Moje dieťa si ostrihalo obočie detskými nožnicami

27. apr 2023

Ahojte.
Ja neviem čo mám robiť. Moje dieťa si ostrihalo obočie detskými nožnicami. Som v šoku.
Máte rady tipy ako na to, aby jej to, čo najskôr dorástlo?
Ďakujem.

a_alexandra_a
27. apr 2023

Jeminečky, aký šok. Nepreháňaj, normálne jej to po čase dorastie samé.

lucka12399
27. apr 2023

Môžeš jej na to dávať ricínový olej, podporuje rast .. ale nestresuj kvôli tomu, dorastie to samé 🙂

alenah31
27. apr 2023

nech dieťa tak....je to jemná detská pokožka...prípravky pre dospelých (ktoré podľa mňa aj tak nefungujú) sú nevhodné. No tak bude chvíľku iné🙂 hlavne, že si tými nožnicami neublížilo - obočie dorastie😉

anjelicek26
27. apr 2023

Nic nemas robit, len sa zasmiat vnutorne a dat prednasku o tom, ze si mohla oko poranit...

saxana000
27. apr 2023

🤣🤣🤣🤣 jezis.to.je zlate..
No co uz teraz...jedine domalovat...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maxalla
27. apr 2023

Fot a fot. V dospelosti sa na tom paradne zasmejete 😄

dilino
27. apr 2023

Juj mala vymyselníčka.Smejem sa ale jednej veci by som sa bála že si pichne do oka s nožnicami.Koľko má rokov a čo ju to nápadlo.Musela to niekde vidieť lebo ešte vlasy ostrihať pochopim to je take bežne ale ostrihať si obočie to asi u niekoho videla.

pralinka25
27. apr 2023

bezne. povedz jej ze si mohla ublizit.
uprimne ale neviem ci zaberie. ja som tak mojej dala prednasku ked si ostrihala vlasy, potom si ostrihala mihalnice na jednom oku a nakoniec o pol roka obocie. vzdy som jej povedala ako si mohla ublizit a ona mi vzdy povie ze na to zabudla.
nedavaj jej na to nic. dorastie to same a celkom rychlo nepanikar.

palomka
27. apr 2023

Pokiaľ nemá 15rokov tak to bude v pohode 😄

lilianka28
27. apr 2023

To moja v 4 rokoch, dlhé vlasy a ofinu si odstrihla úplne popri koži. Takže obočie je v pohode, to domaľuješ 😅

paciko9
27. apr 2023

My sme dali vsetky noznice na najvyssie miesto, pre istotu😄. Ale minule v buse si ku mne sadlo take 4 rocne dievca. Pochvalila som ju ake ma krasne namalovane nechty fixou. Sama som si,aj sama si ostrihala vlasy😀😀 Vystrihnute na hlavr take pleso ale ze do koze.

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka89
27. apr 2023

Bud rada,že si nevypichla nožnicami oci- mňa by toto iritovalo a nie skrátené obocie

banalu
27. apr 2023

Hahaha, no len cas, nic ine nepomoze. A dobre schovat noznice. Ja som si tak pocas obedneho "spanku" odstrihla vpredu vlasy az ku korienkom. Vraj som dostala aj po riti, lebo som nechcela povedat kde su noznice a o dva dni som odstrihla este viac a aj vsetkym babikam 😂🤷‍♀️
Urob foto - este sa na tom nasmejete 🤪

babyjune
27. apr 2023

Ja som si ako dieta ostrihala mihalnice normalnymi manikurovymi noznickami a dorastli mi (po velmi dlhom case) 😊

autor
27. apr 2023

Áno šok, lebo vždy bola v podstate bezproblémové dieťa, nikdy žiadne vylomeniny a podobné záležitosti..preto som ostala v šoku, že také niečo vystrojila..okrem neporiadku s hračkami žiadne vylomeniny
Nakoniec sa aj sama priznala že vedela, že robí zle..ale asi neodolala ..
A čo sa týka bezpečnosti a oči... samozrejme to bolo prvé, čo som s ňou riešila, ale s tým mi ženy na MK asi nepomôžu, preto má zaujímali tie rady, že čo s tým, keď sa už stalo...ďakujem všetkým za rady kúpila som ricínový olej

laurikalalinka
30. apr 2023

Sikulka😂,moje dieťa vlasy,lebo chcela ofinu,ale dorastie.