• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžem odísť z nemocnice na vlastnú žiadosť?

1. septembra 2015 
dobrý deň, vie mi niekto poradiť či môžem odísť z nemocnice na vlastnú žiadosť? Aký je pri tom postup?
7. aug 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna o to požiadaš svojho ošetrujúceho-izbového lekára. snád ti vysvetlí prečo by si domov isť nemala atd. neviem aký je tvoj dôvod, či je to rozumné.
No a potom ti možno dajú niečo podpísať, tuším sa tomu hovorí reverz? (tak som si to vždy myslela)

Tiež som sa tak raz dôrazne pýtala domov (ale po porade s druhým lekárom, ktorý ma však prepustiť nemohol), lebo ten čo ma mal na starosť ma tam chcel držať a som vedela, že je to skôr taký "velmi opatrný" lekár. Do prepúšťacej správy mi napísal, že som išla domov na vlastnú žiadosť.
7. aug 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povies lekarovi, ze chces ist na vlastnu ziadost domov, on to zapise do prepustacej spravy a ty mu to podpises, ze si poucena o rizikach, to je vsetko...ja by som si to ale tiez premyslela, ci je to spravne riskovat alebo nie, skus sa spytat viacerych lekarov na vizite, ci mas vazny stav
7. aug 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujem, nie môj zdravotný stav nie je vôbec vážny, takže skúsim o to požiadať svojho ošetrujúceho lekára.
8. aug 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja chcem ist
1. sep 2015 o 14:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok