• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Neporiadny manžel. Máte podobné skúsenosti?

28. januára 2008 
moj manzel je ako dominicin ....... ide ma porazit a nechapem, ze sa nedokaze take zakladne veci naucit - ved ppotom by sme sa uz nemuseli vobec hadat :grinning: ale nie ...... a tak sa nas zivot toci dokolecka dokola :angry:

tato tema mi hladi srdce, lebo som si vazne myslela, ze moj je jediny taky neporiadny a nepoucitelny :angry: :grinning: :grinning:
16. jan 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejusss :grinning:
16. jan 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám doma tiež opak - uprace, navarí, operie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len žehliť, žehlím ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kluara-nepozicias na domace prace :grinning: :grinning: :grinning: ?
16. jan 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuska, Ty ma vsade najdes :stuck_out_tongue_closed_eyes: chi chi.... no veru, taky neporiadnik je ten moj a on si o mne mysli, ze som rodena upratovacka :grinning: :angry:
16. jan 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska - nieeeeeeeeee, on je nedostatkový tovar :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marya, smejko1, som rada, že som neni sama. Lenže ja nevydržím dávať do dresu riady a chodiť okolo nich niekoľko dní, to je zas môj problém :frowning2:
Tiež sa za to len hádame, teda ja sa hádam s ním a nechápem, ako nevie spraviť základné veci. Vaňa by nebola umytá asi pol roka, záchod tiež a po ňom zostávajú na záchodovej mise chlpy - fuj, nemôžem sa na to pozerať. A keď sa holí, celé zrkadlo je samá kvapka a on si to ani nevšimne :angry:
Alebo, zobere malého pred roldor - máme zkadlá, ocapkajú ho, veď mama vyleští :angry: a tak nápodobne, ale sem, tam niečo spraví, nemôžem sa len sťažovať, lebo si tu niekto pomyslí, že som harpia a chudák môj muž :grinning:
16. jan 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vcera mi drahy tak dvihol adrenalin :angry: .Vraj "pod vonku,tak je krasne,kasli na upratovanie" :slight_smile: S radostou by som povedala"ano,idem",ale doma celotyzdnovy bordel,on bol cely piatok doma,tak mohol kludne aspon povysavat a v sobotu sme mohli ist cela rodinka na vylet :frowning2: -aj som mu to povedala.-Ach tí chlapi. :confounded: :confounded: :confounded:
27. jan 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tak dvíha adrenalín stále. Cely týždeň + víkendy je v robote a keď príde cez víkend skorej domov, naje sa a hneď sa vypytuje, čo budeme robiť, či pôjdeme s malým von, ale aby voľačo pomohol doma, to nie. A 100x mu musím hovoriť čo treba. Síce... začal žehliť, ale to sú jeho veci a malého, ja nemám na žehlenie vačšinou nič a dnes povešal prádlo. A vo štvrtok uvaril obed, síce neosolil, ale nevadí :grinning:
27. jan 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super tema..dobre som sa na nej zabavila...hlasim sa k poriadkumilovnym zenuskam s typickym manzelikom..ze typickym? lebo takto to vyzera, ze tych neporiadnych manzelikov je viac :grinning: ale sa na tom vzdy dobre pobavim...za viac ako sedem rokov co sme spolu sa nic nezmenilo :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: sisu,ejejej...
27. jan 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este by som chcela dodat...ze....mam dve deti, ale v skutocnosti 3...(spolu s drahym dokopy)...ale ktovie ktore z nich je to najmensie dieta :grinning: je to zlate, a najma ked je "moje velke dieta" len trosku nachladnute :grinning: no, ibaze...aj tak ho mam rada... :dizzy_face:
27. jan 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozem sa prihlasit s tym ze ja som neporiadna.....ja totiz od kedy mame dvojcata neupratujem ja ale moj muz ...mam sa hanbit pomoc
27. jan 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tiez mi povedal ze ma aj tak lubi
27. jan 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba...ta tebe sa dobre smeje..kde ma to este nenajdes :grinning:
27. jan 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safi..ta ty sa nehanbis byt neporiadna? :grinning: ja poriadky robim vsade...ak chces, hned pricvalam :grinning:
27. jan 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nehanbim sak upracem ked ma prist mama na navstevu hehe
27. jan 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safi :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre uz nebudem dalej o sebe pisat lebo sa k vysmechu pridaju aj dalsie :sunglasses: :frowning2:
27. jan 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to mame s poriadkom tak akurat ked aj drahy vidi,ze daco treba tak sa sam chyti a urobi ale vacsinou je vsetko ok upratane...a co sa vy tu rozkecavate..ta sa domov...dievky :grinning:
27. jan 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba..ze domov..a kde sme? no ano..no ano...ja uz idem do hajan.....dobruuuu nockuu..
27. jan 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas manzel umyva riad lebo od kedy som porodila sa moj organizmus zblaznil zo vsetkeho mam eksemy aj z gumenych rukavic , detskych kremov skusala som aj bio kozmetiku no hroza asi zalozim temu neporiadne zienky
27. jan 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domov do temy nasej/vasej :wink:
no tak sa uz aj ja pochvalim.....ten moj mi zakazal aby som ho tu ospevovala,lebo ze sa sem nanho budu chodit kukat ako na exemplar....ale ja mam doma"uzkoprofilovy tovar"kvalita prvej triedy...9rokov a stale super
27. jan 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj je poriadny :grinning:
ešte aj mna poháňa
28. jan 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napisem vam myslienku jedneho Francuza.Kamoska Sandrin mi vravela,ze ona neupratuje velmi,radsej sa ide polyzovat na svah,pobehat po hore,na skaly.Jej manzel ju v tom podporuje a tvrdi,ked nie je doma bodrel,tak tam nie je zivot.Oni neupratuju tak ako my.My Slovenky sme radsej doma s prachovkou ako by sme mali pojst von.Mohli by sme sa im trosku priucit.Ja som vcera len chodila za Chrisom,aby si upratal za sebou hracky.Nechala som s nim manzela pol hodinku a taky bordel som uz dlho nevidela.Naco by som to upratovala vsetko,ked nas jedinacik urobi hurikan do 5tich minut.Tak uz upratujeme iba vecer pred spanim. :angry:
28. jan 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka,
riesim to presne tak isto...nemam sice doma bordel...raz za tyzden si najdem cas na prach,povysavanie a podlahy2x tyzdenne...pranie a varenie mi zabera minimum casu a radsej sa venujem malej a jej aktivitam...ked pride ocik na vikend domkov tak sa stazuje,ze mu nedovolim nic robit a ja na to...ze sak ja som rada ze sme vsetci pokope a mozme dakde vybehnut....a hracky????to sa nerata za bordel...aj ja upratujem len vecer,nakupila som si boxy a vsetko ide do nich...easy :grinning:
28. jan 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok