Nahlásili by ste otvorené fitko?

30. dec 2020

Nahlásili by ste fitko ktoré majiteľ otvára pre známych a cviči tam tak 6-7 ľudí spolu ?

klip0
30. dec 2020

Nie nenahlasila

nnnuuunnn
30. dec 2020

nie

wodanka
30. dec 2020

Nie

lienocka2808
30. dec 2020

nie som bonzák, nenahlásila by som to, ale je to na šlaktrafenie takýto prístup. Tak máme 2700 ľudí s ťažkým priebehom hospitalizovaných v nemocniciach, zdravotníci nestíhajú a ludia sú nezodpovední. Mozeme ocakavat po sviatkoch reakciu v podobe obetí a zvýšenia nakazených. Ale ano, ked ide o peniaze tak všetko ide na druhú kolaj...

ninusa221
30. dec 2020

Asi sa nudíš

alexandra2010
30. dec 2020

Zi a nechaj zit. Bodka.

sonnenshein
30. dec 2020

Ano, nahlasila. Lebo retazova reakcia kludne moze mat na svedomi ludsky zivot.

monikamoniak
30. dec 2020

Nie

leuchtturm
30. dec 2020

nie, nenahlasovala by som to. Nie som udavac. Na kontrolovanie dodrziavania nariadeni su ine zlozky.

zuzanka.zuzu
30. dec 2020

absolútne nie.
a ďalšia vec - kde si myslíte, že chodia cvičiť silové zložky? no v posilke (v práci) 😉 či chceš aby ťa prišiel zachrániť hasič čo nevie vybehnúť poschodie?

birika
30. dec 2020

ja by som zavolala do fitka - ak je v mojej blizkosti, ze ohrozuje aj moju rodinu

lenka_da
30. dec 2020

píšeš, že tam cvičí 6-7 jeho známych. Ak sú to jeho známi sa stretávajú aj mimo fitka. Je jedno, či si v obývačke pozrú film, vypijú pivo alebo zacvičia. Mimochodom, poznám mladých chalanov, ktorí väčšinu času trávia v posilke. Tiež si privyrábajú ako sťahováci, jeden pracuje stráži väzňov, jeden je hasič. Nevieš, kedy ich budeš potrebovať. Ži a nechaj žiť.

maca1984
30. dec 2020

nie

debra
30. dec 2020

Nie nenahlasila

thoughtfulweirdo
30. dec 2020

Záleží, s akými opatreniami. Ak má stroje dostatočne ďaleko od seba, pekne si dezinfikujú capky, nechlascu z jednej fľaše a nerobia si orgie v sprche, tak nie. Prípadne ak sú to všetko len ľudia, ktorí sa stretávajú bežne aj mimo toho, lebo to už je jedno. Ale ak sa tam stretáva 6-7 navzájom cudzích ľudí bez akýchkoľvek opatrení, tak áno, lebo jedna vec je chcieť udržať podnik, druhá vec je reálne ohrozovať už polomrtve zdravotníctvo.

sisa7474
30. dec 2020

@lienocka2808 - s tymi obetami a zvysenym poctom nakazenych sa strasi uz odkedy...? od zaciatku. to naozaj este niekto tomu veri? umieraju ludia vo vasich obciach, mestach? a co take kauflandy, lidle a ostatne velke obchody kde sa to ludmi len tak hemzi? kazdykrat co idem do takehoto obchodu tak to tak je.

katulienkax
30. dec 2020

A inak ako sa nakazila naša slávna vláda to dodržiava všetky tie svoje slávne nariadenia? Asi moc nie hlavne im peniaze tečú a fitka a podniky nech skrachujú že?

biggi014
30. dec 2020

@sisa7474 kazdy inteligentny tomu veri, kto neveri nech ide pomoct na ARO do najblizsej nemocnice. Ano v nasom meste umietaju ludia citelne viac, stale je plna nastenka, pochybujem ze je to nahoda. Dnes som bola po viac ako tyzdni v obchode, prisla som, rychlo nakupila a sla prec. Keby kazdy robil tak isto tak su obchody prazdne.

panorek
30. dec 2020

Ja už neviem čo si mám myslieť. Na Liptove jediný kto sa promenáduje po vonku turisti. Nechcem byť zlý ale mne matka skoro umrela pre týchto pánkov. Neviem čo si myslia ja bez nich prežijem. Mama sa boji aj na dvor vyjsť. Ja neviem skutočne pochybujem o zdravom ľudskom rozume. Keby je na mne a mám tu možnosť si ani neskrtnu všetko zakážem. To sa ľudia nevedia umiernit na tri štyri mesiace. Nechápem to a hnevám sa že aký lock zaviedli. Ale ako sa hovorí teraz hojno zajtra ...

sisa7474
30. dec 2020

mne to naozaj hlava neberie, ze sa ludia daju tak ovplyvnit mediami a neriadia sa aj podla toho co oni vidia ako v skutocnosti je. napiste mi ,prosim, koho poznate vo vasej obci, meste, okoli kto zomrel na kovid. ludia v nemocniciach su castokrat preto lebo situacia je uz tak extremne vyhrotena, ze ked napriklad v domove dochodcov co i len niekto zakasle a nahodu je pozitivny (co NIC este nemusi znamenat) tak ho supnu do nemocnice a samozrejme ak je aj clovek nachylnejsi na choroby tak sa v takej nemocnici nakazi lahsie, lebo predsa to je prostredie kde su HOCIJAKE virusy rozsirene! keby sa z toho nerobilo take velke halo, ako v predchadzajucich rokoch tak ani tolko ludi nebolo v nemocniciach. len vsetci uz su tak vydeseni, ze pri prvom zakaslani alebo priznaku, ktory by v predchadzajucich rokoch neriesili, posielaju ludi do nemocnic.

elizabet173
30. dec 2020

@sisa7474 ano, zomieraju, lezia alebo lezali s tazkym priebehom v nemocnici na kysliku. Mladi ludia, alebo ludia v strednom veku, priatelia aj clenovia rodiny. Ak okolo teba nic take nevidis, bud rada. Ale skor si myslim, ze nechces vidiet. Mas v rodine lekara? Ja viacerych, vedeli by rozpravat. Nechcem ale aby tu vznikla hadka.

sisa7474
30. dec 2020

@elizabet173 a predtym neboli zapaly pluc, tazke anginy, zapaly priedusiek?

lubiss
30. dec 2020

starsi ludia umieraju v nemocniciach len taky fukot a to tu nemusi byt ani covid...mojmu dedkovi za cely den nedali napit az ked prisla teta a narobila tam s nimi taky bordel ze az a nakoniec aj tak umrel z tej ohromnej starostlivosti ktoru dostal....fakt sa tu tvarime ze im davaju 100 percentnu starostlivost a umieraju len preto ze covid? ale no tak...

elizabet173
30. dec 2020

@sisa7474 je zbytocne ti nieco pisat, mozes sa ale prihlasit ako dobrovolnik. A nebudes sa tu musiet s nikym natahovat.

simsalabim
30. dec 2020

@sisa7474 moj bratranec zomrel na covidovy zapal pluc. Zdravy stihly chlap, otec rodiny. 53 rokov mal. Moji zadni susedia - este ani nie 40nici a 3 deti do 10rokov, boli chori cela rodina - 5 dni sme u nich nevideli ani svetlo zapnute. A manzel bratranec vo Svajci bol chory so zenou - ona 9 dni uplne bezvladna, on 7 dni. Ich deti sa pocas 7 dni same starali o seba.

stefan12
30. dec 2020

Otvorené, zatvorené aj tak si každý robí čo chce. Nikto nikoho nekontroluje. Osobne sa mi to nepáči

panorek
30. dec 2020

Teraz ísť do nemocnice je ako istá smrť mama tam bola chaos nikto nič nestíha už ju tam nepustím čo chcete počuť pankovia z Blavy neznášal som vás za normálneho stavu teraz nenávidím vás

elizabet173
30. dec 2020

@sisa7474 ver alebo never si comu ches, mne je to jedno. Ja som stastna ze po strate blizkeho cloveka z rodiny, druheho zachranili a po dvoch tyzdnoch v nemocnici je doma, aj ked s nasledkami. Podotykam, nie je dochodca, nema ani 50. choroby doteraz ziadne. Opakujem, prihlas sa ako dobrovolnik. Viac k tomu nemam co dodat.

biggi014
30. dec 2020

@sisa7474 ovplyvnovat mediami? A co sa mam nechat ovplyvnovat zem a vek, infovojou a hlavnymo spravami?

fiafia
30. dec 2020

@sisa7474 ja mám z tohto príspevku pocit,že su Stale šťastni ľudia,ktorých sa to nedotklo. Áno,poznám minimálne jedného čo zomrel Na covid. Poznám veľa pozitívnych ľudí aj s ťažkým priebehom. Moja kamarátka pod 30rokov bojovala o život. Je mi známe prostredie nemocnice, určite tam neležia ľudia, ktorý trocha zakaslu. Dlho som robila v nemocnici, videla ľudí trpieť a umierať a mne z tohto príspevku vychádza to,že vás a vašu rodinu ešte nestretlo také nešťastie.