Nákupy v UK. Kde dobre nakúpim?

danona
14. nov 2008

Kocky, ktoré viac cestujete... na koniec januára som su kúpila letenku do Londýna na dva dni.. bola som tam raz - s cestovkou 😀 , teraz potrebujem dobré rady... ako, kde co dobré nakúpiť, ako sa najlepšie dostať do/z mesta na Luton atd.. no proste dobré tipy, kam ísť - obchodiky... 🙂 - poznam tak oxford street.. 😎

nippa
21. jan 2009

Ja som dnes bola v TK Max..ale aj tak som nic nekupila...asi je to tym ze uz na zimne nemam uz naladu a na jarne sa este necitim...Ja tiez nenakupujem len preto ze je to lacne ale ak sa mi to zapaci tak to kupim. Je jedno odkial to je. Neustale sa potvrdzuje to ze cena vacsinou nezodpoveda kvalite. Takze lacne alebo drahe obchody je to jedno ako to tu uz niekto spominal treba si vediet vybrat...Jednym prikladom su rifle...tie vacisnou kupujem v Gap(sedia mi tam najlepsie) ale mam jedny z New Look co som kupila na vypredajoch pred par rokmi..vyzeraju skoro tak isto ako jedny co mam z Gapu..a veru tie z New Look za £10 na vypredaji su tak isto vysuchane ako tie ktore su z z Gap za £60... a to mam New look o par rokov dlhsie...
Som si teraz spomenula na jednu babu co poznam,ta kupuje vyhradne len v drahych obchodoch. Jej oblubeny je Harrods (vypredaje to istia) alebo v John Lewis alebo Fenwick pocas roka a chodi oblecena hrozne..vzdy ide len na vypredaje a kupuje uz len chrapy co sa nevypredali...najviac ma hneva ked hrdo hlasy ze ona do lacnych nechodi (Next saty su pod jej uroven) ... rok co rok nosi tie iste tricka, rifle, kabaty... .jej Prada kabat je uz dobre osarpany a nemoderny...no co jej budem vysvetlovat...urcite by vyzerala lepsie v kabate z hocijakeho ineho obchodu len to by bol lacnejsi a na novy Prada nema....ja som si kupila kabat v Next minuly rok za £100 ale v ten isty tyzden som ho nahodne videla v Next Choice(ten zlacneny Next) za polovicnu cenu, nastastie som ho este nemala obleceny tak som ho vratila a kupila si ten zlacneny.....

danona
autor
4. feb 2009

kocky,dakujem za rady, v londyne som nakoniec bola 2 az 3.2, vratila som sa v noci z 3/4.2, pri pristavani nas zastihlo "heavy snow" 😀 , no bol to horor-pristali sme v birminghame a prvy den nakupov bol v tahu.. 😀 😝 no dobehli sme co sa dalo.. 😀 dik za tipy na obchody, este sa do uk urcite vypravim, asi v septembri, hadam vtedy zase nenasnezi... 😀 😅
ozaj - velmi mi sadli vecicky zn. Jane Norman... 🙂

3558
8. feb 2009

ja som dnes bola v jane norman a este stale su tam vypredaje. saty a topy. saty su po 20£ a topy 7.5£ 🙂 🙂 🙂

3558
26. mar 2009

neviete mi poradit ci su aj inokedy vypredaje v nexte, alebo iba na konci roka???dakujem

danona
autor
26. mar 2009

zuzka-teraz v sobotu by mal zacinat v nexte vypredaj-no nie na vsetky vecicky, len na niektore... 🙂 taky mid-season ci ako sa to vola.. 🙂 letny je tusim v juli, no niesom si ista.. 😉

3558
26. mar 2009

danona ty si poklad. 😵 😵 😵 😵
ako to vies? napriklad z matalanu mi pekne rano poslu mail a ja idem 😀 😀 😀
ale next vobec nic. 😢
a primark ani nema inter. stranku ☹
pre mna velmi podstatne veci teraz na materskej. tak napis odkial to vies kedy presne zlavy zacinaju. vdaka

janah.
27. mar 2009

Zuzana, nejsem si jistá na 100%, ale na ofiko stránkách nextu je oznámen výprodej, kdy začíná. Určitě loni po vánocích to tam tedy napsaný bylo. A letní sezóna asi taky. Kámoška objednává Next přes net a už má slušný objemy a říkala, že si může objednat ještě před oficiálním spuštěním výprodeje. Snad o hodinu dřív. Zřejmě bonus pro stálé zákazníky.
Jinak já tedy zkoušela objednat přes net v tom výprodeji, absolutně padaly stránky a nedalo se tam dostat. A když už to šlo, tak měli jen ty nejmenší velikosti. Tak bych se na to asi moc nespoléhala. 😔

danona
autor
27. mar 2009

zuzana- volala som so segrou-robi v nexte v liverpoole 😀 a nahodou som citala tvoj prispevok.. 🙂 zelam pekne nakupy 😉

3558
27. mar 2009

danona dakujem. 😵

janah idem to kuknut

este prosim o pomoc: kde by som zohnala mrazene bio ovocie. lidl,aldi,tesco,asda mam uz okukane a nic. 😕

holly1
27. mar 2009

janah., ty objednáváš next z ČR? Jak to sem dopravíš??

3558
27. mar 2009

ja teda na ich next stranke nevidim ze by tam mali nahodene vypredaje. ☹ ☹ ☹

holly1
27. mar 2009

já taky ne, sice jsem v Praze, ale chodí mi od nich i maily a nic mi teda nepřišlo...

3558
27. mar 2009

ako si sa zaregistrovala?

zanett
27. mar 2009

zuzana; na to mrazene ovoce zkus lepsi supermarkety nez lidl, aldi nebo asda. Kdysi mivali mrazene v Saisbury's (nevim, jesli jeste porad maji), ale urcite by meli mit ve Waitrose (kdysi jsem tam chodila pro vyborne zmrazene boruvky - po rozmrazeni byly jako cerstve - narozdil od mrazeneho ovoce odnekud jinud, kdy se to po rozmrazeni topi ve vode) 😉

zanett
27. mar 2009

mmch; ses si jista, ze ses podivala do Tesca poradne? Maji vyborny vyber cerstveho organickeho ovoce, nejak se mi nechce verit, ze by nemeli mrazene....

3558
27. mar 2009

ani v sainsburys nie je mrazene.byvam hned vedla a vera som tam bola.
ale cerstve tam maj lepi vyber ako v tescu.

ano, v tescu je organick ovocie, ale nie maliny, cucoriedky, a drobne bobulove ovocie. tak som myslela ze aspon keby som mrazene bio zohnala.

perelandra
27. mar 2009

na ten vypredaj v nexte davaju reklamu v telke. zacina zajtra (sobotu) a trva len dva dni.

3558
27. mar 2009

ale na nete nic nemaju. 😠 😠 😠
a cely den kukam detsky kanal 😠

janah.
28. mar 2009

Tak na netu asi inzerují ty celkové výprodeje. Sto pro ten vánoční tam byl. 😉 (ale je to už 2 roky hihi)
Já si na netu vyberu, pošlu kamarádce seznam a ona to objedná. Pak mi to doveze nebo si zaletím. Do Čech to bohužel nejde, zkoušela jsem. Dokonce jsem si to chtěla nechat poslat do Německa (nově zasílají i tam), ale taky mi to neprošlo. Nějakej scoring, či co. Myslím, že jim vadila česká platební karta a německá adresa. Jinak si to nedovedu představit 🙄 🙄

holly1
28. mar 2009

ahoj, byla jste některá v UK v Nextu? Ty výprodeje jsou i v ČR, dopoledne jsme tam byli, ale výprodej se týkal velmi omezeného množství věcí, pro malé mimi z aktuální kolekce NIC. Jak vypadá ten výprodej v UK? Napište mi někdo prosím, jestli mám poprosit kamarádku, která v UK je. díky

3558
28. mar 2009

ked si zadas www.next.co.uk tam mas teraz na obrazovke v pravo sale a klikni na to. potom si vyber detske veci Children, a su iba tri strany zlevnenych veci. pre babatka naozaj malo a pre mojeho maleho je tam jedno tricko s tymi dvoma motorkami. inak nic. o dve hodky ked pride muz z roboty tak tam pojdem, potom ti napisem ci tam bol iba tento tovar, alebo aj nieco viac ako je na nate.

holly1
28. mar 2009

zuzana, díky moc

3558
28. mar 2009

a ze vraj to trva aj zajtra. tak neboj. 😉

perelandra
28. mar 2009

ja som bola dnes v nexte, vela tam toho pre malicke deti nemali, ale aj tak som tam kupila dva svetriky. inak v zlave mali aj ine veci ako na nete, ale nebolo toho vela. no u nas je taky mensi next, tak mozno v tych vacsich maju viac veci. nova kolekcia v zlave nie je 😢

barny
28. mar 2009

ja som zboznovala nakupy v Londyne, ked sme tam boli, to sa neda porovnat, dufam sa mi podari este tam ist na shopping, oblubene obchodiky next, new look, aj primak, m&s, no proste tam sa dalo a aj outlet next na goldaci, tam som pokupila veci doslova za par libieŕ, to boli veci 😵

barny
28. mar 2009

dobre vypredaje v nexte su aj v lete cca jul

perelandra
28. mar 2009

barny a kde presne je ten outlet? niekedy by som zabehla 😀

barny
29. mar 2009

perelandra na golders green, taky maly obchod, ale da sa vybrat, ja som tam pokupila toho, (teda ak ho nezrusili) je to na tej hlavnej ulici, na strane kde je starbucks ale nizsie, nazov obchodu je choice -the discount store- je to na ulici golders green road od metra, ked ides tak na lavej strane
(ja som uz doma cez dva rocky, ale var tam este je)

3558
31. mar 2009

tak pisali ze tie vypredaje trvaju iba sobotu a v nedelu a je utorok a oni stale dopredavaju. takze si tam mozete ist este nieco kuknut. 😉

nippa
1. apr 2009

barny na GG este stale je ten obchod Choice, je maju tam veci hlavne z Nextu, ale aj z Oasis a v poslednom case zacali aj z Lipsy, este aj nejake kolekcia C&C alebo ako sa to vola ale tie veci mi pridu take lacne(myslim materialom). MInule som prechadzala GG a videla som dokonca otovoreny este aj Choice Home(teda vela veci z Nextu do domacnosti).