Nenávidím ohováranie a klebety

lucia851
7. júl 2022

Prečo sú podaktory ľudia tak sprostý a len ohováraju a klebetia? Najradšej by som ich do zadku nakopala

beata_k
7. júl 2022

@lucia851 Je to stare ako ludstvo samo. V podstate nic nove.

galganka
7. júl 2022

Práve klebetíš o ľuďoch, čo ohovárajú... 🤷‍♀️🙈

lucia851
autor
7. júl 2022

@galganka kašlem na nich, je to úbohé

galganka
7. júl 2022

@lucia851 nekašleš, riešiš ich, stáli ti dokonca za vytvorenie témy... 👍🤣

vsauce_
7. júl 2022

Ťa poohovárali a nemala si kde vypustiť paru? 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

lenkasarka
7. júl 2022

@lucia851 Ale Lucka, klebetI, podaktorÝ,sprostÝ. Teba by som práve za to nakopala do zadku

miskakyska
7. júl 2022

@lenkasarka sa mi páči,keď niekto píše o sprostosti a v jednej vete má xy tvrdiek😁

lucia851
autor
7. júl 2022

@lucia851 pardon ze som takú otázku položila

skorpionik30
7. júl 2022

v dvoch vetach mas 3 chyby.....🤦😏veru sprosti su ti ludia ...

lucia851
autor
7. júl 2022

@skorpionik30 ty zrejme len gramatiku riešiš. Určite ma to netrápi

pannama1
7. júl 2022

neries, ja furt hovorim, ze keby sa kazdy staral sam o seba bolo by o vsetkych dobre postarane a proste za tym si stojim 🙂

lucia851
autor
7. júl 2022

@pannama1 to máš pravdu

zmrzlinka2021
7. júl 2022

@lucia851
Pretoze to mame v genoch.
Uz ked ludia zili v tlupach, komunitach, pred stovkami, tisickami rokov, aby ochranili svojich najblizsich, potrebovali mat uistenie, ze vsetci clenovia tlupy su OK a neohrozia ich, preto sa toto udrziavalo medzi ludmi a ziskavali sa informacie.

Je to proste bezny jav

petricka22
8. júl 2022

@lucia851 ja si vzdy poviem, ze musia byt strasne nestastni vo svojich zivotoch, preto ohovaraju, aby sa citili lepsie. Netrap sa tym, treba si zit svoj zivot, aby bol clovek stastny, tvoji najblizsi aj tak vedia pravdu a ostatni ta nemusia trapit.

petricka22
8. júl 2022

@galganka to je take typicke tu na koniku, hned moralizovat a niekoho ponizit, ked ma nejaky problem, je nastvany, tak mu treba este pridat…

lucia851
autor
8. júl 2022

@petricka22 máš pravdu

galganka
8. júl 2022

@petricka22 hej, pri mne je veľa ľudí "ponížených", mám meter osemdesiat... 🤣

petricka22
8. júl 2022

@skorpionik30 to tu nesmie napisat nik, pokial nema vsetko totalne gramaticky spravne, lebo inak je vysmiaty a myslienka temy je uplne zabudnuta… este ze ty si taka dokonala… vlastne je vas tu takych dokonalych viac…

akje
8. júl 2022

@lucia851

Povedz si, ak ta ohovaraju, si v kurze. Ak si nezaujimavy, ohovaras. Stale to vypoveda len o tych, co to robia. Tiez to neznasam. Keby aspon pravdu hovorili :D beriem to tak, ze taki ludia maju nudny zivot, ked musia riesit zivot niekoho ineho. A ich to v zivote dobehne. Ani sa s takymi nebavim. Kamarati vedia, aka som, popripade sa spytaju na pravdu a ostatni, ktori klebetam uveria nestoja za to, aby som ich v zivote mala. Ohovaranie tu bolo vzdy a vzdy bude. Zalezi, ako to budes brat a ako sa k tomu postavis ty ;)

skorpionik30
8. júl 2022

@petricka22 teba sa nejako dotkol moj komentar?...laskavo ma neoznacuj...tema je od veci...autorka neznasa ze niekto riesi...tak ona riesi na konikovi ze niekto riesi..a ak niekto neovlada materinsky jazyk...bohuzial....ja ho ovladam...asi som teda dokonala ako hovoris😏

petricka22
8. júl 2022

@skorpionik30 dokonala mudrlantka 😘