Nepodarené rande - čo si o tom myslíte?

24. jan 2020

Dievčatá, nechcem sa tu sťažovať ako pubertiačka, ale už sa Vám stalo, že ste boli na rande a ten chlap Vám ukázal fotky svojej ex? A ešte to okomentoval, že je krásna ako modelka. A nestalo sa mi to len raz, tiež som mala v minulosti rande a jeden muž mi ukázal foto jednej ženy a povedal, že je krajšia ako ja. Stalo sa mi to viac krát.
Ale priznám sa, že sa má to dotklo, je toto normálne na rande povedať žene??

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
24. jan 2020

lepsie na zaciatku ako neskoro :D aspon si mohla zdrhnut :D maj v mobile fotku sexi chlaspa ak sa ti to stane znova ukaz ju a povedz ze by sa k sebe perfektne hodili ty vasi ex... a ze ten tvoj bol nielen krajsi material ale i vatsi gentleman od terajsieho napadnika

autor
24. jan 2020

@syslik81 Mňa to furt máta ako môže byť niekto tak blbý.. nechápem.. s tou foto to môže byť dobrý nápad 😆

mirola
24. jan 2020

Ja som bola raz na rande a ten chlap mi celu dobu ukazoval ex a nadaval na nu aka bola p..a. Ratala som sekundy kedy skonci 🤷🏼‍♀️

autor
24. jan 2020

@mirola Haha, no ja tiež, ale ranilo ma to. To im fakt nepríde blbé? Alebo sú takí dementi?🤦

nickpick
24. jan 2020

nie, nie je to normalne, chlap, ktory sa takto sprava na prvom rade si zasluzi, aby si bez slova vstala a zvrtla sa na pate...je to chumaj s iq hojacieho kona a vobec sa nemusis citit dotknuta...

cormeum
24. jan 2020

Tváriť sa, že si dostala sms od ex, že ťa pozýva na kávu, vstať a odísť.

loliki
24. jan 2020

Ak ich bývalá je pre nich stále pekná a najkrajšia, to znamená len toľko, že sa od nej ešte neodpútali a nie sú pripravení na nový vzťah a nemajú vo svojom srdci miesto pre inú ženu. Takže neber to vôbec osobne, ty si krásna žena, len oni majú oči zaslepené bývalou. Nemali by chodiť na rande.

dejka77
24. jan 2020

Tak s takym by som si nic nezacala. Je to max. nevhodne a naco vobec dobre? Naco ide taky na rande?

autor
24. jan 2020

@dejka77 Veď u mňa bol hneď odpísaný..

marca12
24. jan 2020

Neviem si predstavit,ze vytiahne mobil a zacne ukazovat? Ako k tomu prislo? Nedokazem pochopit taketo prizemne spravanie.

autor
24. jan 2020

@marca12 No boli sme na víno, bavili sme sa a ako sme sa bavili, ukázal mi mobil s fotkou jeho a jeho ex - svadobnú!!! so slovami "Je krásna ako modelka, však?" Ja som len cumela čo sa vlastne stalo..

loliki
24. jan 2020

Bolo by jednoduchsie nechodit na rande s rozvedeným. Na svadobnej fotke je každá žena najkrajšia. O tom niet pochýb.

kamlicek
24. jan 2020

Ja niekedy nechapem, kde sa hentaki ludia beru a sranda, ze toto nie je prvykrat co si takeho stretla. Ja tiez som mala na rozne skvosty "stastie" ale to aspon vies, ze to nie je typ pre teba a je lepsie vziat nohy na plecia a zdrhnut 🙂

kikus985
24. jan 2020

Mne sa jeden, celý večer sťažoval na ex, hovoril všetky možné story ktoré zažili, ako ho kedy nasrala. 🤦‍♀️ Očividne ten rozchod ešte nepredýchal tak to musí s každým riešiť...na nový vzťah ešte nie je pripravený a nechápem načo to vôbec skúša 😀

elementissa
24. jan 2020

S tou ženou bol ženatý =miloval ju a keď je schopný na rande ukázať novej žene jej fotku, tak to znamená, že ju stále aj miluje. Muži sú častokrát stálejší v láske ako ženy... Ale ženám sa nič nepáči a taká, čo má dobrého muža, tak je znudená, lebo ona by radšej chcela nejakého grazla, na ktorého by sa mohla sťažovať kamoškám a vyplakávať na koňovi, tak sa s dobrým radšej rozvedie a nájde si nejakého úplného kretena. A nečudo, že ten dobrý má zlomené srdce a hoci nechce ostať sám, tak prvú manželku má stále pred očami a stále porovnáva... Treba si hľadať slobodného bez záväzkov a niečo také sa ti nestane. Mne sa to veru nikdy nestalo 🤷🏼‍♀️ ale teda je pravda, že ja som sa vydávala počas vysokej školy a nevystriedala som 15 chlapov za život... Ale bola som pár krát na rande (aj s mladými mužmi, s ktorými som potom nič neriešila) a nikto nebásnil o svojej bývalej. Ono to môže byť aj tak, že muži po rozvode alebo ťažkom rozchode sa chcú aj vyrozprávať... A možno sa im o takých veciach ľahšie rozpráva so ženou,lebo tie sú zvyčajne empatickejsie. A možno to na začiatku myslí s tým rande aj vážne, ale pochyti ho náhly smútok...
Tiež to tak beriete baby, že všetci muži sú svine a nevedia sa správať... To ja milujem toto hromadné kydanie na mužov tu na koníku.. Zaryte feministky všetky. Hlavne ze väčšina je matiek. Asi máte tie deti zo skúmavky všetky, keď tak neviete vystáť mužov a všetko vám na nich vadí 😉
Netreba to brat ako tragédiu. Nie je pripravený na nový vzťah. Však to bolo iba jedno rande.. A co teraz. Nie s každým musíš hneď plánovať svadbu, deti a veľkú vilu na Miami... Najskôr ti musí potvrdiť priateľstvo na Fb 😉😉 ale nie, to len na odľahčenie. Proste neber si to osobne, slušne povedz, že ťa to mrzí, že sa od bývalej ešte neodputal a ze mu držíš palce, aby prekonal ťažké obdobie, ale ze si hľadáš perspektívny vzťah. Pokecajte, vypite víno a v dobrom sa rozlúčte. Načo zo všetkého hneď drámu robiť.

lula313
24. jan 2020

Podľa mna je problem, že ten rozchod ešte nerozdychali, keď majú ex za bohyňu. Niektorí to majú aj 5 rokov po rozchode ako ex mojej kamosky, ktorý je už 2 roky ženatý a stále jej vypisuje, že aká bola uzasna, krasna a ako sa nemali rozísť a to ho ignoruje..

mell_k
24. jan 2020

Haha ja som raz začala s jedným chodiť bol to úplný začiatok tiež mi pár krát spomínal ex ako ho podviedla a tak blbosti.. no a potom mi s ňou poslal video ako boli na horúcej čokoláde v jednej kaviarni a že ma pozdravujú 😂😂 ako viem nič strašne veď môže chodiť s kým chce von ale tak divne mi to prišlo

tinkatinus
24. jan 2020

Kašli na nich... Mala si šťastie alebo skôr nešťastie na magorov. Ale neboj, sú aj normálni chlapi.

marca12
24. jan 2020

@elementissa treba si hladat slobodneho bez zavazkov? A co chudaci rozvedeny,automaticky su odpisani. Nie kazdy rozvedeny chlap je blb. Ja som mala pred davnymi rokmi rande, kde chalan zacal ospevovat, s akou krasnou babou isiel jeho kamos na rande... A hovori mi-blondinecka,modelka,vsak uvidis ju,pridu sem...

barbora_3008
24. jan 2020

@marca12 bože 🙈🤔 ja by som sa cítila asi trocha bojí že ostala som mu ja 🤣 ako posledná možnosť

montemotherone
24. jan 2020

Nie je to normálne a nabudúce takým ťuťom povedz rovno, nech si nezačínajú nový vzťah ak nemajú ukončený predošlý. Mne môj muž o bývalej rozprával. Ale aspoň na ňu nadával 😁

montemotherone
24. jan 2020

@mell_k iný debil 😂

anjelaa
24. jan 2020

a chlapi, ktorí nadávajú na svoje bývalé, stoja za prd. Normálny chlap to nerobí. Ani ich samozrejme nemajú chváliť do nebies a hovoriť, aké sú krásne :D to je tiež o ničom.

kopytko03
24. jan 2020

Baby, to mňa raz jeden chalan pozýval na kávu. Ale rovno som povedala že nie nepôjdem. A on na to že či mu aspoň nemám požičať 90 centov na autobus 😀

whatever1
24. jan 2020

Možno si mysleli ze keď ti ukážu ake kocky boli ich byvalky - že u teba stúpnu, že je o nich záujem. Alebo že budeš rada ze ma o teba záujem taky chlap co chodí s takými sexicami😅.. No co ti poviem, sprosté hlavy...

blondtana
24. jan 2020

Tak ja som raz mala s jednym exotom rande v reštike, kde celý čas flirtoval s čašníčkou, tak som mu povedala, nech ma odvezie domov a môže sa vrátiť a pokračovať s tou čašníčkou 😉

gaaspi
24. jan 2020

Už to viacerí spomenuli že dôvod je prostý: Nedostali sa ešte z toho úplne von, na druhej strane môže tam byť prezentácia že vám rozpráva o živote. Funguje to aj naopak. Nie úplne všetky ale väčšina žien ktorým som dvoril tiež spomínali exov + niekedy priložili aj obrazovú prezentáciu. Asi to v nich zanechalo niečo lebo tie vťahy boli súčasťou ich života.

loliki
25. jan 2020

@anjelaa Celkom zaujímavý názor si napísala. A teraz spočítaj, koľko žien tu nadáva na svojich terajších alebo bývalých manželov.

kassandra25
23. feb 2020

Je sprosty a to poriadne. S tebou sa stretol len na vypln casu, nic viac. Este mozno dufal, ze mu poradis, ako sa ku jeho byvalej ma priblizit. Mala si mu povedat, nech ti ju neukazuje, lebo je strasne pekna a ze ty sa do nej zalubis. Bola by si rovnako sprosta ako on.