Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

minkak
26. nov 2008

majcik plakat 😉

majcik
26. nov 2008

Jaaaj, no ze si sedim na kabli ...

Nooo, ale zimomriavky naskocili pri tom svadobnom pochode ... v takomto prevedeni som ho este nepocula ... zahraty na tych slakoch

minkak
26. nov 2008

a co hovorite na stvorkolku?
mne sa to veeelmi pacilo 🙂 uz pri tom mi slzicka vysla 😢

majcik
26. nov 2008

Ked som pozerala uputavku na tuto relaciu, tak sa mi zdalo, ze ta nevesta sa nejak divne tvari ... ale uz to chapem, ona je slepa a nevidi ☹

bibula
26. nov 2008

no majcik,ked je slepa tak nevidi 😅

inac krasne,nech im to vydrzi a babulko nech je zdrave 🙂

expertka8
26. nov 2008

...tfuj...tfuj..tfuj...pre stastie novomangelom!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

majcik
26. nov 2008

Bibula - myslela som to tak, ze slepi ludia sa tak inac tvaria ... proste oci im ubiehaju

mamartinka
26. nov 2008

no nadherne to bolo dnes.

minkak
26. nov 2008

bolo to pekne 😵 tiez im prajem len to najlepsie 😵 😵 😵

bubba
26. nov 2008

jezis baby ja som tak revala ked bola ta rodinka co sa chceli podakovat ocinovi a moja mala chudiatko sedela mi na kolenach a so slzami v ociach sa ma pytala mamina preco places,sak ja ta lubim 😀 😀 😀 aka zlata sak som sa potom rozplakala este viac mi to bolo aj trapne lebo som sa smiala a tiekli mi slzy a ona tiez lebo nerozumela ze co mi je 😅 😅 😅

ejusa
27. nov 2008

Ahojte,vcera bola ta svadba pekna,ten zenich vidno ako ju lubi,ja si neviem predstavit byt slepa,este aj male caka,to musi byt hrozne ze ho neuvidi a atak...ani starat sa nebude vediet,ma to tazke..Ale mily bol aj pribeh tej malej Nikolky 🙂 Jaaaj,ten Tomas Mastalir je fesak,raz darmo 🙂 ,pripada mi taky spravny chlap,a aj dobre spievali to duo 🙂

cukrikk
27. nov 2008

ja pri kazdom vysielani Modre z neba PLACEM 😒

stresmenka
27. nov 2008

Baby o čom bol tenpríbeh čo darovali ocinovi trojkolku ja som videla len koniec ☹

slnieckova
27. nov 2008

klobuk dole, takze predsa chodia po svete muzi number 1 🙂

ta ordinacia... no neviem, ci to nie skor maminka sa chcela opytat, ako je to s postelnymi scenami a zvrhla to na dceru 😀

a svadba? Niet co dodat.... opat silna laska, ktora prekona vsetko... snad do konca zivota 🙂

ankam
27. nov 2008

juuuuuuuuuj ci som sa zrevala ☹ 😀
chceli podakovat ocinovi co vsetko pre nich urobil ako sa obetoval

stresmenka
27. nov 2008

anka ale tá dcéra bola chorá či čo?

slnieckova
27. nov 2008

stresmenka v 16-tich ju zrazilo auto a bola na tom dost zle... otec sa o nu vtedy staral dva roky... 😔

slnieckova
27. nov 2008

a po uzdraveni dcery sa dostala na invalidny dochodok mama... o ktoru sa opat stara otec... proste muz roka 🙂 (spolu s mnozstvom ostatnych muzov roka - nasich uzasnych manzelov, bratov, otcov, dedkov 🙂)

stresmenka
27. nov 2008

Aha ďakujem 😉

womenne
27. nov 2008

teda ja im takeho otca zavidim 😔 ,toho mojho nemožem ani citit 🙄

ankam
27. nov 2008

nooooo tie postelne sceny-boli odveci 😕

bibula
27. nov 2008

😕 to posledne som nepozerala-aspon som si to plakanie odpoustila,tiez som nejaka precitlivela v poslednej dobe.... 😒

ankam
27. nov 2008

ked ja som si poplakala uz aj pri tom prvom pribehu-ako vravel ze oslepla 😢

bubba
27. nov 2008

to s tym dievcatkom bolo cele trapne,teda nie napad,ale ako to spravili.najskor ju urazil vilo,ked pred vsetkymi povedal,ze je pehava(i ked to napisala to nemusel)a potom ju tymi istymi slovami privital aj doma a to uz vyzeralo ze sa jej vobec nepacilo.ta jej matka sa spravala ako hus ked tam furt vykrikovala a pripomienkovala,nooooo,keby tie pripomienky aspon stali zato,malu dostala len do rozpakov tymi scenkami a mastalir ked sa s nou rozpraval,tak to bolo totalne cez zuby,on nema absolutny vztah k detom 😝 😝 tento pribeh sa mi vobec nepacil 😝 😝 ostatne boli super

ankam
27. nov 2008

ktovie ci o tu ordinaciu nepisala jej mama a nie dcera

ejusa
27. nov 2008

Aj mne to pripadalo,ze to bol napad jej mamy,ako sa vycierala pred TOmasom,bola dost od veci,a tie postelne sceny urcite nemala mala z vlastnej hlavy. Co uz,maminke sa asi splnil sen 🙂

ankam
27. nov 2008

skoda ze mna to nenapadlo skor-by som si splnila ja sen pri ordinacii(oblubeny serial) 😀 😀 😀 ale ja by som to nemohla zvalit na malu-este je fakt mala

bubba
27. nov 2008

ankam a preco by si to nemohla zvalit na nu????urcite vzdy ked ide ordinacia vykrikuje ako moja"mamina uz ide oddinacia"pod uz seeeeeeeeeem zhasni v kuchyni...a ked si sadnem tam mi skace po hlave.pozna mena vsetkych hercov a pritom to vobec nepozera,len odmna pinda,ze mami,mna to vobec nebaviiiiiiiii 😀 😀

ankam
27. nov 2008

no tak isto je to aj u nas.........a ja mam prd z toho filmu nakoniec 😀 a este aby som aj bobra pri nej zachytila?nehrozi 😀 😀 😀

marse
27. nov 2008

to dievcatko s mastalirom boli zlati, ale ta jej mamicka mi prisla taka nasilu vtierana...no mamicka bola z neho viac hotova ako mala.... 🙂