Neoriginálne tonery

selia1979
18. mar 2014

ahojte kedze pracujem doma vyuzivam tlaciaren naplno ...farba dosla a ja neviem co teraz lebo farby do tlaciarni su drahe aspon tie originaly mam hp color laser jet Cp 1215 originalka by ma vysla na 75-80€ no vraj ak budem pouzivat neoriginaly tak si odpalim nejake cipy v tlacierni a to ju mozem rovno zahodit mate nejake skusenosti s takouto tlacou dakujem za pomoc je to pre mna dolezite

anulienkalenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julinka29
3. jan 2019
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

ide aj o to, čo presne chceš.Papiere do talčiarne, stoličky, šanony a dalšie potreby do kancelarie sme kupivali v Officeland

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smooke
4. jan 2019

@doriss_po ale tá kvalita tých tonerov je na minimálnej úrovni 🙂

jaron
4. jan 2019

Moja stará dobrá čb. laserová tlačiareň HP má vyše 10 rokov. Okrem prvého originálny toner ešte nevidela a funguje výborne. Ako som už písal predtým, možno 1 z 10 tonerov bol nejaký biedny (hneď na začiatku tlačil, akoby už končil), to sa stať môže. Ale inak som jednoznačne za neoriginálne tonery, aspoň čo sa týka čb laserových tlačiarni. Je rozdiel cena okolo 10 € a okolo 60 €. Výdrž majú u mňa asi 1/2 až 1 rok.