Najromantickejšia pieseň, akú poznáte
rada by som pocula vase typy na tu najromantickejsiu piesen na svete ktoru poznate
velmi sa mi paci aj tato piesen, elton john your song
momentalne the best:
Jason Mraz -Lucky , a tiez I-m Yours
z tejto mám zimomriavky, síce prespievaná už milión krát, no táto verzia sa mi najviac páči
Lisa Marie Presley Now What
The Way you Love meMJ
Michael Jackson - Don't Walk Away
Fal Again
celine dion je pre mna naj a tie francuzske oooo 😀
Pre mňa asi jedna z naj:
František Nedvěd - Devatenáct
(toto je pôvodná verzia:
Gordon Lightfoot - If You Could Read My Mind)
http://www.dailymotion.com/video/x27wjh_if-you-...
nam sa paci aj tato🙂
Jennifer Lopez a Marc Anthony No me ames
unchained melody
https://www.youtube.com/watch?v=h4gRYNrIrVs
alebo aj
show me heaven
Meat Loaf - Could not have said it better 🙂
Moja a drahého 🙂
Andrea Bocelli - Besame Mucho ... starý dobrý šláger 😵 😎

Eros Ramazzotti - Solo Ieri
https://www.youtube.com/watch?v=M8oxDhbflnQ😉