Názory na poschodovú posteľ

adka.8
25. júl 2012

Ahojte maminky, mame 2 detičky (7r.princezna a 2r.princ) ideme zariadovať spoločnu izbu čo je pri dvoch rozdielnych pohlaví dosť naročné. Ako ste spokojné s poschodovou postelou, neviem sa rozhodnuť či je to rozumné riešenie?????? akékolvek nazory,napady,obrazky,fotky s radosťou uvítam.Dakujeeeeem 😉

cerez
25. júl 2012

Rovnako mám 7 ročnú dievku, ale 10 mesačného syna. 4 roky dozadu sme kúpili vysúvaciu dvojposteľ. Keďže máme izbu 4,5 x 3,5 nebolo možné iné riešenie. Nakoniec sme sa rozhodli ešte dokúpiť vysokú poschodovú posteľ, pod ktorú sme dali túto vysúvaciu dvojposteľ aby do budúcna mali svoje súkromie.

mummy01
25. júl 2012

@adka.8 my sme tiez zvazovali,dcera dokonca tuzi po poschodovej ale zial byva casto namesacna takze u nas nepripada do uvahy.Ale poznam dve rodinky ktorych deti maju poschodove a su spokojny,hlavne to setri miesto.Ale citala som ze ak je dieta alergik tak by nemalo spavat na dolnej posteli.

lili777
25. júl 2012

@adka.8
@mummy01 Zadajte si do vyhľadávača tému Odkedy je vhodná poschodová posteľ. Jedna maminka tam dala foto ako vyriešili trebars tú bezpečnosť pri menších deťoch. Dali ušiť takú "sieť". Síce ako v blázninci, ale teraz hľadám niečo podobné, lebo aj naši budú mať poschodku. Len starší má tiež len tri roky, takže uvažujem aj nad tou sieťou aspoň na dva roky, aby náhodou odtiaľ nespadol. Dcérka bude dole. Ale posteľ nebude taká klasická vysoká ako voľakedy a schodíky vyriešime inak - nie klasický rebrík. Podľa mňa je to fajn riešenie, ak je miesta menej, načo ho zaberať posteľami, na ktorých sa len spí. Nech majú viac miesta na hranie, učenie a pod.

edelain
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veve8483
17. jan 2013

Ahojte, aky mate nazor na poschodovu postel, ktora ma aj samostatnu vysuvaciu tretiu postel? Ale ta tretia je na nozickach....Ma ju niekto?

veve8483
17. jan 2013
veve8483
17. jan 2013

halooo, mate doma nieco taketo?

veve8483
20. jan 2013

najde sa niekto, kto ma s podobnou postelou skusenosti?

veve8483
27. jan 2013

kto poradi?

cerez
31. mar 2013

@veve8483 Ja takúto konkrétne nemám, ale ako som hore uviedla, my máme vysokú ikeácku kovovú posteľ a pod ňou samostatnú posteľ, ktorá má miesto úložného priestoru ďalšiu posteľ. Čiže ide o vysúvaciu posteľ ako je na tvojej fotke uvedené. My sme spokojný.

852852
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucyliu
24. feb 2015

@852852 vy ale mate tych posteli, v kazdej teme inu 😝 🤐

horana
25. feb 2015

Zo zdravotneho hladiska nie je vraj dobre tomu dole : padaju roztoce a rozne ine mikro necistoty (kusocky zaschnutej koze, prach) z tej postele hore , akosi automaticky stale. Nevidno to, ale posobi. Pod klasickou postelou na lahko povysava, takto....
Ked uz setrit miesto kazdemu vysoku postel a pod nou kut s ucenim, tam to nevadi. Teda obaja maju svoju vysoku postel, obe deti su hore a kutiky maju kazdy pod svojou postelou.
Ale nie je z dlhodobeho hladiska zdrave spat takto "pod niekym".

zuzka2241
19. apr 2015

Kupoval niekto poschodové postele odtiaľto http://www.detskapostel.com/poschodove-postele/ , chcela by som aby bola poschodová posteľ bezpečná, ale nie moc drahá, vďaka.

szupolka
20. apr 2015

Aj my mame už roky poschodovú postel pre naše dvojičky ale nie sú úplne jedna nad druhou ale do "elka". Je to praktickejšie. Na tu dolnú dá sa sadnúť bez toho žeby si niekto obúchal hlavu a je tam aj svetlo. Už je neskoro na fotky. Baby tam spia. 🙂

michal2222
10. aug 2015

Máte niekto skúsenosti s týmto eshopom? Chceme aby poschodová posteľ bola najmä bezpečná pre deti. Ďakujem http://www.detskapostel.com/poschodove-postele/

patkaza
29. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

pre chlapca a dievča sa ťažko vyberá poschodová posteľ pretože každý bude chcieť niečo iné .. skúste voliť skôr nejaké neutrálne farby a vzory 🙂 http://akoapreco.com/podla-coho-vybrat-poschodovu-postel/

baska1
31. jan 2017

@szupolka prosím môžeš odfotiť?dakujem

simonka_mamicka
16. apr 2018

@michal222 my máme veľmi dobrú skúsenosť s https://www.detskapostel.com/poschodove-postele/. Kupovali sme odtiaľ poschodovku Petra!! A veliceeee sme spokojnííííí!!! 🙂

matkoamonci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laska201
20. apr 2018

Tiez mame uz velmi dlho poschodku.Dokonca sme ju isty cas pouzivali cisto ako 2 samostatne postele.Teraz je opet zlozena na poschodku.a uvazujem aj nad kupou dalsej.Pre mensie deti.

damoska
25. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

je praktická, šetrí miesto, priestor, takže za mna určite ano.

ibrunova
26. apr 2018

Moja sestra spadla v noci z hornej postele, aj cez zábrany, bola to šupa..

mibel
26. apr 2018

@veve8483 mame doma poskladana nad sebov vydrzala asi 2 mesiace potom pre nase dusevne zdravie sme ich oddelili bolo to same nevrt sa zase ides dole no proste hadky a to je postel dost pevna teraz je rozdelena klud mame to tretie lozko je super funguje ako samostatna postel v pripade nudze alebo ked su chorí tak na nej spím

alicakubianova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shogun
1. máj 2018

@szupolka ahoj, mozem poprosit foto a kde ste kupili?dakujem

maciak22
24. sep 2018

mili rodiacia, len som chcela dat do povedomia, nekupujte si postele na www.chyza.sk, SOI ma na nich negativnu vyzvu, kukni https://www.soi.sk/sk/informacie-pre-verejnost/...

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz