Moon boot - recenzie

31. dec 2021

Ahojte baby, zvazujem, ci si mam kupit moon boot, alebo nie. Velmi sa mi pacia, ale otazka znie, ako ste s nimi spokojne. A ci sa mi ich vobec este oplati kupovat. Lebo lacne nie su a bojim sa, ze coskoro uz nebudu "in". Lebo tiez som si vsimla, ze vela bab ich pradava napr. po 1-2 obutiach. Dakukem za kazdu radu 🙏

littlefiona
31. dec 2021

@malita ahoj, ja ich mám a sú skvelé, teplé, nepremokavé, ale sú to vyslovene topánky do snehu a využívám ich len na horách, lyžovačkách. Čiže na bežné nosenie v zime ich nepoužívám.

83lenka83
31. dec 2021

@malita ja ich mam na lyzovačky. Som spokojná. Aj synovi som kupila, este nikdy nepremokli. Noha v teple.

uglybetty1234
31. dec 2021

Tiez zvazujem ich kupu. Maju dobre recenzie

vanda323

@malita Mala som ich. Bola som snimi viac než spokojná

gabika0825
31. dec 2021

@malita podľa toho či chodíš na lyžovačky, do hôr cez zimu alebo bývaš niekde kde byva cez zimu veľa snehu a je tam naozaj zima. Ak si z Bratislavy a nikde nechodíš tak sú ti reálne na nič 😄

mamamasama
31. dec 2021

Tak zasa v mojom okoli ich baby nosia na bezne nosenie. A hory tu siroko daleko nemame. Sme v zahranici. Denne vidim cca na 2 babach, alebo na instaci. Ja mam podobne, ale Moschino.

zlatica82
31. dec 2021

Za mňa najdokonalejšie topánky aj s UGG. Sú max. teplé.

31. dec 2021

@zlatica82 ugg mam a uplne suhlasim. Makkucke, pohodlne...

emasss111
31. dec 2021

@malita no ja budem asi jediná, ale za mňa nikdy viac... Mala som tie nižšie, do polovici lýtok, takže sneh sa mi dnu dostal z vrchu, keďže su dosť široké... Ale o to by ani nešlo... Po 3 sánkovačkach sa mi úplne rozstrapkali tie šnúrky a začala sa zlupovať tá koženka po bokoch... Od 100eurovych čižiem som čakala viac 😏

maminkadeticiek
31. dec 2021

Ja mam tie cierne s kozusinkou a som velmi spokojna.Teplucke,velmi spolahlive.

kiki68
1. jan 2022

@malita svokra ma dvoje a je velmi spokojna

1. jan 2022

@emasss111 no ja prave chcem tie vyssie, lebo presne toho sa bojim, ze ked bude viac snehu, aby mi tam nevosiel..

1. jan 2022

@gabika0825 no som z Ke, takze to iste ako u Vas, ale tak obcas, raz za rok, ked pojdeme mimo, alebo ked ke nasnezene vonku cestvo, tak ak do mesta.. takze zase az tak casto ich nevynosim..

emasss111
1. jan 2022

@malita tak tie vyššie sú určite lepšie do snehu 👍👍 akože aj tie moje, keby ich riadne zatiahnem, účel splnia, ale divne by to vyzeralo 😃
Viac ma ale sklamala tá kvalita... Našťastie mi uznali reklamáciu a vrátili peniaze... Škoda, lebo majú ozaj krásny dizajn 🙄

zarrinka
1. jan 2022

@malita ja mám tie vyššie, sú absolútne super. V Tatrách mi nikdy ale nikdy nie je zima na nohy. Občas keď nasneží ich beriem aj doma napr ak ideme na prechádzky ale ja mám také tie užšie a nie tie mega nafúknuté snehule

sofinkanevidzan
27. jan 2022

@maminkadeticiek ahoj mne prišli tie vyššie biele s kožušinkou a keď som ich obule a prešla som sa po dome tak hrozne vrzgaju.To tak má byť?😊
Ďakujem

sims4
27. jan 2022

@sofinkanevidzan áno . Ja ich mám doma tiež a tiež vŕzgajú. Nie sú moc ohybné a je to taký materiál

maminkadeticiek
27. jan 2022

@sofinkanevidzan Moje vobec nevrzgaju.

sofinkanevidzan
28. jan 2022

@maminkadeticiek tak ja potom neviem .
Hrozne vŕzgajú vadi mi to dosť.
Asi ich vrátim ale bude mi ľúto, lebo sú fakt krásne.

1011990
1. dec 2022

@malita su krasne, pohodlne, nepremoknu, nozka je v teplucku. Malicko sa roztiahnu, co moze byt nevyhoda, lebo uz baztak je to cislovanie take zvlastne. Co mne na nich vadi je, ze sa na snehu smykaju. Cakala by som trosku viac drazkovitu podrazku, aby tak sa snehu nesmykali.