam, ja už asi tam nieee, nestíhala by som to všetko...
nely myslíš? ak si to zhrniem...tak..nooo..nie som si istá 😅

nelynka
8. júl 2009

mimus...urcite..ved kto je tu z ba a okolia? asi nikto okrem krpceka a ta uz babo ma a pretusika a ta uz babo caka 😉

mimusa4
8. júl 2009

tak ja som nad tým nikdy nepremýšľala kto je odkiaľ..ale je mi smutno ak tu ie sme tak ako voľakedy 🙂

nelynka
8. júl 2009

tak bohuzial..
mna to uz prestalo bait pisat si sem sama zo sebou a vidis sama ze ostatne sem nemaju cas chodit...
uz maju svoje drobce a musia sa venovat im..aj ty tak zachvilku budes neboj 😉

mimusa4
8. júl 2009

však hej..ale chýba mi to

nelynka
8. júl 2009

tha....

krasulka
8. júl 2009

Ale ale co ta nostalgia? no no no 🙂 🙂 🙂 vsak ja vas luubim vsetky staale rovnakooooo 😎 😎 😎 co je noveho? ja so dnes kupila konecne novu podprdu ktor ami sadla tak savytesujem, pekna ruzova krajkovaa 😀 a dve ricka som si kupila ale tu u nas nic nemaju ziadna slaaava ☹

a robila som karfiol vysmazany a uz viem preco ho robim len raz za rok 😠 😠 😠 lebo ma to nebavi obalovat 😅

cipsinka
8. júl 2009

ahojte cicusky,

aaale to tu nejako ozilo 😵 😵 😵 😵

Mimus presne aj mna hneva,ze nasa tema zapada prachom 😅 😅 😅 😅

Krasul mas krasny kocik 😵 😵 😵 😵

cipsinka
8. júl 2009

ja som varila franc.zemiaky ale este vcera este trosku ostalo tak mame aj na dnes 😉 😉 😉 😉

krasulka
8. júl 2009

Cpisus dakujem, som velmi spokojna s nim, je suprvy 😵 😵 😵 a aj mala je spokojna 😉

mnam francuzke asi si aj ja spravim. Tu sa nam dnes trocha ochladilo,ale aspon sa lepsie dychalo. Baby mala sa mi uz pad dni prevraca totalne na bok, tak si uz jej dlho nepotrva a bude na brusku sama 😵 😵 😵 aj dudel uz si sama najde v postielke a da si ho do pusinky, sikula moja 🙂

krpcek
8. júl 2009

ahojte. prisla som vas len pozravit . . konecne mala zaspala v normalnom case. cez den nemam takmer na nic cas . . . mala reveeeeee, na dvore nam robia robotnici, hklu je tu jak svina, krpata je nervozna z toho tepla tak nechce spavat ani jest poriadne . . . no horor. ale inak sa mame super. 😀

cipsinka
8. júl 2009

krpcek aka podarena,ze inak sa mame super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Krasulik malinka je sikulka 😵 😵 😵 😵

krpcek
9. júl 2009

cipsi aby to nevyzeralo, ze sa stazujem 😀

krasulka
9. júl 2009

cautee, krpcek jasne ze sa neztazujes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale to teplo ked je tak dusno som aj ja nervozna a nie este chudence tie deti 😖 a este kojis?