Nemáte číslo na Nivea modrú linku?

anka3012
27. aug 2008

ahojte.vie niektora číslo na modru linku nivea na ich stranke som ju nenašla.dakujem

lekno
8. nov 2008

ĎAKUJEME za vysvetlenie 😉

denisa555
8. nov 2008

Baby, a keď mám ten krém nivea soft v plastovej krabičke čo je, to treba tiež celú tú krabičku, či stačí nálepka? Celé treba posielať len tie papierové krabičky? ako má intimo, balzam po holení a tak?

pipka
8. nov 2008

deni, co je v plastovej krabicke, to netreba cele, odtial len kod odlep, cele treba len papierove krabicky 😉

kocurik16
9. nov 2008

ahojte!Ja som nová v klube iba teraz som poslala prihlášku tak som sa chcela opývať vás,čo ste dlhšie členky klubu ako často vydávajú nový katalog a či sú čiarové kody bodované.dˇakujem 😎

pipka
9. nov 2008

katalog vychadza raz za dva roky, kde su ceny a raz rocne chodi nivea casopis pripadne aj s novinkami z Nivea vyrobkov a ich bodovym ohodnotenim 😉

zuzka76
9. nov 2008

ahojte, s tymi kodami z lakov na vlasy, to plati preco? Lebo ean kod nie je mozne odlepit, alebo tieto kody sa nezaratavaju? Lebo ja mam doma lak na vlasy od nivei, kde je vzadu taka ta nalepka so slovenskym prekladom a tiez je tam aj ean kod 😕 To by sa asi mohlo zaratavat, vsak?

pipka
9. nov 2008

zuzi, ak sa to da odlepit, tak to plati, lak je tusim za 2b, ale najnovsie uz maju slov preklad priamo na plechu, tak sa nedaju pouzit. To uz mas asi starsi lak, nie? Alebo zeby pochopili a zacali zase nalepovat? 😕 😵

zuzka76
9. nov 2008

pipka, praveze nie, kupila som ho len nedavno. Mozno v obchode vytiahli stare zasoby 😀 no to asi nie 😕

zuzka76
9. nov 2008

tak musim rychlo poslat kody ktore mam, aj s tym z laku, aby to nahodou nezrusili 😕 😅

pipka
9. nov 2008

oni to uznaju aj ak je starsi, neboj, hodia do citacky a ak im vyhodi, ze lak na vlasy, tak je to ok 😵

kocurik16
10. nov 2008

dakujem za onformácie. 🙂

adulenka
24. nov 2008

ahojte ja som sa asi pred mesiacom zaregistovala poslala som prihlasku aj so 4 kodmi a teraz mam cakat ci mi nieco pride alebo ako mam teraz postupovat,viete mi niekto poradit 🙂

titkovamiriam
24. nov 2008

mali by sa ti ozvat no asi cakaju kym nebudu rozposielat kalendariky a novy casopis so vzorkami 🙂

ankam
26. nov 2008

prave mi dosiel novy katalog 2009-2010 aj so vzorkami a diarom-ale z tych odmien ma akosi nic nenadchlo.........a vsetko vela bodov

titkovamiriam
26. nov 2008

ja tak dufam pride aj mne

monca301
26. nov 2008

aj mne prisiel dnes katalog so vzorkami a perfektnym diarom. 😵

ankam
26. nov 2008

baby a nemozem najst klubovu kartu-co mam robit?

lilu18
26. nov 2008

kocky a da sa zaregistrovat aj mailom? ci len cez tu modru linku? Ď

avanka
26. nov 2008

Lilu, en cez Modru linku, oni ti poslu nejaky letak, na ktory musis nalepit kody z ich vyrobkov, ja som pred par rokmi lepila este 6 kodov.... 🙂

ankam
26. nov 2008

uz som volala-poslu mi novu 🙂

anka3012
autor
26. nov 2008

ahojte.dnes mi prišli nove reklamy aj vzorky.Je už aj stranka priamo do klubu www.nivea.sk/klub.tam sa mozete ktore ste v klube zaregistrovat a ktore sa chcete prihlasit do klubu nivea tak už tiež sa možete prihlasit cez internet a nemusite telefonovat. 🙂

bubadlo27
26. nov 2008

ahojte
aj mne dnes dosiel modry svet, aj diar a par vzoriek, musim konstatovat ze z roka na rok je to biednejsie a biednejsie s tymi vzorkami, ten diar sa mi celkom paci 😉
a tie odmeny, no nic moc, aspon ze konecne zrusili tych 70 sk, za dobierku 🙂

bubadlo27
26. nov 2008

baby vam sa tam na web stranku nivei dalo registrovat?

ankam
26. nov 2008

nie mne sa nedalo 2x som tam volala a zaujimave ze jej sa dalo zaregistrovat.Oni chcu aby sme im volali asi

a ten diar sme dostali za body?ci len tak kazdemu posielali?lebo za rok 2008 som ho mala asi za 5 bodov a teraz sa nepametam ci mi stiahkli body ci nie

bubadlo27
26. nov 2008

pokial viem diar v dany rok posielaju tym, ktory boli zaregistrovany do 1.1.2008, cize ak sa niekto registroval v priebehu tohto roku, diar bude mat az na rok 😉 a samozrejme ze sme museli aj poslat navratku tusim do konca augusta, ze mam o diar zaujem, inak ti prirataju tych trapnych 5 bodov k objednavke, ale tusim len do konca tohoto roka 😒

ankam
26. nov 2008

jaaaaaj uz si spominam.Na co mate zalusk z tych odmien???Mne vravi MM ze na kufor.........ach jaj ved to budem zbierat este rok 😀 😀 😀 ale fakt nic moc

bubadlo27
26. nov 2008

tak mna to moc neoslovila mam teraz uz dost bodov, ale asi zoberiem malym tie nastenne hodiny a potom tu flasu , uterakov mam plnu ri., kufre mam, zupan tiez ale zas sa mi to zda strasne vela bodov za tie odmeny 😠

ankam
26. nov 2008

ved aj ja mam z toho asi vsetko.a hodiny velmi necem..........a uteraky....ach jaj-neviem neviem co vyberem

govinda
2. dec 2008

Ahojte.
Ja som dnes volala na to cislo, ze vraj mi poslu prihlasku alebo nieco take a mam k tomu pripojit 4 kody. Vyrobkov Nivea mam dost - sampony, telove mlieka, kremy na opalovnie - to mam ako odlepit zozadu tie nalepky s kodmi, nalepit to na papier a poslat?
A ako sa vlastne dalej zbieraju body? Ked nieco kupim, necham si ten kod a potom, ked mam viac nazbieranych, tak posielam? To kazdy vyrobok ma iny pocet bodov???

bubadlo27
2. dec 2008

ahoj govinda,

funguje to tak ako si napisala, z kazdeho vyrobku odlepis ten ciarovy kod / EAN kod/, a nalepis napr. na papier a zbieras a zbieras 😉
v pripade registracie, musis tusim nazbierat 20 bodov a posles do nivea klubu 😉

potom ti poslu zoznam vsetkych vyrobkov aj s prislusnymi bodovymi hodnotami a mozes zbierat, samozrejme dostanes aj katalog darcekov 😉