Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

bianca
9. okt 2008

maminkatn tak to mi uniklo o chlp

horallka
9. okt 2008

Ále mimikyky, nerob si ťažkú hlavu, čo píšu ľudia na Markíze. Čítala som to, obviňujú ťa za niečo,za čo ty nemôžeš. Predsa nemôžeš za to, že Tomáškovi dali len starú parochňu a tebe šaty, o ktorých si ani nesnívala.

horallka
9. okt 2008

A že malý liezol po gauči?No a čo, však je to dieťa, živé a zdravé dieťa, tak prečo by si trochu nepoliezlo.Tá pani, čo to písala, asi nemala malé det ia nevie, ako to s nimi chodí.
Mimikyky, odkáže Kame, čo povedal Denis- chi.
Monkula- ďakujeme 🙂

certisko19
9. okt 2008

z toho,ze ta "obvinuju" si netreba nic robit...ale ked mam povedat svoj nazor...tak markiza by to mohla nejako "rozumnejsie" riesit...lebo niekomu splnia sen za nemalu sumu a este dostane k tomu ceny a niekto nedostane nic a ani sen nebol tak financne narocny...preto by to mohlo byt rovnocennejsie...

nikka.vo
9. okt 2008

mimikyky ... teď na tebe koukám v archivu Markizy a seš strašně sympatická baba 😵 a celá tvoje rodina působí srašně spokojeně 😵 , jak tam kmitaj 😀 A fakt se u toho směju, prý: Vy jste z kosmosu, nebo odkud 😀 😀 😀 a potom: To je moje mateřská, ty hodinky 😀 😀 😀 Jdu koukat dál...

nikka.vo
9. okt 2008

nooo ... a teď tu slzim z toho co si říkala svým dětem 😅

No to je konec, teď jsem se totálně rozeřvala, jak tě překvapila ta kytka a véča 😔 😅

Jinak kočka veliká seš 🙂

monkula
9. okt 2008

nikka.vo, aj mňa dojalo práve to, čo povedala Denisovi... 😅

No normálne som hrdááá, že Ťa poznám osobne... 😀 😀 😀 😅

nikka.vo
9. okt 2008

monkula, též bych byla, myslim že mimi musí být super holka 😵 , fakt mi sedí 😎

melory
9. okt 2008

mimikyky ahoj...pisali sme si v mamickach po tridsiadke...veeelmi si sa mi vcera pacila a hned som navrhla veronike13 tu tvoju ofinku. ozaj daj dake pikosky o tvojom dvornom obliekacovi.

matullienka
10. okt 2008

aj mne sa tam mimi pacila a mam najradsej ked niekto kritizuje a obtiera si tu hubu o druhych a sam nie je schopny si tu dat aspon fotku nech clovek vie s kym ma tu cest 😠 😠

horallka
10. okt 2008

Ja by som sa tiež chcela poznať s mimikyky osobne, ale to asi nebude možné, keďže nás delí dosť veľká diaľka, tak aspoň takto.
Matulienka, ale nie každý vlastní digitálny foťák, my ho napr. máme, ale nevedela som s tým robiť, musela som čakať, kým ma to niekto naučí "presýpať", až potom som si tu natiahla fotky. Tie som mala donedávna"bez" a to neznamená, že sa tu preto nemôžem vyjadrovať.

horallka
10. okt 2008

Melory, hádam nechceš, aby sme sa tu zase bavili o Rochnyakovi? Veď sa to tu včera skoro kvôli nemu zvrhlo. 😀

matullienka
10. okt 2008

horalka: ja nemyslim ze sa nemozes vyjadrovat ale aspon si nikoho neosocovala

matullienka
10. okt 2008

a tiez by som sa rada s mimi poznala osobne je to super ziena 😀

horallka
10. okt 2008

A keď tu už mám fotku- tak už môžem osočovať? 😀
No - ja som "osočovala" Rochnyaka- lebo sa mi vôbec ale ani trochu nepááááááči ☹ Podľa mňa je pozer, ako písala Monkula....

horallka
10. okt 2008

Monkula, ved aj Jarko mal narodeniny- čo sa nepochváliš? Tak tiež gratulujem- aspoň takto nadiaľku a dodatočne.

matullienka
10. okt 2008

horallka: myslela som jedna druhu a nemyslim ze uz mozes osocovat ale cloveka aspon vidi ze s kym ma tu cest. a rochnyaka toho by som asi utopila mne je strasne nesimpaticky

mimikyky
10. okt 2008

horallka, matullienka
prečo bývate tak ďaleko????????????????

mimikyky
10. okt 2008

certisko, melory
dííík 😉

nikka.vo,
samozrejme aj Tebe ďakujem za milé písmenka 🙂 😉

mon,
si poklad 😉

matullienka
10. okt 2008

mimikyky: tak to asi nik nevie ale ja sem tam chodim aj do PK tak snad niekedy 😉

marse
10. okt 2008

mimi segra je prava blondina 😀 a icq ak chce poslem 😅 bude sranda a ta moja to neprezije od radosti 😀 😀 😀 inak segrina fotka je v albume ak ma zaujem, aby vedel do coho ide 😀 😀 😀

horallka
10. okt 2008

mimikyky, to ty bývaš ďaleko 😀
ale jasné matulienka- ja žartujem. 😀
kto tu osočuje mimikyky? Hneď si to s ním vybavím- ručne - stručne 😀 Nie aby ju obdivovali, že perfektne zvláda štyri deti aj napriek životným peripetiám, ešte jej závidia, že bola v Modré z neba a že dostala šaty. Myslím ľudí,ktorí jej písali do Markízy. Však ona sa im o tie šaty neprosila a za to, že ich chce rozdať, jej ešte niekto napíše, že si neváži dary, ktoré dostala a tým ani sen svojich detí, ktoré jej ho splnili. Pokiaľ viem, mimikyky si priala kozemtiku, lebo pri štyroch deťoch je to obtiažne sa na ňu dostať a tak jej všímavý a vnímavý syn sa rozhodol, že jej to umožní takýmto spôsobom. A že dostala k tomu aj niečo navyše- tak za to ona už naozaj nemôže- ani za to, že Tomáško dostal prd makové. Treba napísať do Markízy, vedenie, sponzorom a nie mimikyky.

horallka
10. okt 2008

marse- nelez mi do kapusty- ja chcem Denisa pre Kamu 😀

matullienka
10. okt 2008

horalka: ved prave ale keby tie saty boli aspon bezne nositelne tak nepoviem ani pol slova ale tie saty boli drahe a su jej uplne k nicomu ked to tak clovek vezme 😀

horallka
10. okt 2008

No veď- a mimikyky sa o ne vôbec netrhala, bolo to vidieť aj v tom zostrihu, dokonca protestovala, že ona také nevynosí, že ich nemá kde nosiť ale Paviel ju vôbec nepočúval a len jej ich strkal a nasilu nútil, nedal si vôbec povedať. Nuž, on predsa vie lepšie, ako sa má obliekať mamička štyroch detí a na materskej 😀 odborník naslovovzatý.

matullienka
10. okt 2008

no presne tak a ja by som ho zabila ked jej povedal ze si musi zobrat to co jej on vyberie sa mi vsetky chlpy zjezili ako sa jej snazil rozkazovat fuj

horallka
10. okt 2008

Paviel je úplne odtrhnutý od bežného života- pochytil maniere tzv. selebrít plus ešte jeho túžba pozvať a zviditeľňovať sa....ale huš- dosť už o ňom, lebo mi ani obed nebude chutiť. 😀

horallka
10. okt 2008

pózovať malo byť

matullienka
10. okt 2008

tak to som si domyslela neboj 🙂

marse
10. okt 2008

horallka ja ti nikam neleziem, to moja sestra 😀