Ako sa dostať do bankingu vlastného účtu v Nemecku?

lilianocka2016
18. júl 2019

Poprosím o radu manžel robíl v nemeckú a robí cez srba a on mu vytvoril účet a on stim účtom nemanipuluje a teraz by som sa chcela do toho účtu dostať sme na Slovensku naspet lebo sa nám tam nepáčilo lenže ten Srb nas tam stále vola a tak sa prekrikol že on je stále na tej firme prihlásený a chodia tam furt peniaze lenže on nemôže ich vybrať bez súhlasu manžela prosím vás môžeme sa nejak dostať nejak cez bankink do toho účtu vieme číslo karti

selest
18. júl 2019

A kartu nemate u seba ci ako? Ako ti moze niekto cudzi vytvorit ucet a ty k nemu nemas pristup je manzel zbaveny svojpravnosti?

evittam
19. júl 2019

@selest To by ma tiež zaujímalo.

amelia000
19. júl 2019

@lilianocka2016
1. nikto druhy ti nemoze spravit ucet na tvoje resp. Manzelove meno. To by som si potom aj ja vedela spravit ucet na susedku a zobrat si na nu pozicku.
2. A ak mas cislo karty nebudes sa vediet dostat do internet bankingu. To by potom vedela kazda predavacka ktora by si zapamatala zakaznikove cislo karty.
3.A po dalsie aj ked som prihlasena vo firme kde uz nerobim..co je dalsia blbost tak mi byv. zamestnavatel asi nebude posielat peniaze na ucet.

ildiko36
19. júl 2019

@lilianocka2016 treba zavolat do banky a spitat sa ako je to vlastne s tym uctom🙄ako to je vytvorene....zavysi aj od banky ale majitel uctu v niektorych bankach dostane Tan generator..a stym sa mozu poslat peniaze online banking.ale tiez sa prvo treba prihlasit do uctu a poziadat emailom o dlhodoby prevod .. dauerhaftige ausland überweisen...kazda banka ma inaksie bezpecnostne varianty a vie len majitel manipulovat s kartou..😏aj do zachranicia..bankomatovu kartu kto ma? Manzel alebo ten srb?..ked sa neviete dostat k svonim peniazom treba zavolat na Rechanwalt ..kazde mesto ma pravnika zaco netreba platit..treba sa poinformovat

lilianocka2016
autor
22. júl 2019

@selest nie nemam3 u seba on ma kartu a ked islz spravit ucet tak manzel bol snim

lilianocka2016
autor
22. júl 2019

@amelia000 ten srb snim bol v banke ze vraj musi mat ucet aby mu tam chodily peniaze a kartu si on nechal a vyplaty on daval do ruky teraz roby na slovensko a stale ho tam vola a ze vraj on tie peniaze tiez nemoze vybrat bez jeho suhlasu

ildiko36
22. júl 2019

@lilianocka2016 a preco nedal manzelovi kartu ked to bol jeho ucet..to ste urobyli chybu..to uz len osobne tam ist..preukazat sa ausweisom vybrat peniaze a zrusit ucet..alebo zavolajte na Rechtanwalt

evittam
22. júl 2019

@lilianocka2016 Ale aké peniaze mu tam chodia ked uz tam nie je zamestnany. Išla by som zrušiť ucet a hotovo. Prepac ale to je fakt niekto takyto hlúpy?!

lilianocka2016
autor
22. júl 2019

@ildiko36 lenze newie manzel rozpravat po nemecky inaksie by sme zawolaly do banky

ildiko36
22. júl 2019

@lilianocka2016 tak skuste najst daaku prekladatelku..inak uz tusim preco tak urobyl..mozno plat bol väčši a on si stiahol z toho urcitu sumu a zvysok dal manzelovi na ruku..vela takych hajz..je

ildiko36
22. júl 2019

@lilianocka2016 zamestnavatel dal plat a on asi sprostredkovaval robotu..a takym sposobom si privyrabal