Nakupujete cez eobuv.sk?

deti95060810
22. sep 2017

Kupovali ste niekto topánky cez stránku eobuv.sk ? Skúsenosti...

prijatie
24. apr 2019

@prijatie chcem Vám veľmi pekne poďakovať, do mesiaca ako som oslovila eur.spotrebiteľské centrum som mala obratom pozitívnu odpoveď aj telefonát od eobuv.sk. Obrat o 180 stupňov. Rovnako som využila toto centrum aj na reklamáciu českej leteckej spoločnosti smart wings, ktorý nás ignorovali vyše pol roka a odmietali vyplatiť kompenzáciu za meškajúci let 8 hodín. Včera mi píplo na účet 500€- vaša rada bola veľmi cenná, oplatilo sa , plná kompenzácia za meškajúci let od smart wings, a to vďaka Vám a skvelej práci Európskeho spotrebiteľského centra v SR. Ďakujeme že ste zdieľali svoju skúsenosť.

ako ste písali, netreba sa nechať odbiť a vzdať.

prijatie
24. apr 2019

@kuporska P. Kuporska
chcem Vám veľmi pekne poďakovať, do mesiaca ako som oslovila eur.spotrebiteľské centrum som mala obratom pozitívnu odpoveď aj telefonát od eobuv.sk. Obrat o 180 stupňov. Rovnako som využila toto centrum aj na reklamáciu českej leteckej spoločnosti smart wings, ktorý nás ignorovali vyše pol roka a odmietali vyplatiť kompenzáciu za meškajúci let 8 hodín. Včera mi píplo na účet 500€- vaša rada bola veľmi cenná, oplatilo sa , plná kompenzácia za meškajúci let od smart wings, a to vďaka Vám a skvelej práci Európskeho spotrebiteľského centra v SR. Ďakujeme že ste zdieľali svoju skúsenosť.

ako ste písali, netreba sa nechať odbiť a vzdať.

kuporska
24. apr 2019

@prijatie Nie je za co rada som pomohla...

damoska
25. máj 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

nie, ovela radšej nakupujem kabelky a topanky v obchode differenta.sk

mareri
25. máj 2019

kupovala si tam aj plavky? Ako je to velkostou? Odpoveda to?

janus495
30. máj 2019

Ja si myslím, že predávajú šmejdy. Kúpila som New balance z inej stránky, sú stále ako nové a raz som kúpila od nich sebe aj manželovi, po pár mesiacoch vyzerali otrasne...úplne iná kvalita. Nedávno som im vracala 1 čižmy, nosené mesiac a sa rozpárali (bez problémov vrátili plnú sumu). Takže za mňa už tam nekúpim asi nič.

miselle95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
20. sep 2019

Boooze máme z tade asi 15 párov topánok pánskych dámskych detských a problémy žiadne.. ani s vrátením ani s kvalitou... Rovnako ako sa .i rozpadli topánky z obchodu tak aj tieto 😁 len cena nižšia...

norulakp
23. sep 2019

Absolutne neodporucam. Po 10 mesiacoch mi na topankach praskla podrazka (zle zvleny material pri vyrobe). Poslal som na reklamaciu. Vyjadrenie mi poslali v polskom jazyku, ze zamietaju reklamaciu. Na nete som nasiel mnozstvo ludi, ktori sa stazovali, ze im neuznali reklamaciu zo smiesnych dovodov. Co je tiez zaujimave, ze som im dal negativnu recenziu na Heureka.sk a o par dni tam uz nebola. Takze podla Heureky sa urcite neriadte. Kupte radsej topanky v normalnom kamennom obchode, kde vam bez problemov vyreklamuju topanky (teda vo vacsine pripadov.

bazosko007
5. nov 2019

Prikladam svoju skusenost. Vratenie tovaru je sice cez DPD kuriera zadarmo, no DPD spolocnost asi zamerne baliky u zakaznikov nevyzdvihuje. Presuva vyzdvihnutie balika zo dna na den. Kurier zazvoni len raz, nasledne sa mu neda spat dovolat. Balik na vratenie mate doma objednany, cakate na kuriera cely den, ze pride a on ani nezavola, ze uz po balik nepride...Radsej si chodte topanky odskusat do predajne.

simona745
2. okt 2020

Dobrý deň prosím vás idem si objednať tieto topánky odporučili by ste mi ich za tu cenu bojím sa ze sa rozpadnu mate niekto skúsenost

laura3108
6. apr 2023

Objednala som botasky pre syna ktoré boli takto popísané, keď som písala ze chcem kompenzáciu tak ze mam poslať kadejaké fotky, za 42€ botasky ktoré boli ako z papieru a popísané hneď by som ich vrátila,, ale syn ich obul von kým som prišla takže nám ostali takéto... Už cez nich nikdy viac 🙄 nekvalitné, drahé a komunikácia 0bodov

snehovakralovna
20. sep 2023

Pridavam svoju prvu negativnu skusenost s eobuv.sk. Objednala som si damske lodicky, pri rozbaleni krabice som zistila,ze su poskodene, na zvrsku poskriabane. Tovar som poslala spat este 18.8.2023. Do dnesneho dna nemam na ucte peniaze. Maju 14 dni na vratenie platby. Samozrejme som komunikovala cez chat, posledna sprava z 13.9.bola,ze moje cislo uctu posielaju na prislusne oddelenie za ucelom vratenia penazi. Peniaze doposial neprisli.

banika12
20. sep 2023

osobne som objednavala uz vela krat z tej stranyk a teda neviem, ci som mala len stastie, no nestalo sa mi este, ze by mi prisli nejak poskodene topanky. zakazdym prisli v tip top stave

eternity24
20. sep 2023

@deti95060810 ja vždy nakupujem cez eobuv. Otázka ci velkost sedí je úplne irelevantná, keďže eshop predáva topánky rôznych značiek. Keď si niesom istá, objednam si obe a potom jednu vrátim. Alebo keď nesedí vrátim a obj novú. Myslím, že doručenie aj návrat je zadarmo.

anjelik3
12. nov 2023

@deti95060810 Doteraz nikdy nebol problem s nakupovanim na eobuv,avsak koncom septembra som objednala dva pary topanok,jeden par dcere nebol dobry,vratila som ich do tyzdna a doteraz nemam vratene peniaze na ucte...60€!

zuzuliennka1
15. dec 2023

@anjelik3 a ako to dopadlo? uz ich mas?
ja som vracala topanky (nesadli mi) minuly tyzden, cez packetu.
ako cca dlho bude cely proces trvat?

anjelik3
15. dec 2023

@zuzuliennka1 áno,vrátili mi peniažky.🙏

2006_1211
15. dec 2023

@deti95060810 ja som si odtiaľ objednávala 2 topánky jedny vans druhé Calvin Klein tie Calvin boli trošku užšie ale aj tak mi boli dobre ešte aj s tým ze mam vysoký nard a širokú a plochu nohu a tie vans boli este širšie takže som tam mala aj kus miesto tie mi padlo lepšie len boli ťažsie ale mne to nerobilo problém len ostatná co ich do ruky chytili hovorili ze by si to nevedeli predstaviť nosiť ze by ich z toho nohy boleli ale to všetko závisí od strihu a radím ti pozret si koľko cm majú ja mam nohu 40/41 tak som si pozrela podľa centimetrov a perfektne mi sadli

viky173
15. jan 2024

vratili ste uz niekto objednavku z eobuv cez packetu? vtedy treba nalepit dolozeny stitok na krabicu? treba aj nieco na nete vyplnit?