Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Napísali by ste do petície číslo občianskeho preukazu?

miskax2
3. okt 2012

prosim napiste aj dovod preco ano a preco nie dakujem

slimstar
3. okt 2012

urcite by som do ziadnej peticie nevpisovala svoje sukromne udaje. je to zneuzitelne, bud by som sa nezapojila, alebo by som si vymyslela tieto udaje.

soldi
3. okt 2012

podla toho o aku peticiu by islo. urcite by som skor uviedla cislo obcianskeho (kedze si ho idem menit 😀 ) nez napr. rodne cislo.

lucka1987
3. okt 2012

podla toho o aku peticiu ide. Ked sa spisovala peticia v bytovom spolocenstve proti majitelovi krcmy , ktoru viedol v pivnicnych priestoroch, vtedy sme uvadzali meno, priezvisko, podpis, a aj osobne udaje ako bola adresa a cislo OP .

katecameron
3. okt 2012

nie a k comu je to dobre taketo veci aj ako rodne cislo neudavam

stanislavao
4. okt 2012

neviem naco je na peticiu potrebne cislo OP, alebo RC. je to podla mna zbytocne a vysledky peticie to nijako neovplyvni.

eviq
4. okt 2012

Z pravneho hladiska to nie je nalezitostou peticie, teda nemalo by sa pozadovat.

ivett1
4. okt 2012

nie, číslo id by som do petície nenapísala, ani r.č. ... petícia je verejná záležitosť, každý do nej môže nahliadnuť a osobné údaje tohto typu sa dajú zneužiť ... 😒

ikke
8. okt 2012

nie, vid paragraf 4, prvy odsek
http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/zakon-o-pet...
tam je presne vypisane, ktore udaje ma peticia obsahovat.

ig0r
5. dec 2013

Ak zakladate politicku stranu tak aj cislo OP je potrebne
http://www.minv.sk/?informacie-o-registracii-po...

mr_pink
4. nov 2015

Bohuzial situacia je taka, ze napriklad co sa tyka registracie politickych stran a hnuti tak vsetci vieme, ze je na to potrebny isty pocet podpisov. Este donedavna zakon nevyzadoval cisla OP na peticiach, no tento zakon vlada nedavno zmenila a teda podpis cloveka, ktory do peticiie neudal svoje cislo OP je neplatny. A hned na to aj pan Kalinak sa v mediach vyjadril ,aby ludia nikde nedavali svoje cislo OP. Co znacne stazuje vznik novych stran na Slovensku. Nerad sa zapajam do politickych debat a vzdy sa snazim na veci nahliadat co najobjektivnejsie, no takato podlost sa neda prehliadnut.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli