• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nakupovanie cez portál BabyCool. Aké máte skúsenosti?

15. februára 2008 
mixka urob kuk do mojho albumu - Risko je dlhy, a v pohode je mu ten kocik este velky. Je to jeden z najvacsich sportiakov. Vacsiu sedaciu cast ma uz len Dema, len teraz neviem, ktora
13. feb 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V porovnani s tymi kocikmi, co su na tejto stranke a u tohto cloveka
13. feb 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasi, kukla som a vyzera byt takto fakt dost velky. lebo na tej stranke je tak odfoteny, ze to nevyzera moc velke, ale tvoja fotka ma presvedcila, vdaka :dizzy_face:
13. feb 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. feb 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už sa neviem dockat toho kociara :sweat_smile: ktovie ked ho zajtra posle ze kedy pride
14. feb 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si si objednala ten portofino cam, však?
14. feb 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano,ten svetlo modry,lebo som bola pozriet v meste a to bola hroza co to mali za spotove kociare,a ked sa mi pacil tak stal 10 000 a to sa mi zda strasne vela za kociar
15. feb 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Viete co je na tom najlepsie,ze v utorok mi napisal ze ma svetlo modrupre mna zajednanu a dnes mi napise ze nieje svetlomodra,do kelu už v živote nič nebudem kupovat cez internet!!!!!!!!!!!! :angry:
15. feb 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby už mi došla tá autosedačka. je perfektná.

uhlikova to ti tak vadí farba? a aké farby ešte majú? veď farba nie je až tak rozhodujúca
15. feb 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano vadi,ja nebudem s chlapcom chodit po meste z červenym kočiarom,ked raz nieco slubim ze budem mat tak to splnim nie?dost sme sa na to spoliehali ze ho dnes budeme mat,lebo mi to tak napisal v maili ze v piatok ho posielaju :frowning2:
15. feb 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhlikova no jasné červený nie a iná farba nie je? napríklad zelená alebo tá tmavomodra? tie sú tiež pekné
15. feb 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej este zeleny,ale ked si predstavym ze mam este dalsie dni cakat a zas mi napise ze ich nakoniec nema....idem skusit este par obchodikov v meste :unamused:
15. feb 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok