Nemám peniaze a ani tovar

bleblu
23. mar 2018

Ahojte. Prosim vas viete niektora nick na admina bazaru? Kupovala som od jednej mamicky jednu vec a nebola som spokojna so stavom, tak sme sa dohodli, ze ju mam vratit a ona posle peniaze. ja som vec poslala, ona prebrala ale peniaze nemam od nej uz pomaly 2 mesiace. Stale slubovala, ze posle peniaze a teraz uz ani nereaguje na spravy. Chcem oslovit admina, ci ju vie nejakym sposobom kontaktovat pred tym ako podam na nu trestne oznamenie, dakujem. Uvitam aj vase skusenosti, dakujem

0silvia0
23. mar 2018

@bleblu adminka bazar je @srdiecko4u

bleblu
autor
23. mar 2018

@0silvia0 dakujem

stanka8201
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanaz7
23. mar 2018

no neviem či vám niečo pomôže ,mne nepomohol ani admin ,bola som z toho veľmi dlho strašne sklamaná ako to tu funguje ,zaplatila som bicykel pred 4 rokmi do dnešného dňa nemám ani peniaze 60eur ani bicykel pre malého .Ak je to suma do 200eur tak to je len priestupok

bleblu
autor
23. mar 2018

Viem ze je to len priestupok ale mozno sa pani pouci kedze tu obchoduje dlho a napodiv ma kopec pozitivnych hodnoteni. Nerozumiem preco sa takto zachovala

bleblu
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bleblu
autor
23. mar 2018

Aspon som jej napisala hodnotenie negat.ked uz ine nie nateraz

rora
23. mar 2018

ženy, ak vas nejaka pani okradne a vy ste platili prevodom, cim skor nabehnite do svojej banky a ziadajte platbu vratit naspat. Su tam vsak nejake poplatky. Banka vyzve daneho majitela uctu na vratenie platby (samozrejme ze nemusi suhlasit) ale potom dostanete udaje majitela uctu. a uz si mozte ako-tak pomoct sami ked viete meno... prinajmensom mu pohrozit policiou... :(

gabriellka
23. mar 2018

@rora máš S tým osobnú skúsenosť? Lebo ja Áno A vôbec to nie je také jednoduché ako opisujes

minnie55
23. mar 2018

@rora nikdy ti banka nepovie meno majitela uctu, ani ziadne jeho identifikacne udaje. Jedine organom cinnym v trestnom konani.

rora
23. mar 2018

@gabriellka nemam, no mnohe tuto moznost na fb bazaroch spominali pretoze tam podvody fičia jedna radost. a vlastne mi je to jedno len som chcela mozno poradit.

akynka
23. mar 2018

Nebolo by odveci zalozit diskusiu s takymito zenami..mne sa zatial nestalo. Ale napriklad na fb ked precitam negativnu diskusiu automaticky blokujem. Tu neviem ci sa da niekto takto zablokovat :-/

stanka8201
23. mar 2018

@bleblu necudovala by som sa ak by si tie hodnotenia pisala sama pod roznymi menami.Aj dotycna co oklamala mna tak praktizuje

bleblu
autor
23. mar 2018

@stanka8201 no pekne. Nemam slov

sasules
23. mar 2018

Mňa oklamala predávajúca chiqiss, v januári som jej posielala peniaze za riflovu košeľu a doteraz nič, písala som jej miliónkrat,aj adminovi, nahlásila som viackrát inzerát a nič...a doteraz tu predáva ďalej a dokonca aj zaplatenú koselu

bleblu
autor
23. mar 2018

@sasules nerozumiem preco tu admini nic neriesa, na fb sa aspon snazia vyriesit situaciu a vyzyvaju k vyjadreniu a vylucuju. Preco tu to nefunguje? Nechapem naco su tu tie administratorky asi iba na buzeraciu pri zadavani inzeratov, v tom su macherky na 1.

minnie55
23. mar 2018

@bleblu uplne s tebou suhlasim. Mna pred tyzdnom oklamala janina2112o, predavala novy tovar, prisiel mi spinavy zniceny hnus, ked som ziadala vratit peniaze, vymazala inzerat a nekomunikuje. Hned som pisala adminovi a nic....ale ked treba buzerovat kvoli inzeratom, to robia okamzite. Tu sa zial pomoci nedockas...

veronikastrickova
23. mar 2018

@bleblu z tohto mi je hrozne, ja nemam problem poslat peniaze predom na ucet a musim zaklopat vzdy mi vsetko prislo. Ale ja by som tieto zeny zablokovala, uplne ip adresy, aby sa tu nedostali, lebo to neni normalne. Ja vy som sa hanbila. Ked bol maly mensi, nedalo sa mi ist vzdy na postu, ako sme boli dohodnute s nakupujucimi, ale vzdy som im nieco pribalila a ospravedlnovala sa. Toto je coraz horaie co sa robi.

stanka8201
23. mar 2018

@sasules nekomunikovala s vami nohodou cez toto tel.c 0909220146?

bleblu
autor
23. mar 2018

@stanka8201 ja netusim ake ma cislo

bleblu
autor
23. mar 2018

@veronikastrickova ved prave. Ja nevravim stane sa za si napriklad clovek nevsimne nejakej chyby ok sne ludia, ale nechat si poslat naspat vec a nevratit peniaze.... nemam slov mala rovno povedat ze nech si to necham , s tym by som sa nejak vyrovnala, ale takato kradez. No je mi z toho zle aj ked neslo o velku sumu ale predsa

bleblu
autor
23. mar 2018

@minnie55 presne musim konstatovat ze uroven adninu je uplne o nicom

veronikastrickova
23. mar 2018

@bleblu ja som posielala overal obycajne ako chcela kupujuca, v pondelok som poslala, prislo v piatok bolo to 10€, dotycna sa mi vyhrazala pravnikom, uplne hnusna, ku mne, akoby som ja za to mohla ze obycajne to ide tak dlho, ked to prislo uz sa ospravedlnit zabudla, ze som neklamala a posielala v pondelok a na vine bola posta.

bleblu
autor
23. mar 2018

@veronikastrickova odpadnem. Tak toto som nastastie nezazila a este by pozerala keby sa jej balik stratil kedze bol obycajne. Niektore fakt nemaju sebareflexiu. Des

sasules
23. mar 2018

Nie vôbec nepísala z mobilu, ignoruje správy, neodpisuje

veronikastrickova
23. mar 2018

@bleblu hlavne ze ked chlap pride z ameriky bude to riesit s pravnikom, za to ze ona chce nieco obycajne, ked mam jasne napisane, ze za to negarantujem a potom take vyhrazky, niektore su tu proste bez chrbtovej kosti.

bleblu
autor
23. mar 2018

@veronikastrickova podla mna to su len take reci s prepacenim od " chuderiek"

sandral
23. mar 2018

Takých je tu viac, nikto to nerieši. Poväčšine majú pozitívne hodnotenia a to už vôbec nepochopím ako?!
Mňa už tiež 2 dámy okradli, neriešila som to, iba raz a aj tak nič. Banky nejak ochotu nemajú, vyzvú majiteľa účtu, ale mnohokrát je už účet aj zrušený.

cecilia68
23. mar 2018

@bleblu Hlavne, že od každého pýtajú telefónne číslo

sandral
24. mar 2018

@veronikastrickova Arogancia na každom kroku. Odo mňa raz jedna pani chcela autosedačku, dala si ju vyfotiť z každej strany, v každej polohe, osobitne poťah, označenia,..... .Zabávala som sa s ňou 4 dni, potom bola pobúrená, že jej ju nepošlem na odskúšanie. Chcela ju skúšať mesiac, lebo si nie je istá, či ju vie prichytiť a či je vhodná pre jej dcéru.
Poniektoré mi pripadajú, akoby mali 24 hodín voľno a čas na somariny.