Muž vodnár - skúsenosti, rady, tipy

ninabr
10. apr 2016

Ahoj
Mate niektore z vas vztah s vodnarom? Ake boli zaciatky?
Alebo mali ste vztah s vodnarom? Ako to skoncilo?

Prosim vseobecne vase nazory, rady a skusenosti 🙂
Z jedneho vodnara som ZUFALA!! :((

Dakujem!

maxiva
11. apr 2016

@andrejka1974
@6mia6
@macamac myslim,ze nie som sama,komu tie opisy na vodnarov nesedia 😉 skor mi to pride,ze tie zeny su velmi sklamane z muzov a zvaluju to na znamenie 😒

mandala77
11. apr 2016

@ninabr nepíšem Ti to preto, aby som živila Tvoje ilúzie, ale skôr preto aby si vedela, že sa to môže stať a vedela si ako sa zachovať. Po rozchodoch, hlavne iniciátor rozchodu si to po čase, keď sa už ten druhý s tým vysporadúva, rozmyslí a začne kontaktovať. Nie je to pravidlom, ale často to býva.
Skôr rozmýšľaj nad svojou túžbou prečo chceš aby sa k Tebe vrátil keď si písala ako sa zachoval. Rozchody nie sú jednoduché a potrebujú čas aby sa človek s nimi vysporiadal.

Mriežka sa ráta v spomenutej knihe inak. V numerológii čo som poznala sa mriežka robila len z dátumu narodenia. V tej knihe sa rátajú čísla, čiže mriežka je úplne iná aj význam čísel v mriežke. Okrem toho ešte je popis kombinácií čísel v mriežke - napr. počet jednotiek s počtom dvoják.
Táto kniha tak sadla na ľudí, že som žasla.

oslo1
11. apr 2016

Ja som byk, muz je vodnar. Lepsieho manzela si neviem ani predstavit.

deltaa
11. apr 2016

ono to zavisi este to znamenie v ktorej dekade sa narodili ci na zaciatku od kedy zacina datum vodnara ci v strede ci na konci. Ja som sice skorpion ale som narodena ku koncu obdobia a preto na mna sedi znamenie aj strelca tak pol skorpiona a pol strelca. Takze moze byt vodnar viac ku rybe alebo ku kozorozcovi

terezka1947
11. apr 2016

@ninabr snad toto nemoze byt vazne polozena otazka

ninabr
autor
11. apr 2016

@deltaa on jee presny stred 🙂 cize cisty vodnar co sa tyka znamenia, ascendent sa lisi 🙂

ninabr
autor
11. apr 2016

@mandala77 lebo obom nam bolo spolu dobre, keby si s tym navratom mala pravdu, tak uz budem vediet kde treba popracovat a neurobit tu istu chybu, aj ked je uz dost stary na taketo vymyslanie - ostat, vratit sa, odist, preto netusim preco sa tamto zachoval. Ale ja ho mam rada a mozno by to ani nebolo spravne, ale skusila by som to znova. Lebo to tak citim, zo srdca, uprimne...

Cize ta mriezka ma uplne inu vypovednu hodnotu? Lebo aj klasicka sa mi na neho hodila 🙂

klaudusik7
11. apr 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

baby az tak verite na znamenia ze tak ako ppisu charakteristiky budu aj pasovat na vasho muza?

ninabr
autor
11. apr 2016

@klaudusik7 nie uplne, ale take zakladne crty sa tam najdu 🙂 kazdy je iny aj ked rovnake znamenie, kebyze to viac sledujes a vsimas si to na ludoch mozno zistis ten princip ze iste veci sa na kazdeho hodia z urciteho znamenia. Ale musis zohladnit aj napr ascendent a pod.

mandala77
11. apr 2016

@ninabr neviem prečo ste sa rozišli vlastne. Inak v týchto veciach treba aj rozum zapojiť, srdce nebýva vždy dobrý radca - lebo to nie je ani srdce ale nejaké naše tendencie, ktoré vnímame ako hlas srdca.

Tá mriežka je iná. Skús si dať do youtube vladimír červenák a v jeho videách nájsť video výpočet numerologickej mriežky. Jeho síce vôbec nemusím ale budeš mať obraz, či Ti stojí za to tú knihu kúpiť. Z môjho pohľadu čo som robila mriežky aj predtým a túto, tak lepšie vystihuje ľudí táto. V knihe sú aj kombinácie čísel medzi sebou, čo on už vo videu nehovorí ale skutočne veľmi trefné.

jadelka
11. apr 2016

Ale tak ked sa ninabr uz s nim rozisla, resp. on s nou, ja nechapem vobec, naco sa zaobera neajkymi mriezkami. Urcite by som sa mu nenatiskala a neskusala s nim jednat neviem ako vodnarksy, aby sa citil pri mne ako vodnar slobodne a neviem co vsetko. Vztah ma byt zalozeny na dvoch ludoch, ktori sa nemusia neustale snazit spravat sa inac, ako to citia len preto, aby sa toho druheho nedotkli, neobmedzovali ho, vychadzali mu vzdy v ustrety. Vztah maju tvorit dvaja ludia, ktori si spolu sadli a ziju a tvaria sa prirodzene. to mu budes jeho odchody a prichody tolerovat cely zivot? Stale budes v strehu, ci nahodou ho uz nenudis, ci je vsetko, podla neho, ako ma byt? Mna by takyto vztah nebavil.

ninabr
autor
11. apr 2016

@jadelka ano, mas uplnu pravdu lenze ja ani neviem, ci je koniec, kedze nepovedal, ze ma uz nechce vidiet, ani nic podobne, cize neviem. Proste vsetko bolo skvele a ja ho nadalej mam rada a milujem ho. Preto to je tazke...

jadelka
11. apr 2016

@ninabr tak pockaj kym sa mu uraci ozvat a jasne si to s nim vydiskutuj, ze pokial chce s tebou vztah, tak taketo prestavky bez slova ty nezvladas a nie je to tvoj styl. Cize, ked sa na vztah s tebou neciti, nech ti to pekne otvorene povie a nech si ta nedrzi len ako zadne dvierka, ked uz nebude kde pichnut.

nasta55
11. apr 2016

@ninabr cinsky horoskop je presnejsi 🙂

liz_lemon
11. apr 2016

@ninabr a ty si ake znamenie?

sima410
11. apr 2016
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

@jadelka ak sa mu uraci ozval. Chlapi su v tomto dost jesitni :/

ena70
19. apr 2016

@jadelka túto tvoju vetu "Vztah ma byt zalozeny na dvoch ludoch, ktori sa nemusia neustale snazit spravat sa inac, ako to citia len preto, aby sa toho druheho nedotkli, neobmedzovali ho, vychadzali mu vzdy v ustrety. "...tak tu som si normalne zapísala. Že aké múdre a pravdivé slová.... ako sa hodia na veľa situácií a vzťahov.... niekedy tu človek zaznamená také múdre myšlienky....fakt..

jadelka
28. apr 2016

@ena70 a tak je to aj s vyzorom. Stale si strazit vahu, stale sa snazit vyzerat tip-top,aby sa neobzeral po inej zene,znasat jeho poznamky o starostlivosti o seba...vo vztahu sa clovek ma citit slobodne,volne,stastne. Ak sa tak neciti,je vo vztahu s nespravnym partnerom.

ninabr
autor
6. máj 2016

@mandala77 ahoj, pisem, lebo jedneho rana cestou do prace som sa s tym teda zmierila, ze koniec...povedala som si aky je chuj a ze by som ho najradsej v zuboch pokusala. A vtom! On sa ozval...najprv som mala na tvari usmev no neskor sa mi chcelo utekat na wc ked som si spomenula, na to nekonecne trapenie, plac vycitky a osamelost😥 cize vystihla si to vetou ze po case si to iniciator rozchodu rozmysli a ked sa s tym zmiesit kontaktuje ta...

mandala77
6. máj 2016

@ninabr ahoj, no a ako si sa k tomu postavila? Ako vysvetlil to, že sa tak dlho neozval? Škoda, že si nekukala tie videá od Klimeša o rozchodoch, vedela by si čo robiť.

borkavan
6. máj 2016

@ninabr nikde nepíšeš, čo si ty za znamenie. Kedysi som sa venovala astrologii, mne boli a podľa astrologie sú mi vodnári súdení. Mala som dvoch vodnárov za sebou - 10-ročný vzťahc a potom hneď 3-ročný a potom ešte jedného vodnára-kamoša... dlhé roky sme sa priťahovali...
Až raz...vyriešila som si v sebe veci a už ma žiadny vodnár nepriťahuje, nezajíma a ani ženy-kamoški vodnarky.
Je to o tebe. Lebo ja kedysi, ked sa mi nejaký muž páčil a priťahoval, vedela som, že je to vodnár a aj bol.
Teraz ma chválabohu priťahujú býci. Uf.
Je to riadny obrat vo mne, lebo vodnári sú vzdušné znamenie, snílkovia, žijú vo svojich svetoch, nezodpovední, neschopní zabezpečiť rodinu...proste len tak sa stretávať "pri fontáne" celý život. Su aj takí, čo maju rodiny, ale tie ženy sa s nimi natrápia... a ani o tom nevedia.
Jedine, že by mali vodnári ascendent v nejakom rodinnom alebo zemskom znamení.
Ak tento tvoj zduchol...kašli naňho. celý život s takýmto by si sa trápila, lebo zduchne ti zas.
Ak si vyslovene zemské znamenie, tak ruky preč.
Ak si ohnivé...bude sa k tebe vracať, vzduchz potrebuje k životu oheň, to vieme.

Mne to tiež spraivl, ten prvý vodnár. Boli sme spolu 10 rokov aj 5 mesiacov a zrazu mi v noci zavolal, že nebude pri mne šťastný. KOniec. Padla. Utrum.
Vodnári hlavne potrebujú neustále duševné orgazmi alebo neviem ako to povedať, aby mali o tu istu ženu zájem. Ak už nie je o čom s ním kecať, tak si ho prestala baviť. Ich zajíma hlavne žena zvnutra, to ich baví a nie z vonka.
Býci sú chvalabohu pravý opak a som rada, že od vodnára som prešla k býkovi.
Ja si vlastne už ani s vodnárom nemám čo povedať.
Takže zmeniť sa musíš ty v nútri, prehodnotiť samu seba, prestať byť nezávislá ak chceš stabilitu. Lebo ak priťahuješ vodnárov, v podvedomí si nezávislá a bojíš sa záväzkov, zodpovednosti a iných vecí, čo súvisia so stabilitiou.

katushka249
6. máj 2016

Čaute http://www.ukulele.sk/clanky/rodina-v-znameni-v... tu je celkom pekný článok a sú tam aj iné znameníčka

tatinka
21. máj 2016

ahojte babeny, tak ja som vodnar ale ten katastrofalne negativny opis vodnarov co sa tu uvadza vdaka Bohu na mna vobec nepasuje, ...myslim si ze kazde znamenie ma svoje plus aj minus,,,🙂

mrkvicka060
11. máj 2017

@jadelka tak toto je rok stary prispevok, ale kazdym slovom si opisala moju mamu :-/ sedi to dokonaleeeee, az som sa zlakla, ze som to pisala ja... neznamena to, ze hadzem vsetkych vodnarov do jedneho vreca, ale ja poznam dve zeny vodnarky a dokonale to sedi...

ninabr
autor
12. máj 2017

Baby rok stary prispevok ano...ale no a co sa mi stalo??
Po roku to ISTE?!! Chapete???...neviem si to vysvetlit

zuzaniela123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivien9
6. dec 2019

@borkavan Ahoj viem ze staré Ale riešim presne to Ze sa odmlčal zrazu proste Neviem ci caka aby som sa vytierali alebo co Neviem ... ja som býk on vodnar Chcem sa snim porozpravat ale nejako neodpisuje Napise sam ked bude chciet ?

ninabr
autor
6. dec 2019

@vivien9 ano ale neskor len cakaj...kazdy sa raz ozve

vivien9
6. dec 2019

@ninabr Dakujem. A ty si stastna momentalne ?

ninabr
autor
6. dec 2019

@vivien9 bez vodnarov ano😂😂😂a som sama inak...ozyvaju sa byvali zrazu