Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
16. mar 2009

noo super pocit a ja idem este aj vo stvrtok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
16. mar 2009

dnes tu bolo teda riadne ticho dufam ze krpcek a misha neroadia 😅 resp ze daju vediet ked rodit pojdu 😀

mimusa4
17. mar 2009

ahojte, no včera sa tu ne tak písalo? 😲
krpcek, misha no mali by ste už rodiť ak je čas, lebo nám tu chýba vzrúšo 😀 😀

včera som 1x videla môjho krpca, mám aj fotečku konečneee, potom ešte pridám, len nemám momentálne kedy, a je všetko ok, dr. povedala, že taký krvný obraz nevidela už dávno 😀
dnes som akosi skôr vstala, ale ešte mi treba niečo vybaviť...potom sa zastavím, asi až poobede 😅

lovacka
17. mar 2009

tak tu je to ako po vymreti baby kde ste 😲 halooooooooooooo 😲
ved ja sa nudim tak piste niekto nieco 😀

cipsinka
17. mar 2009

mimusiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,no vidis,takze ziadne strachy miminku sa vedie u teba v brusku suprovsky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

Ja som dnes cely den doma ako prst,drahy musel ist do prace aj ked je tu Patrick day,tak som nastvata chcela som vidiet tu paradu 😠 😠 😠 😠 😠 ,susedia sice idu,ale bez Mata tam nemam naladu ist 🤐 🤐 🤐 😅 😅 😅 😅 .

Aj u Vas je tak teplo??? 😎 😎 😎 😲 😲 😲 😲 Moj chlap isiel do prace rano v dlhom tricku 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

lovacka
17. mar 2009

u nas je kosa tak cipsinka nedrazdi 😀 😀 😀
krasulka a mas cierny bod ani si tu nenakukla vcera ale tema nevera ta zaujala co 😀 😀 😀 😀

dicinka1
17. mar 2009

AJOJ lov 😉 ako sa citis?a co malinky? 😵 😵 😵

u nas raz svieti slniecko,raz zamracene..ale v podstate je teplo 😉

cipsinka
17. mar 2009

prepac lov za drazdenie 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 ,ale ja sa taaaaaaaaak tesim,ale to nebude trvat dlho lebo leto je tu uprsaneee 😠 😠 😠 😠 😠 ,takze potom budete drazdit vy mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
17. mar 2009

ajoj cipsi...ty si vydata? 😕 😵

lovacka
17. mar 2009

malinky si kope v brusku o 106 😵
u nas je zamracene takze teplo urcite nie je aj ked nemozem povedzat s urcitostou lebo dnes som vonku este nebola 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
17. mar 2009

cawte zeny

cipsi tak nejdes kuk ??? 😨 😨 ja idem so SVK zastavou 😀 😀

lovacka
17. mar 2009

sevas kasuliak kde mas pani manzelku
nie ze sa opijete dnes na toho patrika 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
17. mar 2009

lov jaaa???nieeee ja nie som taky 😀 😀 krasulka niekde lieta po konovi a venuje sa nasmu pokladiku 🙂 🙂

lovacka
17. mar 2009

hej ved vidim ze mate dobru konverzaciu v teme kamoska 😀 😀 😀

krasuliak
autor
17. mar 2009

😀 😀

krasuliak
autor
17. mar 2009

btw ked tak pozeram vam to pekne uteka tie tt 🙂 🙂 🙂 🙂

lovacka
17. mar 2009

krasulika hej hej utekaju 😀 😀 😀 a vam krasne pribudaju 🙂

cipsinka
17. mar 2009

dici nie niesom vydata preco???????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

krasuliak neviem ci ist ci neist mam dilemu,ale pomoooooooooooooooooooc co sa tu deje milion aut a vsetci si tymi zelenymi chujovinami na hlavach,to tam teda bude naroda.AK nahodou pojdem budem ta hladat so slovens.zastavou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,skoooooooooooda,ze krasulienka tu nie je to by som isla aby som ju aj Ami videla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
17. mar 2009

cipsi a prečo zelená? ja totiž neviem čo je to za sviatok 😅

cipsinka
17. mar 2009

mimus to tu patri asi medzi najvacsi sviatok v roku svaty Patrik velmi uznavaju,spaja sa s legendou,ze im vyhnal vsetky hady z krajiny tak ho uznavaju ako ,,boha,,a robia taketo velke oslavy 😉 😉 😉 😉 Neviem ci bol este niecim Patrik vynimocny akosi som sa o to nezaujimala,ale vraj v meste to byva suprovske,zatial som vzdy pracovala preto som nemohla ist a dnes pracuje drahy ale okolo siestej skocime urcite omrknut, 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
17. mar 2009

a este si sa pytala,ze preco zelena,lebo je to farba irska,a ten Pato mal taky zeleny klobuk a rysavu bradu 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
17. mar 2009

mozno ma krasuliakovci este v niecom doplnia alebo ma vyvedu z omylu,ze to nie je pravda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
17. mar 2009

tak sa choď pozrieť určite 🙂
ja sa idem už napapať 🤐

cipsinka
17. mar 2009

ja som akurat dopapala,ved rozmyslam,ze idem klopnut susedom,ze idem s nimi a moj drahy pride za nami 😉 😉 😉 😉

dicinka1
17. mar 2009

AJOJTE..

cipsi ja len tak som sa pytala 😉 chcela som sa ta opytat,su iri skaredi???bo som pocula,ze dost 😀

ten sv. patrik samozrejme ze mal rysavu bradu..ved bol IR 😀 😀 😀

krasuliak,ej dnes bude rozbijačka čo? 😕 😀

cipsinka
17. mar 2009

Dici iri su straaaaaaaaaaaaaaaasne skaredi,su rysavy,pehavy,stale sfetovani a ozrati,takze to je asi taka najvystiznejsia charakteristika 😀 😀 😀 😀 😀 ,inak aj ja som pehava,ale za to kraasna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
17. mar 2009

bola som klopnut susedom a oni uz neboli doma tak som im zavolala,ze teda pridem za nimi a oni,ze uz idu domoov 😕 😕 😕 😕 😕 ,ze videli co chceli,ze si pofotili a,ze je tam strasna tlacenica.Tak si pockam na draheho vraj konci skor a pojdem pekne s nim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
17. mar 2009

pardooon za chyby 😅 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
17. mar 2009

boze ked sa niekde ponahlam absolutne neragujem na pravopis brrrr,potom ked si to po sebe precitam ,ze rysavy a pehavy tak mi je az zle 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹ ☹ ☹ .

Dnes tu inak bodujem,kde ste doparoma vsetci??? 😒 😒 😒 😒 😒

mimusa4
17. mar 2009

čítam si troška, ale ma už oči nepočúvajú, asi by som si mala zdiemnuť 🙄