Nemôžem spať, dajte rady

adelakom12
17. máj 2019

Prosím vás, aké máte zaručené recepty na nespavosť? Sem tam ma chytí insomnia a potom zas prejde, asi zo stresu. Budem rada ak mi napíšete nejaké rady 🙂

snehulienka8
17. máj 2019

levandula kupel, medovka caj..

h_petra
17. máj 2019

Autogenny trening

monca0021
17. máj 2019

@adelakom12 aj ja odporúčam autogenny tréning no veľa záleží na človeku mne to pomáha veľmi a moja mama sa ku tomu nevie dopracovať býva do rana hore. Ja odporúčam uvoľňujúce kúpele, čaje ale to je len podľa toho aká je ta nespavosť pretože niekto nemôže zaspať hodinu dve niekto celu noc. Napis ako si na tom

rastocirik
17. máj 2019

skus melatonin je volne dostupny v lekarnach a je to telu vlastny hormon tak by nemal bit niejako skodlivy.

ivuskao
18. máj 2019

Melatonin je super. A nie je návykový.

chulieta
18. máj 2019

Anti stres aktivator z justu

baby26
18. máj 2019

Melatonin je dobry alebo neake vyzivove doplnky na spanie

juliet86
18. máj 2019

meditacia. skus ked zaspavas si napr v hlave hovorit postupne za co si vdacna. v ten konkretny den a postupne v zivite vseobecne a tak. alebo pories z coho mas stres v zivote..

deti95060810
18. máj 2019

smer lekár...

skumavka
18. máj 2019

@adelakom12 dobrý je prípravok Melatonin- mucenka, alebo Neospan.

vikusjk
18. máj 2019

A co salka tepleho mlieka s medom? Medovkovy alebo este lepsie levanduolovy caj, levandulovy kupel, levnadulovy vonny olej na okolie dekoltu, materina duska tiez upokojuje... Alebo aj mak, makovy odvar, ci nieco s makom na veceru. Mak je prirodne uspavadlo. Uz keby nezabrali prirodne metody, sla by som do niecoho z lekarne.

eliska13
18. máj 2019

@adelakom12 ak máš stres, tak unaviť sa fyzicky šport, bicykel ale nie pred spánkom.Z lekárne Persen, sanosan, veľa magnézia, melatonín, ak nepomôže, tak niečo na ukľudnenie od obvodnej Lexaurin, xanax, ale na spanie lieky by som si nedávala pokým to nie je často a neprespane noci.alebo nespíš jednu noc a druhú máš stres, že nezaspis?

eliska13
18. máj 2019

@adelakom12 ak máš plnú hlavu starosti, stres z práce si myslím, že čaje nepomôžu.

adelakom12
autor
21. máj 2019

ďakujem vám az rady, uvedomujem si, že som práve pod stresom, skúsim najprv zaradiť fyzické aktivitu cez deň a večerné premyslenie dňa a odpútanie sa od práce keď som doma, ak to nezaberie skúsim tie čaje, magnézium a budem pokračovať na melatonin atď čo ste mi tu vyššie napisali podľa toho, ako závažné to bude. Dúfam, že prvý krok zaberie a nebudem musieť ísť ďalej... ďakujem ešte raz 🙂

galioska
21. máj 2019

Nerozmyslat v posteli

eva8
22. máj 2019

Na odplasenie myslienok som siahala po pre mna velmi nudnej knihe, ta mi pomahala zaspat