Môj syn mi dá zabrať. Ako to zvládate vy?

davidko7
2. júl 2009

Ja ho mam teraz...Maly je veeeeľmi živy,momentalne mu ide vela zubov naraz,striedavo ma teplotu,teraz chytil nadchu.Cele dni chodi,mrnči,plače,vrieska-nič ho nebavi.Trva to dlho a dnešny deň som už zrela na psychiatriu.
On je aj inokedy taky umrnčany,za všetko plače,ale teraz je to hroza.Nič sa pri nom neda robiť.Som uplne vyčerpana.A to nehovorim o každoddenom rituali s jedlom-musim ho 1000 krat niečim zaujať,aby niečo zjedol.Keď vidim,ake kludne a spokojne deti maju kamošky...
Ja svojho syna lubim,ale da strašne zabrať a ja som neuveriteľne moc unavena.
Ako to zvladate vy?

atrami
28. júl 2009

Je mi ľúto čo prežívate. Ja to mám našťastie za sebou. Manžel si našiel cestu k synom, ale niekedy som bola zrelá na psychiatriu. Teraz som začala zasa šiť, tak to nieje také jednotvárne.
Keď vidím, že MM leží na gauči začnem si robiť svoje. Keď deti niečo pýtajú, pošlem ich za ním. 😀 😀 😀
MM moc v domácnosti nepomáha. Nemám to rada, keď sa motá. Chudák, raz chcel uvariť kávu- blééé. Tak som mu vynadala, že viac so o to nesnažil.

lenulin,
hlavne kľud. Radšej si daj panáka. Vraj to pomáha.
Určite sa to zlepší.

petja
28. júl 2009

jo lanczi,jenže na vině nejsou vaši nebo jejich manželé ale matky těchto mužů... 😒

fajn
28. júl 2009

lanczi tak tohle já říkám Diance že až bude velká a tatínek se bude posrávat ať ho ani jednou nepřebalí jak on ji a hlavně aby mu nepodalo pití protože to on ji taky nedá

misa.cekatelka
28. júl 2009

petja:tak tak,můžou za to matky.matka mého muže je strašně hodná,udělá pro nás první poslední,ale měla 3 kluky a ty vychovala tak,že se ji všichni 4(i jejich otec)vycvičili.Chvíli jsem u nich bydlela.Každý den bylo navařeno(každý den jiné jídlo),naklizeno,vše se jen blýskalo a ještě k tomu chodila do práce na směny.Jejich prostřední syn s nimi ještě bydlí.Pracuje mimo město přes týden a doma je jen na víkendy a ona mu nakupuje na týden jídlo,vyvařuje mu a on celý víkend proleží.Jo a doma nedává ani korunu.Sám MM mi řekl,že ví,že si maminku vycvičili.Nejhorší je,že takové pak chtějí ti 3 mít i svoje ženy.A já taková nikdy nebudu.

pancake
28. júl 2009

atrami hlavne nech lenulin nezacne pit 😀 😀 😀

baby to mate fakt na figu. ja som to tak mala ked sme zacali spolu zit. nevedel co ma robit, a co nie.
tak som to podelia: napr. ja som umyla kupelku, ty povysavas. ja navarim, ty umyjes riad.....
a cuduj sa svete zvykol si. 😉
teraz ked mame maleho, tak idem s nim raz ja von, a raz on. vsetko robime na striedacku. domace prace mame podelene na polovicu. on kosi zahradu,vynasa smeti a vysava, ja to ostatne;prach,umyvanie podlah,kupelka,kuchyna.
a hotovo. ja nie som otrok, a nechcem zneuzivat ani jeho. takze myslim ze vsetko mame krasne podelene.
jeden tyzden vstava k malemu v noci on a druhy ja.podla toho kto ma poobednu. ten vstava k nemu. /lebo obaja pracujeme na plny uvazok/
a poviem vam nemenila by som ho za nic na svete. presne vie co ma robit bez toho aby som mu to diktovala.
a vecer ked ulozime maleho do postele, tak si kukneme dvd a kecame. 😵

misa.cekatelka
28. júl 2009

Mně ani nijak nejde o to.že doma nepomáhá.já si klidně vše udělám sama,on stejně uklízí stylem,že vše narve do skříní a do šuflat a já to pak stejně musím dělat po něm.Mně jde o to,že neudělá nic ohledně Terezky.On ji nevykoupe,nenakrmí,nuspí,nehraje si s ní,ven ji nebere(jen do obchodu,když jde pro pivo),nechce s ní jít ani na půl hodiny před barák,aby se trošku proběhla.když jsme na dětském hřišti,sedí na lavičce a VŮBEC se jí nevěnuje!!!
On ji bere jako POVINNOST a ne jako RADOST!

lenulin
28. júl 2009

No lidi když to tady tak pročítám tak já se mám úplně zlatě.Můj sice bývá často pryč ale když je doma tak je s ním řeč a zařadí se do našeho tempa i když mu to chvíli trvá a než si zvykne musí zas do práce 😀 ale pomáhá jak umí i když je člověk někdy na něj naštvaný tak podle toho co píšete jsou to malichernosti.A někdy se vyplatí, aby to těm našim chlapům řekl někdo jiný co nás štve trápí jelikož od nás to nechtějí slyšet.Mně pomohla moje segra se švagrem zašli si ti tři na pivko a trochu to všechno přátelsky probrali a ejhle najednou pochopil že děti obnaší trochu víc starostí než si představoval

misa.cekatelka
28. júl 2009

lenulin:s mým manželem měl rozmluvu jeho bratr.no a jak to dopadlo?dostala jsem seřváno co jsem komu napovídala......

pancake
28. júl 2009

misa to mas fakt blbe. ja by som to brala na tvojom mieste tak, ze ked sa nedokaze venovat ani malej, tak k nej nic neciti. asi ju nelubi. ved ked sa pozriem na maleho ako na kuka, tak uz klacim na kolenach a hram sa s nim. aj ked mam inu robotu rozrobenu.
to iste aj moj p. dokonca si myslim ze on sa s nim viac zahra ako ja. vymysla mu nove a nove hry,srandicky....
a pri mne sa moce v kuchyni ked mu robim jest ... a radsej by sa sommnou hral. ale zaroven place ze je hladny. no a uz ked nie som doma a P. sa spyta ked je mama? tak maly odpovie: HAM.
on aj ked ma zbada, tak len jest pyta. 😀 😀

misa.cekatelka
28. júl 2009

Jo to ten můj se s malou pomazlí,pochová ji,dá jí pusu,ale to je vše...tím to končí.

jandalinka
29. júl 2009

misa.cekatelka:tak co se týče manžela,jak se ke mně chová,tak pokud mu nepžedhazuji účty za malou jednou za měsíc 😅 a neobtěžuji ho svýma starostmi,tak je v pohodě.Jinak na mě řve,že v práci má starosti a pak přijde domů a zase starosti ode mě,ale u mě to spíš nejsou starosti,ale "vykecávání se",co se za celý den stalo,ale na to on nemá náladu 😠 .Teď jsme ve fázi,že jsme po dovolené a on jako podnikatel teď má moooc práce a hodně se mu to nakupilo a prostě vše co řeknu,je špatně a když vytáhne něco jako je,že si sbalí věci a najde si jinou ženskou,tak mi tím hooodně ubližuje.Můj manžel spíš ubližuje slovama než nějakým fyzickým týráním,to chraň bůh,to už bych byla úplně někde jinde než vedle něj. ☹ .To bych zarazila zavčas.Ale po těch všech věcech,co dělám jen já a manžel prostě jen říká:vydělávám a starám se finančně o Vás,tak si asi nemůžu stěžovat.Jen prostě někdy nezvládám tu náročnost ze strany malé a psychické ubližování ze strany manžela.A když jsou ty chvilky,tak si řeknu,že vlastně v srdci je manžel hodný,postará se kdyby se něco např.se mnou stalo,musela skončit v nemocnici nebo něco podobného,dovolenou si s námi užije......Jsou horší věci,co by se mohlo stát a dít,tak to vždy nějak přejdu,ale štve mě to 😢 🤐 .

jandalinka
29. júl 2009

..Jo a podotýkám,že manžel od doby co se malá narodila byl jen 2xs ní venku a to je vše.Prostě on ví,že s ní půjdu já,i kdybych byla na "smrt nemocná" 😵

lenulin
29. júl 2009

Jo holky chlapy to mají trochu jinak.Já to mám zlaté manžel je po 5dnech doma a mám pocit že když je doma tak nám naboří náš harmonogram a po ránu už mě oba dva dokázali hezky vytočit tak sem je vyhodila ven.Mám doma jak po výbuchu tak si alespoň poklidím.Ale to je normální koloběh rodiny.Jo a když váš muž začne s tím, že si najde jinou, tak bych mu opáčila vždyť si najdi uděláš jí dítě a bude to úplně stejné.oba toho máme dost, ale ty máš jednu velkou výhodu ty máš z práce kam jít, domů, ale já jsem v práci u malé 24hodin denně a holt nejsem stroj a taky si potřebuji odpočinout jestli si myslíš, že nějaký stroj v podobě nějaké jiné ženské najdeš tak si běž.Chápu že nás živíš máš moc práce, ale zkusme si to nějak podělit já tě moc miluju a chci aby jsme byli spolu a měli pro sebe víc pochopení jeden pro druhého.

adusaa
29. júl 2009

ano moja, kazdy treti den 🙂

lanczi
29. júl 2009

tato tema sa mala volat "naco su nam muzi vobec?"
ja som dnes zistila aby som toho nemala dost ze ma este aj podvadza..
vraj ja som si na vine lebo som chcela po nom vela..
idem sa balit kocky,majte sa pekne

scalia
29. júl 2009

Lanczi, to je hustý teda 🤐

já si občas říkám, že by bylo krásný, kdyby si ho nějaká odvedla, protože on mi je už opravdu na nic 🤐 😔 tu ženskou bych slkutečně litovala.

Chová se ke mě někdy jak ke kusu hadru, jsem mu dobrá akorát na vaření, starání se o malou, úklid a žehlení atd a on nic nedělá a ještě má kecy, že já vše dělám blbě.

atrami
29. júl 2009

pancake,
s tým pitím,bol žart.
Tak radšej čokoládu, aj to pomáha.

lanczi,
to je hnus. 🤐

Chlapi si to predstavujú ľahko.
Máme byť kuchárky, upratovačky,automatické pračky. opatrovateľky, slúžky.............a keď si zmyslia milenkami.

misa.cekatelka
29. júl 2009

lanczi:napíšu teď jeden hnus:alespoň se ho zbavíš-hajzl!!!!!!!Já bych s tebou měnila,brala bych aby si našel jinou!! 🤐

petja
29. júl 2009

Já musím jen reagovat,na co jsou nám muži? Ten můj je teda fakt úžasnej,dělá pro mě a pro našeho zatím prvního potomka,co nám na očích vidí!Věřím i tomu,když mi říká,že mě moc miluje!

misa.cekatelka
29. júl 2009

Petja:takovýho chlapa ti můžu jen závidět.mně už to neříká,nijak mi nelichotí,a ohledně intimností.....nic není.....a to jsme spolu jen2,5 roku a vzití rok.

lenulin
29. júl 2009

no když se zamyslím nad našima prababičkama tak ty opravdu byli jen služky a dřív to bylo normál a někteří chlapy holt ještě nepřišli na to že je jiná doba a zustali v pravěku a možná je to i ta výchova a taky jsou druhy chlapů kteří jsou prostě kokoti a je už chyba nas že to prostě nepoznáme a děláme si iluze že po svatbě to bude lepší.Já si stěžovat nemůžu můj je zlatý, ale to dítě ten vztah opravdu prověří .Jsme spolu 8let

pelmisek
30. júl 2009

Teda holky mě to nedá nepřispět, pže je vás tu pár který byste se prostě měly zbalit a jít a ne čekat až se zbalí on! Na druhou stranu je možná lepší čekat až on odejde od vás, pže to byste pak byly za chudinky a každý by vás litoval ☹ Měly byste popřemýšlet sami nad sebou, protože vy si nevážíte především sami sebe a proto se ti vaši chlapi chovají tak jak se chovají!

pepibubu
30. júl 2009

Poslední dobou ten pocit mám minimálně jednou denně. A není to tím že by H. nepomáhal, opravdu se snaží, ale já přesto melu z posledního.

jona74
1. aug 2009

atrami tak som sa dobre pobavila trefne si nam to tu podala na co su nam muzi..i ked ja musim toho mojho pochvalit ale presne ako pises musime byt super matky,kucharky,upratovacky a po celodennom pachteni.... supermilenky .... 😀 fakt bez servitky 😀

petja
2. aug 2009

misa.cekatelka,my sme s Martísem spolu 10 let, z toho 2 roky manželé

anatanka
2. aug 2009

Tak ja manzela uz ani neresim, za ty dva roky mi uz davno doslo, ze dite je zkratka "moje zalezitost".
Taky ji "silene miluje a hrozne mu chybi, kdyz s nama neni", ale na druhou stranu ji nikdy neprebalil, nevykoupal, neuspal, nesel s ni na prochazku... Nekteri chlapi jsou proste takovi, ze jenom pet minut pomazlit a staci.

mata35
3. aug 2009

Och, kočky moje zlaté, ja mám tiež teraz pocit, že meliem z posledného, ale ako som tu čítala ten začiatok, ako to nezvládate s jedným dieťaťom, to asi nepochopím. Ja, keď som mala jedno, to bola rozprávka, prechádzka ružovou záhradou..... fakt....uvidíte, až by ste mali detí viac, tú zmenu z jedného na dve....
Teraz mám tri deti, muža stále v práci, veľký dom, a štúdium na VŠ....a to najmladšie má takmer rok, takže žiadna sranda, pomoc nemám od nikoho, takže situácia.... 😠
Kamarátky nechápu ako to zvládam, ale už prichádza doba, že nezvládam....

sylvka
3. aug 2009

ano to mám každou noc.martínek se budí co hodinu a včera byl vzhůru od půl3 do půl šestý 😔 jsem hrozně unavená...

power700
4. aug 2009

sylvka. to moc dobře znám! 😢 Ale věř, že bude líp! Kristýnka je taky věčný nespavec, ale jak je starší, je to lepší. 😵

bertica.h
4. aug 2009

ja mám pocit,že nevládzem..
som na deti sama,manžel je v práci viac ako doma,žijeme v ČR..ostatná rodina na Slovensku..ale sami sme si to vybrali...
Prvá dcéra bola poklad.ked som varila,pozerala na mna,"rozprávali sme sa"..Anetka je ale opak..stále ju nosím na rukách a ked ju položím spustí stršný rev..som už zničená z nej. ☹ ☹ ☹