Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

maja22
10. sep 2008

Od malička chcela byť letuškou. A pritom ešte nikdy v živote ani neletela... Muž aj so švagrom ju aspoň zobrali blízko k letisku, aby videla nejaké to lietadlo "naživo"... 😀 Strednú školu má 5 -ročnú hotelovku, momentálne končí VŠ - učiteľstvo, ale ešte nedávno vybehovala celá nadšená na dvor vždy, keď počula v diaľke letieť lietadlo... 🙂 🙂 🙂

maja22
10. sep 2008

Anjelinka, tak to si o krok predo mnou 🙂 držím palce, nech to vyjde.. 🙂 🙂 🙂
Ja som chcela napísať, že či by si tú prácu letušky mohla vyskúšať počas nejakého dlhšieho letu, ale ešte stále som nenabrala odvahu... 😅

anjelinka
10. sep 2008

Majka, krasny sen, podla mna, keby si ho napisala, tak jej by ho splnili, verim v to, je to suprove, odhodlaj sa 😵 😵 😵

maja22
10. sep 2008

Už nad tým dlho premýšľam.... Asi to urobím... Však keď je tam 4000 želaní... Aspoň si poviem, že som to skúsila, no nie?
😉 🙂

bubba
11. sep 2008

inac tato relacia je takou odnozou "snivajte s nami"neviem ci sa na to pamatate uvadzal to kocis...to bola dobra relacia.!!.tato ma moc nebavi neviem ale mne sa dojimave nezdali vobec a prvu cast som nevidela..este to kuknem raz a ak to nebude dobre to nebudem ani pozeravat lebo tato druha cast ma vobec nezaujala 😒 mne to pripadalo vsetko ako emocie nasilu a ten druhy pribeh co o nom pisete aky bol super,no ja som sa nemohla prestat divat na toho vyplaseneho chlapceka a este tam matka o nom vypravala verejne take nezmysly ako ze vsetko jej znici a tak nom bolo vidiet ze mu to nebolo moc prijemne urcite rozmylslal ako sa mu deti budu v skole za to smiat....bol strasne smutny a mne to pripadalo krute ze ho nezobrali prec,ved bol evidentne vyplaseny ako zajac ☹

claudinka
11. sep 2008

uz bola druha cast? ani som nevidela 😀

berni
11. sep 2008

inac neviem ci ten druhy pribeh nebol dohodnuty skor, myslim ze ona vedela, ze jej budu prerabat byt, alebo aspon ten detsky kutik. Potom to bolo dojimave ze tam dakovala kamaratke ze sa na nu moze spolahnut...

mimikyky
11. sep 2008

ahojte kočky,
práve sme sa vrátili zo štúdia z natáčania 😉

minkak
11. sep 2008

mimikyky ahoj,a ako bolo?kedy budete?
ja som si vcera pozrela este tu prvu cast a velmi sa mi pacila-tie sestry to teda bolo,ale aj to sa mi zda ,ze asi tusili,alebo aj vedeli lebo nieco take povedala....co ma utvrdilo,ale aj tak to bolo super a este ten spidermen-no bomba 😵
bubba ano aj mne sa to zdalo dohodnute 😉 ale takych tam bude asi viac...

bianca
11. sep 2008

ahojky tak kedy??????

berni
11. sep 2008

mimikyky to ta tam oni namaluju?

mimikyky
11. sep 2008

tak bolo celkom fajn, len to všetko okolo toho je dosť zdĺhavé, skúška bola o 11tej, potom sme sa mali vrátiť na 16tu, a začalo sa okolo 17:30, takže krpec už o 17tej začal protestovať, a vymýšľal, a nakoniec v štúdiu počas rozhovoru s Vilom na sedačke, lozil po opierke sedačky, hotový adrenalín, len ja som ho musela opatrnne ratovať,lebo som mala korzet zozycherkovaný len tak tak 😀
a dokonca ma donútili si aj obuť tie jedny kristušáky vysoké, a celý čas sme boli dohodnutý,že pôjdem bosá, a ponesiem ich v ruke, ale Vilo ma ukecal,vraj som zvládla 4pôrody,2rozvody,3svadby,tak ma predsa nerozhádžu jedny boty 😀
a bolo tam strááášne teplo, ale inak fajn, baby sa pofotili s Vilom, dokonca aj Lacim Strikom, a videli aj Petru Polnišovú, a majú kopu podpisov
našej lulu sme doviezli do štúdia aj spolužiačky z konzervatoria do obecenstva, tak mali aj oni zážitok

inak teda,keď som sa videl na obrazovke z dokrútok, tak fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj, kamera strááášne rozširuje.....aspoň 10kilo pridáva

a ozaj,pýtala som sa na tie sedačky......vraj oni to len na kameru akože odchádzajú, a potom prestúpili do iného auta aj so sedačkami, vraj nemôžu si to dovoliť ísť tak na cestu

a budeme v oktobri, za 3týždne, musíme potom odsledovať dokrútky 😉

mimikyky
11. sep 2008

berni
no, povedali mi vtedy pred mesiacom, že ma spravia tak isto ako keď mi plnili sen,tešila som sa,že si vypýtam kontakt na kaderníčku .................a nič
česala som sa doma sama...........a maľovali to tam ako na bežiacom páse,takže..........

veronika13
autor
11. sep 2008

mimi, tak sa teším,keď ťa uvidíme 🙂
ty si sa 3x vydávala??? 😲

minkak
11. sep 2008

mimikyky tak to ste teda mali..chudak maly sa necudujem ,ze zacal protestovat,ale aspon ste mali zazitky 😉
som na vas zvedava 😉 urcite budes kocka aj bez ich kadernicky 😉

bianca
11. sep 2008

mimikyky no to si ma nepotesila.Ked budem akurat v porodnici tak ta neuvidim 😠 😠 😠

mimikyky
11. sep 2008

noooooooooooooo

1. aby som ušla z domu,od mojej mami, tak v 17tich, aj som porodila 😀
2.kvoly bytu aby som mala kde s Denisom bývať, a nebola som s ním sama, narodila sa Lulu,dostali sme byt...a myslela som si, že to bude ok
ale nebolo,lebo slopal, bil Deniska aj mňa, znásilnil ma tak som otehotnela 3krát ....a potom spával s mojou mamou...........
3.našiel si ma môj terajší manžel, a zobral si ma aj s tromi deckami, a spravili sme si Majkiho

bianca
11. sep 2008

mimikyky 😲 😲 😲

mimikyky
11. sep 2008

minkak
ĎAKUJEEEEM 😉

bianca
kukneš na internete 😀

bianca
11. sep 2008

mimikyky ale to uz nebude ono 😠

minkak
11. sep 2008

bianca ale co by ja som vcera vecer pozerala tu prvu cast a poplakala som si aj tak 😉
mimikyky tak aspon,ze si nasla stastie neskor 😵

veronika13
autor
11. sep 2008

mimi 😲 😲 hovädo, ten čo ťa znasilnil 😠 😢

mimikyky
11. sep 2008

no, a bývalý dodnes nieje za to potrestaný, súd sa ťahá už celé roky, prvé pojednávanie bolo až po 6rokoch, a zase čakám.............lebo on sa nedostavil................

a pred mesiacom bolo rok tomu,čo ma znásilnil mužov kolega, tak som sa ani neunúvala to nejako oznamovať, na čo???vedˇžijeme v super štáte, akurát sa mi vrátili depky z toho

veronika13
autor
11. sep 2008

😔 😔 😔 Bože, kde to žijeme, aké prasce chodia po svete 😔 😔 😔

minkak
11. sep 2008

veronika suhlasim s tebou 😔 to je strasne 😔

katja78
11. sep 2008

K nahodenej téme - Mimi, to je dosť ťažký život, o akom píšeš, mrzí ma to 😔

Ale verím Ti, stačilo mi, keď som si dnes na webe markízy pozrela diskusie k prípadu tej zavraždenej študentky Barbory. Rozum mi postál, niektoré indivíduá to okomentovali v zmysle, že ku.. sa doku..
Zabijú dievča, ktoré nikomu neublížilo, a niekto sa odváži na takéto niečo? 😲 😲 😲
A čo jej rodina, blízki, priatelia, čo ju poznali, veď ich to musí strašne bolieť.
Je to hnusné, ako ľudia vedia slovom ubližovať, keď vedia, že ich za to nepotrestá.

katja78
12. sep 2008

Sorry, že som zmenila tému 😔

MZN som videla až včera na webe, mne sa ten druhý príbeh celkom páčil 🙂 aj keď som neplakala, ale bolo milé vidieť, že tá suseda, ktorá im to vysnívala, to myslela úprimne a nesebecky.

simka9122008
17. sep 2008

Ja tieto splnené sny nemôžem pozerať, mňa to ihneď rozplače na tieto veci som až príliš mäkká. 😢

lucaska
17. sep 2008

ahojte, aj ja kuk modre z neba........tiez si poplacem, clovek si uvedomi kolko toho ti niektori ludia preziju a nie vzdy je to lahke............. 😢

minkak
17. sep 2008

ajojte,no co hovorite na dnesny diel?ja som si teda zase tradicne poplakala 😉