Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krpcek
22. jan 2009

tak uz ma davno leharo. 😉 😀 😀 😀

cipsinka
22. jan 2009

To si len ty myslis,ze uz buvinka ona je nas tajny pozorovatel,ved ked sa narodi na tento svet tak ti to vsetko zrata 😀 😀 😀 😀

krpcek
22. jan 2009

ja len dufam, ze sa neudem musiet pred nou hanbit. 😀

krpcek
22. jan 2009

moja ydem uz spinkat, lebo som mrtva na kryze. 😉

papa dobru noc.

cipsinka
22. jan 2009

nebuj luci,nebudes sa mat preco hanbit.Aj ja uz idem,takto dlho hore som nebola ani na Silvestra 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
22. jan 2009

hm ale sa tuu popisalo a co ta moja zienka zas ma tu ohovarala?? 😉 😉
kto chce nech si kukne aku mam robotu 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=1zEEweXTDHk

dufam ze pojde tento link leboeste tam oficialne nie je 😉 😉

krasuliak
autor
22. jan 2009

je len take kratke som len skusal a tam na pravo je vice od uzivatele je tam este jdno 😉

inak UPOZORNENIE: NEODPORUCA SA PRE SLABE POVAHY!! 😀 😀

nelynka
23. jan 2009

viete zeny obcas ma zabavite velmi aj vy, hlavne poslednych par stran dobre sa nepopukam od smiechu

ydem od vas lebo ma este nakazyte!!!

nelynka
23. jan 2009

krasuliak dobra praca 😀

cipsinka
23. jan 2009

ALe nelyyyyyyyyyyyyyyyyy,co si taka nadurdenaaaaaaaaaaaaaaaaa 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

cipsinka
23. jan 2009

Inak dobre ranko dievcence 😎 😎 😎 😎 😎

krpcek
23. jan 2009

krasulika sa mi paci, ze dodrziavate hygienicke predpisy. 😉 my sme na to v kuchyni kaslali. 😀 🤐

inak ahojte. 🙂

cipsinka
23. jan 2009

ja ked som tu bola na brigade,balit ovocie,tak to boli predpisy,pani moji.Nemohla som byt namalovana,musela som mat plast,samoska ziadne prstene a pod. a tiez som mala taku sexsovsku modru capicku na hlave 😖 😖 😖 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
23. jan 2009

cipsi co??? ja osm bola v kuchyni, kde sme pripravovali jedlo a chodila som bez capice. 😅 akoze uuuuplne leharo.

cipsinka
23. jan 2009

no vazne krpcek a bolo to obycajne ovocko,ktore sme balili pre Tesco 😉 😉 😉

cipsinka
23. jan 2009

Mimochodom to bola moja prva praca tu v IRL. 😖 😖 😖 😖

dicinka1
23. jan 2009

krasuliak...bolo to super.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

som to ukazovala aj manzelovi 😉

zunajda
23. jan 2009

ahojte žienky!Tak dávno som tu nebola,.......čo je nového.ja som to nejak nestíhala,keďže maličké mi dávalo zabrať,.........stále som bola v robote,ale teraz tu už budem častejšie...........som na PN,lebo moj zlatý šéf sa rozhodol,že mi dá padáka,vraj potrebuje 100%zamestnanca.Trochu som ho ale predbehla.Je mi už fajn,ani nezvraciam ale veľmi sa nudím. ☹ Poraďte mi nejakú činnosť,aby mi ušiel čas. 😉

dicinka1
23. jan 2009

zunajda avoj...ja viem len jednu alternativu..byt tu na nete... 😉 a z prace si nerob hlavu 😉

mimusa4
23. jan 2009

koníkovať a koníkovať až do bezvedomia 😀

zunajda
23. jan 2009

ahoj dicinka a ja,že ste na mňa už zabudli..........šéfa mám na háku aj keď sa priznám bolo mi kadejako keď mi to oznámil.....chodila by som sem aj častejšie ale moj drahý na nete dokáže stráviť aj celý deň,teraz je v robote tak som tu.......ako tak pozerám tak Ty si už v 22tt,gratulujem!!!!!!Mne to ukazuje o týždeň viac.

zunajda
23. jan 2009

ahoj mimusa!!!!!!!!!!!

mimusa4
23. jan 2009

ahoj zuni pokiaľ viem tak ťa nemôže prepustiť ak si v tom 😠

cipsinka
23. jan 2009

achojte,zun to je ako mozne,ze Ta prepustil ked si tehotna??????????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mimusa4
23. jan 2009

on ju neto.. bo ona sa dala na pn

cipsinka
23. jan 2009

mimus mas perfektnu foto,si ale kockaaaaaaaaaaaaaaaa,tie dva vrkociky sa ti hodia 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka
23. jan 2009

no ahojteee, ja mam tak dodrbany zaludok ze ma ide rozhodit z toho 😠 😠 😠 ale musim nejako pretpiet. 🙄

zunajda
23. jan 2009

ahoj cipsi............on mi oznámil,že ak chcem aby sme sa rozišli v dobrom tak mám podpísať výpoveď.......ja som mu ale na to povedala,že si vyčerpám dovolenku a pojdem na PN,žiadna výpoveď...........myslel si,že sa zlaknem,alebo čo.....on si robí so zamestnancami čo chce.Pritom má 29rokov.Mali sme mať výplatu 19.1. ale nakoniec máme až 28.1.,vraj nemá peniaze,ale na mercedese sa vyvážať môže............ja som už aj rada,že som odtiaľ preč.

mimusa4
23. jan 2009

ahoj cips, no také som mala aj keď som bola malá, mylsím že som sa vôbec nezmenila..ale už nenosím copíky 😀

cipsinka
23. jan 2009

zun,taky mlady podnikatel,to je veru paradicka,mysli si,ze je majster svetka,chujo jeden 😠 😠 😠 😠 😠

Cauky krasul 🙂