Najlepšia červená henna

lenocka12345
27. nov 2016

Prosím poradíte najlepšiu červenú hennu ? Chcela by som fakt eňo ňuňo červenú 🙂 zn. Khadí, Logona, Sante , Light mountain vyskúšané 🙂

stardust
27. nov 2016

ked chces eno nuno cervenu farbu na vlasy, tak jedine chemicku. Henna je prirodne farbivo, cervensi odtien mozes docielit akurat tak pridavkom citrusovej stavy a vyssou teplotou vody pred nanasanim na hlavu. A castejsim pouzivanim henny vlasy tmavnu, takze tak.

bonavoxa
27. nov 2016

Henna nikdy nezesvětlí, pokud máš tmavé vlasy. Hodně doporučovaná je Egyptská Henna. Taky záleží na přípravě, dotat co nejvíce červeného...takže se zalévá červeným vínem, přidává ibiškový čaj, odvar z červené řepy, přidává koření apod.
Na mých hodně tmavých vlasech mi to dělá spíš jen odlesky na slunci. Ale seděla mi Egyptská a Khadí.
Vcera jsem si dávala hennovou barvu, už hotovou, koupila jsem ji v bylinkářství, ale nebyla to žádná známá značka, nějaká ruská. Až ji zase budu mít, tak vyfotim. Ale ta barva fakt držák, hodně pigmentovaná.

bonavoxa
27. nov 2016

Tato to byla.

lenocka12345
autor
27. nov 2016

@stardust
Hennujem uz nejaký ten piatok, aj pred chemickým farbením som hennovala asi tak 4r . Viem , aj to robím a stále bieda :(

lenocka12345
autor
27. nov 2016

@bonavoxa lenže mnohé krémové henny čo som si všimla sú fakt chemické :(
Potrebovala by som vidieť zloženie .
A presne taký "držák" potrebujem 😃

alaguema
27. nov 2016

lenocka12345 používam henne color paris, odtieň meď miešam s gaštanovou zhruba jedna k jednej (samotná meď bola už na môj vkus veľmi výrazná), pridávam červenú papriku, citrónovú šťavu a škoricu, zalievam horúcou vodou a nechám stáť min. 2 hodiny. Na vlasoch to mám tak dlho, ako sa dá. Niekedy aj celý deň. Na mojich svetlohnedých vlasoch táto kombinácia vytvára krásny, prirodzený, červený odtieň a úžasný lesk. Mimochodom, hennujem už asi 7 rokov a vlasy mi nestmavli vôbec 🙂

bonavoxa
27. nov 2016

Tak čistá příroda to nebyla, ale složení nijak strašné, až ji zase budu mít, tak napíšu 🙂

lenocka12345
autor
27. nov 2016

@bonavoxa tak ja len čistú prírodu 🙂

@alaguema vyskúšam určite 🙂

anakristina
10. sep 2017

Ahojte baby,nechceli by ste si obnovit tuto diskusiu?mne moc nechce henna zafarbit odrasty :( neviem v com je problem

lenocka12345
autor
10. sep 2017

@anakristina ani mne . Vôbec . Vraj treba skúsiť dvojfázové .
1. Najprv obyč henna na odrast
2. Potom farebná na celú hlavu
Ale na to nemám čas keďže si ju nechávam tých 5-6h . A najnovšie mi vôbec nenafarbilo ani na čiernu . Mala som hnedo červené ako predtým :(

anakristina
13. sep 2017

Zas som si objednala henne color obycajnu :( jednoducho je malo informacii na nete o ostatnych znackach.skusim to tak,ze tu misku s hennou vlozim do teplej vody,snad bude farba intenzivnejsia

lucka_g9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz