Môžem navrhnúť mame, aby mi kupovala cigarety?

3. júl 2022

Ahoj, s kamarátkou fajcime heets. Rozdiel je v tom, že ja si ich kupujem za svoje a už mi je to veľa kupovať každý deň krabicku. Bude to blbe navrhnúť mame? Myslím, že ma bude mat za niečo iné ako doteraz a zatrhne mi celu iqos. Kamarátke mama kupuje každý deň krabicku, proste kúpi sebe cigarety a pre nu heets a ona si spokojne vyfajcuje koľko chce zatiaľ čo ja si to musím za svoje kupovať a ešte aj sama kúpiť v trafike. Je to take nefér. Obe mame 16, za chvíľočku 17. Viem, že tu sú starší ľudia, nemáte mi ako poradiť, tak by som chcela pocut od Vás či by ste dcére kupovali keby vás požiada ?

dani138
3. júl 2022

Určite nie😳

girl2524
3. júl 2022

🤣🤣🤣🤣🤣no to by si sa nacakala, zarob si, vyhodene prachy

pribinak
3. júl 2022

Nie, nie a ešte raz nie

a_andrejka4
3. júl 2022

Dufqm že toto je len tema na pobavenie lebo kebyze za mnou pride 16rocna že jej mam kupovat cigarety tak by som jej asi vom šoku taku fľasla, že by jej stena dala druhu😄😄😄🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

betka233
3. júl 2022

Omg zas fejkova tema 🤦‍♀️

alenah31
3. júl 2022

Samozrejme, ze nekupovala. Mas 16, za chvilocku 17 - ked uz musis fajcit tak zdvihni zadok a najdi si brigadu!! Alebo hladaj frajera, ktory ta bude dotovat🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

sense
3. júl 2022

Nie, určite by som nekupovala dcére cigarety. Ani v 18 a už vôbec nie v 16. Ak si chce ničiť zdravie, ôk ale nie za moje peniaze.

heidi4
3. júl 2022

Mne sa snad sniva 😂😂😂 a ja ze som uz videla vsetko. Nuz... Lesson learned. 🤭

dani138
3. júl 2022

@betka233 podľa mna je to Real 😂😂😂😂

abbey1
3. júl 2022

Cha! Som sa z chuti zasmiala. Teda osobne som mala cigaretu v ústach len raz, mala som asi 8 a švagrovi som potiahla z odloženej cigarety. Ale i ak by som fajčila, na cigarety by som dcére nedala ani cent. Chceš fajčiť? Zarob si!

syslik81
3. júl 2022

ked si odst stara aby si fajcila si dost stara i na to aby si si nasla pracu ... keby mi decko povie kup mi cigarety nielen ze jej ich nekupim ale jej aj zaratam poplatky za byvanie- ked chce byt dospela tak so vsetkym

bajka16
3. júl 2022

Není normálne to od nej žiadať. Ak vie že fajčíš a kúpi ti sama od seba okej. Ale inak nie.. toto som inak nikdy nežiadala od mamy radšej som si zarobila na svoje vyhadzovanie peňazí 😀

dzulli1980
3. júl 2022

Choď na brigádu a zarob si ... neuveriteľné, to čo je toto za dobu? ... by som Ťa vyplieskala, byť Tvojou materou, že v takom veku vôbec hulíš ... chceš huliť, zarob si.

betka233
3. júl 2022

@dani138 nechce sa mi verit ze ta dnesna mladez je az tak sprosta 🙈

patus_2
3. júl 2022

Máš 16 a chces aby ti mama kupovala cigi? Keď už chces feat frajerku a v 16 fajčiť krabičku denne, tak šup na brigádu a tak si kupuj. A nezabudni z brigády prispieť doma na jedlo, energie....

autor
3. júl 2022

@betka233 A prečo by som mala byt sprostá ? Veď normálne sa pytam, keď jej kupuje mama, tak by to malo byt pohode keď sa spýtam ja mojej, len neviem ci mi to nezatrhne

tncka
3. júl 2022

Teraz neviem,ktora z vas 3 je sprostejsia🤣🤣

meluela
3. júl 2022

Ja by som sice zaplatila antikoncepciu, pripadne dala velku krabicu kondomov vedla vloziek a inych hygienickych potrieb ako zakladny standard, ale iqos by som nedovolila ani kebyze si to plati dieta same. Je to odrb vyrobcov cigariet, je to rovnako skodlive ako klasicke cigarety a este na to chytaju aj deti ktore by inak nefajcili a dovercivych ludi, ktori si myslia ako dobre robia pre svoje zdravie a pritom len zvysuju zisky korporaciam. Chvilu som mala moznost nazriet do ich marketingovych strategii a su to riadne svine.

marca12
3. júl 2022

Ty si poznas mamu. Mna by mama prerazila,keby vedela,ze fajcim a nie to este mat taku drzost a pytat sa jej,ci mi nebude kupovat. A takisto by som svojmu dietatu nekupovala

nelca84
3. júl 2022

@autorka neveriim, ty si tusim najvacsia truba dnesneho dna 😂😂😂

autor
3. júl 2022

@marca12 ďakujem za konečne normálnu odpoveď, žiadne urážanie mňa 🙏🏻

vsauce_
3. júl 2022

Ty si pekne mimo. Do rici, ic na brigádu, zarob si a kúp si aj koňa. Čakať, že dostaneš všetko do huby rovno je najlepšie 👽👽

lilly2303
3. júl 2022

Určite nie. Keď som chcela v takom mladom veku fajčiť tak som si kupovala z vreckového, alebo z brigády. Fajčila som od 15 ( našťastie už roky nefajčím) ale rodičia by mi v živote nekúpili cigarety. Mala som 21, bývala s manželom a to som sa skrývala pred otcom lebo som vedela aký má k tomu postoj. Ale ak ti to mama toleruje a rešpektuje to,tak sa s ňou skús o tom porozprávať.

sissy27
3. júl 2022

Keby za mnou prišla dcéra aby som jej financovala fajčivo, tak dostane takú, že sa aj fajčiť odnaučí kým ju vylúpnu zo sadry 😂
A to jej platím kadejaké iné roztopaše, na ktoré by si mohla našetriť z brigád, rozhodne nie som lakomá, ale toto je fakt na facku. A rovno krabičku denne 🙄

matullienka
3. júl 2022

Kokos ja som si nedovolila pred našimi zapáliť ani po svadbe a to som mala 25 rokov a nie aby som v 16 pýtala na cigarety. By som chytila takú dobre mierenu, vzduchom chladenu, že stena by mi dala druhú

mijunik
3. júl 2022

Inak povedané - maminka Ti má platiť to, že si ničíš zdravie a krásu… Naozaj skvelý nápad! 🤦‍♀️

yasmeena
3. júl 2022

kazdy den krabicka je vela...

cosmic_origin
3. júl 2022

Krabička denne? Potrebuješ odvikačku, nie aby ťa ešte mama podporovala v závislosti.

kluska
4. júl 2022

krabicka denne -3-4 eura krat 30-31 dni, to je 90-120 eura mesacne iba na cigaretky, myslis, ze tvoja mama tie peniaze ma? KOlko zaraba tvoja mama a kolko jej zostane z vyplaty ked zaplati vsetko co ma za mesiac? Vies co vsetko treba platit? poviem tak, ze radsej zidi z kratsej cesty a skonc s tym, lebo ked sa uz budes starat sama o seba, tak budes vidiet ako to velmi ide do penazi... a k tvojej mame, sak sa opytaj a uvidis, na jej mieste by som ta poslala na brigadu, zarobila si si uz niekedy svoje peniaze? ak nie, najvyssi cas!

kluska
4. júl 2022

to, ze tvoja kamoska ma cigaretky od mami, tak to je ich vec, tvoja rodina je tvoja rodina, v zivote to tak chodi, jedni to maju tak, jedni inak, to nie je tvoja rodina zeby si si narokovala aj ty na cigarety zadarmo, je to len vec tvojej mami