Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzu4444
16. júl 2010

@vevusiatko sak ano psychika spravi svoje, obaja to chceme a cim viac to chceme tym sa to menej podari, hadam sa casom podari

vevusiatko
16. júl 2010

@nastasia ahoj

@zuzu4444 urcite sa casom podari ved si mlada 🙂 treba mysliet pozitivne 🙂

zuzu4444
16. júl 2010

@nastasia vitaj

zuzu4444
16. júl 2010

@vevusiatko sak ja tomu necham volny priebeh, len vies ako sa to blizi uz k roku snazenia, zacinam byt uz nepokojna

nastasia
16. júl 2010

zuzu, dakujem za privitanie. presne si mlada urcite sa podari. to je tak, ze ked clovek velmi chce akurat vtedy to nejde...a uz ste zobrati?

riana12
16. júl 2010

@nastasia ahoj, vitaj aj ty 🙂

vevusiatko
16. júl 2010

@zuzu4444 to aj ja pocitujem velmi casto najma obdobim ked pride menstruacia ☹ potom to prejde a vzdy dufam od znova 😀

zuzu4444
16. júl 2010

@nastasia nie nie sme a ty mas kolko rokov ? a ako dlho sa snazite?
@riana12 ahoooj moja 🙂

nastasia
16. júl 2010

@zuzu4444 ja budem mat v oktobri 25. snazime sa od septembra...lenze ja mam endometriozu plus som mala vela zrastov, ktore sa zvyknu obnovovat tak zrejme preto sa nam nedari...dr. nas posielal na IVF, ale my este nechceme...

zuzu4444
16. júl 2010

@vevusiatko presne tak, moje slova 😀 a hlavne ked minuly mesiac som mala testy pozitivne ja vytesena a mrska nakoniec prisla, uz ani testom neverim, uz to len nechavam na nahodu 😉

riana12
16. júl 2010

babulky, myslite pozitivne a ked sa to nepodari jeden cyklus, treba si pomysliet, ze co vsetko si mozete dalsi mesiac dovolit, kym nemate drobceka, ze sa mozte venovat jeden druhemu 😉

nastasia
16. júl 2010

@riana12 ja to tak aj beriem, ze aspon budeme mat viac penazi na male 😉

riana12
16. júl 2010

@nastasia tak, tak 🙂 predsa len s drobcekom pribudne dalsi hladny krk... 🙂

vevusiatko
16. júl 2010

@riana12 my sa uz vela neposnazime pri nasej malej 😀

vevusiatko
16. júl 2010

@zuzu4444 urcite sa podari 🙂

riana12
16. júl 2010

@vevusiatko no tak mat pri sebe take drobca, to uz nie je len tak... ako sa vravi, prirodna antikoncepcia 😅
ale tak pokial mala dovoli, treba sa aj muzikovi povenovat... ked budete mat druhe, na muza ti zostane este menej casu...

zuzu4444
16. júl 2010

@vevusiatko 🙂 🙂 🙂

vevusiatko
16. júl 2010

@riana12 ale tak da sa najdeme si cas aj na seba 🙂 aj ked nie je to tak casto ako predtym 😀 ale zase uz aspon mame jedno babatko len ked ja chcem tak velmi druhe 😀

zuzu4444
16. júl 2010

@riana12 a vy kedy planujete so snazenim?

riana12
16. júl 2010

@zuzu4444 netusim, neviem ti povedat, kedy sa budem snazit... s priatelom som teraz 7 mesiacov a to je velmi malo...

zuzu4444
16. júl 2010

@riana12 jaaaaj tak to ano, ja som myslela ze ste viac spolu

riana12
16. júl 2010

@zuzu4444 nevadi 🙂

zuzu4444
16. júl 2010

@riana12 🙂

vevusiatko
16. júl 2010

@riana12 niekedy sa ludia nespoznaju ani za 100 rokov ale ved zacnete ked uznate za vhodne snad sa vam raz dva podari 😉

riana12
16. júl 2010

@vevusiatko no musim pockat, kedy sa bude na babatko citit chlap... ten je odo mna starsi o necele 2 roky, takze si este pockam 😅

vevusiatko
16. júl 2010

@riana12 mozno to pride samo 😉 a mozno skor nez si myslis 🙂

riana12
16. júl 2010

@vevusiatko ja sa radsej na to nespolieham a snazim sa byt v klude a radsej ratat s horsim 😅 😀

vevusiatko
16. júl 2010

jasne nechas sa radsej v dobrom prekvapit 🙂

riana12
16. júl 2010

@vevusiatko presne tak 😉 radsej byt milo prekvapena, ze pride nieco skor, ako to clovek caka... ako keby to malo byt opacne 🙂

nelynka
16. júl 2010

no zeby sa to tu pomali zase rozbiehalo? 🙂

@nastasia ,@vevusiatko pekne vas tu vitam..

@riana12 ja viem,sranda musi byt 😀 ja sa chystam akurat tak do postele,bo zajtra zas do prace

@a_n_du_l_i uvidime,vraj je to lozisko na klime a ze to nebude drahe,ale uz sme aj tak peknych par tisic pod limitom