Môj manžel neskutočne chrápe - čo s tým?

nina1209
15. feb 2021

Ahojte baby.. potrebujem radu lebo sa zbláznim 😂😂 Moj manžel neskutočne chrápe. Ale že neskutočne. Už som s z neho na nervy. Doteraz sa to ešte dalo vydrzat ale poslednú dobu je to moc už aj namna. Potrebujem na zaspávanie kľud ticho... a hlavne sa vyspať aby som sa mohla venovať 3 mesačnému zázraku cely deň... Máte skúsenosti niektorá zo sprejmi alebo hocičím čo predávajú v lekárni ? Poprípade domáci recept 😀😀😀😀😀budem za každú odpoved veeelmi vďačná 😀❤️

malinoismum
15. feb 2021

@nina1209 Skús Psst! Sprej 🙂

sylvie
15. feb 2021

ja si davam stuple do usi.. 😉

kattky
15. feb 2021

Ten psst sprej nezabera. Svagor tiez moc chrape a sestra mu to kupila a nic nezabralo. Moj zase si dal este jeden vankus aby mal hlavu vyssie a zabralo to. Ako nie ba 100% ale tak na 70% urcite. A ked zaspi na chrbte a zacne no a viem ze drganie do ruky ani nic ine napomaha na neho uz, tak surovo kopnem ho do nohy. Uz kde trafim. A tak sa naucil tiez menej chrapat, ale hlavne vie ze sa ma otocit na bok

jaskolka
15. feb 2021

Spanie v inej izbe. Poznám to, presne to iste je doma, ale muž spáva v obývačke. Predtým mi to až tak nevadilo, lebo som zaspala, ale teraz bud nespím kvôli maličkému synovi, alebo potom nezaspím kvôli chrápaniu. Takže riešili sme to takto. On sa kľudne vyspi, a ja mam ticho 😃

aniele
15. feb 2021

Spánkové laboratórium. Chrápanie, najmä ak je apnoické, je aj vážny zdravotný problém. Maska na dýchanie cez vodu síce vyzerá obmedzujúco, ale kvalita spánku sa nám zlepšila obom. A mužovi (to povedal lekár) aj predlžuje život, má lepšie okysličený mozog.

malinoismum
15. feb 2021

@kattky Dobre vedieť 👌🏽😉

kacusik69
15. feb 2021

Odskusany Psst, Dospinox a aj Asonor (na ktory boli velke chvaly) a bez ucinku... to len tip/rada pre usetrenie penazi

denden77
15. feb 2021

spim s 5m zazrakom v detskej 😁

evulienkaslx
15. feb 2021

moj muz neskutocne chrape, az sa steny trasu, je to horsie, od kedy pribral, takze aj to moze byt problem, potom rozne diagnozy ORL, siel aj tam, pripadne tam posli svojho, nech vyluci tuto pricinu a nakoniec spankove laboratorium... u nas nic nepomohlo, spi sam vo svojej izbe

simsalabim
15. feb 2021

@nina1209 oddelene spalne.

katulastraka
15. feb 2021

ak nema nejake zdravotne problemy (chronicka nadcha napriklad) tak pomoze jedine schudnut 🙂 aj 3kg urobia vela

ankaanka1977
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dmk_1
15. feb 2021

@nina1209 moj tiez strasne chrape, bol aj na vysetreni, od dveri mu povedali schudnut. Jemu sa ale nechce, nezabral ani psst sprej, ani pomocky do nosa, stuple mam vzdy nachystane, ale radsej ho vyzeniem do obyvacky. A co som postrehla, strasne vela urobi, co zje na veceru. Ak sa niecim napraska, chrape ako vorvan, ak si da lahsiu veceru, nechrape skoro vobec.

benit
15. feb 2021

Moj tiez uz spava v obyvacke, ale jeho pocut aj tak po celom dome. Odmieta vysetrenie. Hned by mu zavelili schudnut.🤣. Chrape aj svokra cely zivot. Tvrdi, ze je to dedicne😅

vollino5
15. feb 2021

Zaujimave, lebo toto by aj mna zaujimalo :D ja chrapem len občas, ale priatelka tiež vždy nadáva, aj kec je to len občas :D

teleskop
15. feb 2021

@nina1209 HM...PRE NAS JE TO hrozne pre nich zivot ohrozujuce, manzela som dokopala do spankoveho laboratoria, vadka chrapaniu mu zistili ze sa v noci viac krat dusil a jeho telo nebolo okyslicene a ni mozog, Spava s maskou na spanie uz 14 rokov a je spokojny, semozrejme nechrape a ja som mu zahranila zivot lebo infarkt alebo mrtvica tam prichadzaju velmi skoro

mnamko
15. feb 2021

Mi preto spime kazdy zvlast,ja uz ked dom zacula ze zacina pochrapkavat zscala som mat zaludocnu nervozitu a bolo po spani,tak ja spim s dcerou

bororka
15. feb 2021

Odporúčam tieto kvapky. Nebiť ich, nieje už ani on 😂 Už si nepamätám návod, ale do pár dní, prestane chrrapať. Môj keď zvýši váhu nad 120 kg, budí sa ráno voňavý 😂 Za mňa 100% zázrak za lacný peniaz.

marca12
15. feb 2021

My sme to vyriesili oddelnou spalnou. Nepomohlo nic. Po covide ho vyzeniem do spankoveho laboratoria a musi to riesit,lebo on tak chrape,ze ho pocut az do druhej izby.

nina1209
autor
15. feb 2021

@malinoismum pomáha to máte skúsenosti či ?

nina1209
autor
15. feb 2021

@kattky určite vyskúšam v opačnom prípade ho skopnem s postele 😂

nina1209
autor
15. feb 2021

@ankaanka1977 v tomto to nebude.. poctivo cvičí maká ma sebe deň čo deň... papa iba zdravo žiadne hlúposti...

nina1209
autor
15. feb 2021

@bororka wau super hneď to zajtra bežím zohnať ďakujem

cuvienka
15. feb 2021

my sme uz kadeco skusali, ale vysledok ziadny, az stuple do usi moj problem vyriesili 😀

kattky
16. feb 2021

@nina1209 to uz aj ja som svojmu povedala, ze ho skopem z postele. Tak mi povedal, ze on nechrape, lebo on ze sa nepocuje, aby chrapal 😂

kattky
16. feb 2021

@aniele moj tak chrape, ze niekedy sa az dusi co tak zacne kaslat. No jeho dosrat k dr je zazrak zase ... 😞

aniele
16. feb 2021

@kattky No, môj sa v tomto spamätal, až keď mu dcéry (keď sme u nich spali) povedali, že ho počujú cez dvojo dvier. Dovtedy sa so mnou dohadoval, že to nie je také hrozné. Ale bolo. Nepravidelné, s prestávkami, kedy som sa bála, či sa vôbec nadýchne... Našťastie, nemá problém s lekármi ako taký. V minulosti mu pri inej diagnóze zachránilo život, že šiel hneď, tak je rozumný. Má sa rád 🙂. Len toto podceňoval.

jana005
12. mar 2022

@aniele ahoj,môžem ti napísať súkromnú správu?

aniele
12. mar 2022

@jana005 Samozrejme.

rora
12. mar 2022

Ja spim uz 11 rokov oddelene. Chlap bol 2x v spankovom centre, najprv sme to riesili sprejom, klipom do nosa proti chrapaniu atd.... ale to bol fakt masaker aj vo vedlajsej izbe spat....mal aj apnoe a ten prvy nadych po vypadku dychania to sa otriasol vzdy cely dom. teraz ma uz asi polroka kyslik.pristroj na noc a konecne spíme obaja, aj ked stale oddelene ale spíme.