Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
1. jún 2009

diciiiii gratulujem,ze ste to takto krasne a rychlo zvladli,tesime sa na podrobnosti 😵 😵 😵 😵

koczurka
1. jún 2009

Dicinko,gratuluju moc,moc,moc. 😵 Jste šikulky tak rychle. 😉

danielitka26
1. jún 2009

babulky ale Dicinkina Emmka je už v albume jun2009 je zlatá rozkošná taká bambuľka 😵 😵 😵 😵 😵

koczurka
1. jún 2009

Danielitka,nemůžu najít tu diskuzi.Nemůžeš tu prosím hodit odkaz kde je fotečka malinké od Dici?Díky. 😉

cipsinka
1. jún 2009

idem kuk Emku 🙂

krasulka
1. jún 2009

cauteeeeeee ja som kukla emku aka je podarena vlasataaaa 😵 😵 😵 velmi peknucka, vydarila sa dicnkovcom 😀

koczurka, daj si fotoalbumy a tam je nazov jedneho albumu ze jun2009 😉 trosku pohladaj

cipsinka
1. jún 2009

krasna vlasana 😵 😵 😵 😵

ahojky krasul,co robkate s Ami?? 😵 😵 😵

krasulka
1. jún 2009

baby nechcete niektora ten prebalovaci pult odomna? s tou vanickou zabudovanou? ja to nepouzivam, je uplnenovy za 50 eciek predam, 🙂

cipsinka
1. jún 2009

krasul ja by som aj chcela ale nemam komu kupit 😔 😔 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹ ☹

krasulka
1. jún 2009

cipsi 😀 😀 tka no hadma do irska ti to nebudem trepat 😀

a co porabas?

cipsinka
1. jún 2009

akurat sme sa vratili s PHoenix parku,bolo kraaaaaaaasne a koooopu deticiek tak sme mali taku romatikus 😵 😵 😵 😵 😵 a v piatok chceme ist do Howthu trosku sa poclupkat v mori ja samoska len po kolena ale drahy ma velke plavecke plany 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
1. jún 2009

z Phoenix ja neviem dnes sa len mylim asi je cast ist prec od PC 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mimusa4
2. jún 2009

ahojte 🙂

cipsinka
2. jún 2009

ahoj mimi 😵 😵 😵 😵 😵 Ty si tam uz prosim Ta nenahadzuj tie tyzdne dobre??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mimusa4
2. jún 2009

čo? jáj až teraz som si všimla.. 😲 však to zastavteeee 😕 ale ja som nič nerobila

lovacka
2. jún 2009

ahojte
veru mimus uz mate viac ako polku tehu zasebou 😵

cipsinka
2. jún 2009

mimus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zlatko moje ved ja sa len smejem,ze ako Ti to rychlucko ide a sa tesiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ozik uz si si kupila nejake babatkovske vecicky??? 😵 😵 😵 😵 😵

Ahoj Lov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimusa4
2. jún 2009

lov akurát som na teba myslela, že čo s tebou a ty tu 🙂

cipsinka
2. jún 2009

Lov a ste domka alebo v nemocnici?? 😕 😕 😕 😕 😕

lovacka
2. jún 2009

ahoj cipsi
mimus tak ja uz mam jeden neuspesny pokus s kontrkciami zasebou.otvorila som sa na prst a zajtra ideme na kontrolu
ale velmi rozmyslam o cisarskom lebo maly sa obtocil 2x pupocnou snurou ☹ tak sa bojim normalne rodit aj ked lekari tvrdia ze nie je dovod na paniku

lovacka
2. jún 2009

minuly tyzden som bola v nemocke teraz som zatial doma ale zajtra idem na kontrolu tak uvidime ze co sa udeje idem poblit taksu do porodnice aj pre maleho skontrolovat veci lebo ak ma nahodou nechaju tak domov uz asi prideme az s filipkom

mimusa4
2. jún 2009

cips.. veeeľmi málo, hlavne by som chcela na cestu z nemocky, drogérku malému, mne tie hyg.gebuzinky, niečo na začiatok oblečko, len nie moc, tak aby som to využila, čítala som si aj tému, že čo nevyužilil mamky, tak dávam pozor, chcem to čo treba a nie len pre svoju radosť, čo neviem či splním 😅

mimusa4
2. jún 2009

lov .. juj držím palce aby dobre bolo, takže to bude aj skôr?

lovacka
2. jún 2009

mimus ono je toho tolko vela ja som si sice nakupila dost veci v uk ale pre babosu to len take drobnostky ale pre seba som si kupovala vlozky uz hadam 10x a som ich uz aj pouzila ale teraz pockam ze co povedia ze ako budem rodit a podla toho dokupim aby mi neostali lebo take vlozk asi nepouzijem za normalnych okolnosti 😝

lovacka
2. jún 2009

mimus no zalei od toho co povie lekarka zajtra.som s nou o tom nehovorila ale ak je tam velke riziko tak radsej chcem cisarak ja to nejako prezijem co uz mi ostava len nech je drobec v poriadku

mimusa4
2. jún 2009

no však uvidíš čo povie, určite dobre poradí..

lovacka
2. jún 2009

ale je to uz taky zvlastny pocit vediet ze to uz dlho nepotrva 😵

cipsinka
2. jún 2009

presne lov my vsetko prezijeme len nech sa drobcekom nic nestane a nech su zdravucke 😵 😵 😵 😵 😵

Mimus to aj ja mam take predstavy,ze vsetko len potrebne budem kupovat ale ako sa poznaaam............................................... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mimusa4
2. jún 2009

asi by som bola nervózna 😅

lovacka
2. jún 2009

skor som nedockava 😀 😀 😀