Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
28. mar 2009

tak ja aspon na konika idem xixi, mam to 1,5metra od postielky ked vstanem takze pohoda, aspon nemusim daleko chodit... 😀 😀

cipsinka
28. mar 2009

nely ja to mam asi dva metre od postele,ale musim sediet za stolikom kde mame PC,takze postielka ee,ale ked si idem citat knizku to je neco,postielka moja vyhriata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,uz sa tesim na SVK,konecne sa nebudem len doma mrozit 😀 😀 😀 😀

nelynka
28. mar 2009

cipsi veru...
ja sa uz tesim na leto, chcem ist nafotiti nove svadobne fotky nase...len som si chcela pozicat nove svadobne saty ale na to asi mat nebudem..skoda xixi 😀

cipsinka
28. mar 2009

aj ja sa chcem fotit v svadobnych sataaaach ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,ale ja sa budem fotit na svadbe ale nie nasej 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
28. mar 2009

cipisi preco nie na vasej ??
ved v satach sa fotit mozes aj bez svadby 😀 😀
ja len chcem leto a slniecko a fontana aby sla, a do prirody ist, lebo za tie 2hodniky sa toho vela nestihlo a chcem cacane fotky este pri konikoch a tak..
len by som chcela ine saty, take obycajnejsie, nie s velkou suknou, tak jednoduchsie troska...take romantickejsie..

a fotenie na svadbe ale nie nasej caka aj nas v lete 😀 😀 😀

cipsinka
28. mar 2009

takze aj vy sa idete zabavat??Supis.Teraz v stredu ideme kupit drahemu nohavice a koselu s kravatou,uz to mame vyhliadnute a v stedu pojdeme pre to.So mnou to bude trosku zlozitejsie,neviem co na seba,ale urcite nie ziadne saty ani nic podobne 😉 Asi si kupim 3/4 gate nejake smrncovne a fialovu bluzku alebo nejaky topcek a fialove topanocky,bud spicate alebo s otvorenou spickou,este neviem ake mi padnu na nohu 😉 😉 😉 😉

cipsinka
28. mar 2009

a samoska drahy bude mat fialovu koselu,taku paskavu a k tomu fialovu kravatku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ak budeme mat nejaku peknu fotecku potom hodi sem do albumu 😉 😉 😉 😉

misha666
28. mar 2009

ahojte kocky...ja som este cela... dnes mam prvy termin no zatial okrem poslickov sa nic nedeje... uvidime co bude do pondelka ...to mam druhy termin... ale dufam ze dnes alebo zajtra uz pojdem... idem sa vyvalit...tak papa zatim 🙂

nelynka
28. mar 2009

tak hej my ideme ale az 8.8. az sa dovtedy mladi nerozidu 🙂
ja chcem nejake pekne satky, idem za svedka a drhy ma oblek este zo svadby tak uvidime..

mishiiii zajtraaaa..mame vyrocie s Ferkom 😀 😀 😀

cipsinka
28. mar 2009

misi dik za infosky,lebo baby su uz nervozne,ze co je s Vami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
28. mar 2009

my ideme zachvilocku 6.maja letime na SVK a 9.maja je svadba 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 ,to len stihnem ist ku kadernicke,nech mi trosku vyrovna postupku,lebo ju mam katastrofalnu 😖 😖 😖 😖 😖 😖 a vlasy si zafarbim tu,resp.drahy 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
28. mar 2009

tak to je super..
ja musim cakat az do leta este a to premyslam ake saty aby som sa neuskvarila, ale drahy ma presviedca ze vtedy tu uz nebude tak horuco tak len aby..

cipsinka
28. mar 2009

nely,ze nebude tak horuco?????????????????,ved prave v auguste bude najvacsie teplooooooooooooooo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ,boze si pamatam,ze minuly rok sme leteli 3.augusta na SVK a to bolo brutus oproti tomuto irskemu pocasiu,ked sme vystupovali z lietadla normalne som dostala facku takym horucim vzduchom a my s drahym v rifloch a v mikinach 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 ,co stali ludia na letisku co cakali svojich,tak len na nas pozerali,ze odkial sme prileteli 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
28. mar 2009

cipsi praveze tu v cechach je najhorucejsi jun a jul, august je uz chladnejsie, uz fuka studeny vietor...a malokedy stupne teplota nad 25stupnov, co si myslim ze uz je vpohodicke..

cipsinka
28. mar 2009

nely to faaaakt,to som nevedela 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 ,ved uvidis ake bude pocko,jeden rok je tak druhy rok je tak 😉 😉 😉 😉

nelynka
28. mar 2009

no dva roky co som tu zazila leto tak bolo tak isto, jun jul neznesitelne horucavy, august tak ze uplna pohodicka a september zima jak fra

cipsinka
28. mar 2009

sranda,ze Cesko je hned vedla a,ze august je chladnejsi,hned som o nico mudrejsia 😉 😉 😉 😉

nelynka
28. mar 2009

nooo...asi tak 😀

berni
28. mar 2009

ahojte!

nelus sto milion rokov som ta tu nevidela 😕

krpcek mish myslim na Vas....

cipsus do 6 maja je uz len kuuuuuuuuuuuuuusok 😵 😵 😵 😵

teraz som prisla zo skoly tak ze som dost mimo...poviem Vam ze nie je to ziadna sranda tam sediet chora... 🙄
idem si lazkat tak pekny dnik vam prajem....urcite este kuk...

nelynka
28. mar 2009

ahoj berni, sem tam sa tu mihnem 😀 😀

krasuliak
autor
28. mar 2009

berni 1:1 zatial 😀 😀

berni
28. mar 2009

krasuliak kde si ??? 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
28. mar 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 niiiiiiieeeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 😢

berni
28. mar 2009

ale heeeeeeeeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

krasuliak
autor
28. mar 2009

tak dobreeeeee 😀 😀 😀 😀

berni
28. mar 2009

tak co uz .... 😎 😎 😎 😎 😎

cukrik580
28. mar 2009

vy dvaja sa ale viete krasne porozpravat...ake mile...

inak zdravim...

dicinka1
29. mar 2009

ajojte... 😉 uz dva dni za radom sa budim s mokrym trickom na pravej strane....cicina uz pusta stavu 😠 😀 😀 😀

krasulka
29. mar 2009

Dobre ranko,

berni tak si prestav ze mne mala vcera zaspala az o 00:00 ma skusala riadne, ale ja som nepodlahla 😀 😀 Ale sila ze od 19:00 takdlho vydrzala.

a co ty krpcekovci a mishovci rodia uz ci co? 😖 😎

idic aj tebe sa to blizi, ja by som sa potesila keby sa malinka narodila o den skor na moje narodky 😵 😵 😵 😵

dicinka1
29. mar 2009

ajoj krasul 😵 😵 😵 😵 ty mas 4 narodky?jeeeeeeej 😉 tak nech sa narodi 4-teho 😉