Neporiadny manžel. Máte podobné skúsenosti?

etuska
15. jan 2008

rozhádzané veci, papiere vsade len nie v kosi......a poprehadzovane veci v skrini.Máte podobné skúsenosti?Teším sa na vaše "výlevy" 😀

smejko1
16. jan 2008

moj manzel je ako dominicin ....... ide ma porazit a nechapem, ze sa nedokaze take zakladne veci naucit - ved ppotom by sme sa uz nemuseli vobec hadat 😀 ale nie ...... a tak sa nas zivot toci dokolecka dokola 😠

tato tema mi hladi srdce, lebo som si vazne myslela, ze moj je jediny taky neporiadny a nepoucitelny 😠 😀 😀

lia
16. jan 2008

smejusss 😀

kluara
16. jan 2008

ja mám doma tiež opak - uprace, navarí, operie 😵 😵 😵 😵 len žehliť, žehlím ja 😝

etuska
autor
16. jan 2008

kluara-nepozicias na domace prace 😀 😀 😀 ?

smejko1
16. jan 2008

liuska, Ty ma vsade najdes 😝 chi chi.... no veru, taky neporiadnik je ten moj a on si o mne mysli, ze som rodena upratovacka 😀 😠

kluara
16. jan 2008

etuska - nieeeeeeeeee, on je nedostatkový tovar 😀 😀 😀

dominica
16. jan 2008

marya, smejko1, som rada, že som neni sama. Lenže ja nevydržím dávať do dresu riady a chodiť okolo nich niekoľko dní, to je zas môj problém ☹
Tiež sa za to len hádame, teda ja sa hádam s ním a nechápem, ako nevie spraviť základné veci. Vaňa by nebola umytá asi pol roka, záchod tiež a po ňom zostávajú na záchodovej mise chlpy - fuj, nemôžem sa na to pozerať. A keď sa holí, celé zrkadlo je samá kvapka a on si to ani nevšimne 😠
Alebo, zobere malého pred roldor - máme zkadlá, ocapkajú ho, veď mama vyleští 😠 a tak nápodobne, ale sem, tam niečo spraví, nemôžem sa len sťažovať, lebo si tu niekto pomyslí, že som harpia a chudák môj muž 😀

etuska
autor
27. jan 2008

Vcera mi drahy tak dvihol adrenalin 😠 .Vraj "pod vonku,tak je krasne,kasli na upratovanie" 🙂 S radostou by som povedala"ano,idem",ale doma celotyzdnovy bordel,on bol cely piatok doma,tak mohol kludne aspon povysavat a v sobotu sme mohli ist cela rodinka na vylet ☹ -aj som mu to povedala.-Ach tí chlapi. 😖 😖 😖

dominica
27. jan 2008

mne tak dvíha adrenalín stále. Cely týždeň + víkendy je v robote a keď príde cez víkend skorej domov, naje sa a hneď sa vypytuje, čo budeme robiť, či pôjdeme s malým von, ale aby voľačo pomohol doma, to nie. A 100x mu musím hovoriť čo treba. Síce... začal žehliť, ale to sú jeho veci a malého, ja nemám na žehlenie vačšinou nič a dnes povešal prádlo. A vo štvrtok uvaril obed, síce neosolil, ale nevadí 😀

sisulik
27. jan 2008

super tema..dobre som sa na nej zabavila...hlasim sa k poriadkumilovnym zenuskam s typickym manzelikom..ze typickym? lebo takto to vyzera, ze tych neporiadnych manzelikov je viac 😀 ale sa na tom vzdy dobre pobavim...za viac ako sedem rokov co sme spolu sa nic nezmenilo 😀 😀 😀

bubba
27. jan 2008

😉 sisu,ejejej...

sisulik
27. jan 2008

este by som chcela dodat...ze....mam dve deti, ale v skutocnosti 3...(spolu s drahym dokopy)...ale ktovie ktore z nich je to najmensie dieta 😀 je to zlate, a najma ked je "moje velke dieta" len trosku nachladnute 😀 no, ibaze...aj tak ho mam rada... 😵

safiah
27. jan 2008

a mozem sa prihlasit s tym ze ja som neporiadna.....ja totiz od kedy mame dvojcata neupratujem ja ale moj muz ...mam sa hanbit pomoc

safiah
27. jan 2008

ale tiez mi povedal ze ma aj tak lubi

sisulik
27. jan 2008

bubba...ta tebe sa dobre smeje..kde ma to este nenajdes 😀

sisulik
27. jan 2008

safi..ta ty sa nehanbis byt neporiadna? 😀 ja poriadky robim vsade...ak chces, hned pricvalam 😀

safiah
27. jan 2008

ale nehanbim sak upracem ked ma prist mama na navstevu hehe

sisulik
27. jan 2008

safi 😀 😀 😀

safiah
27. jan 2008

dobre uz nebudem dalej o sebe pisat lebo sa k vysmechu pridaju aj dalsie 😎 ☹

bubba
27. jan 2008

my to mame s poriadkom tak akurat ked aj drahy vidi,ze daco treba tak sa sam chyti a urobi ale vacsinou je vsetko ok upratane...a co sa vy tu rozkecavate..ta sa domov...dievky 😀

sisulik
27. jan 2008

bubba..ze domov..a kde sme? no ano..no ano...ja uz idem do hajan.....dobruuuu nockuu..

safiah
27. jan 2008

u nas manzel umyva riad lebo od kedy som porodila sa moj organizmus zblaznil zo vsetkeho mam eksemy aj z gumenych rukavic , detskych kremov skusala som aj bio kozmetiku no hroza asi zalozim temu neporiadne zienky

bubba
27. jan 2008

domov do temy nasej/vasej 😉
no tak sa uz aj ja pochvalim.....ten moj mi zakazal aby som ho tu ospevovala,lebo ze sa sem nanho budu chodit kukat ako na exemplar....ale ja mam doma"uzkoprofilovy tovar"kvalita prvej triedy...9rokov a stale super

poleva
28. jan 2008

môj je poriadny 😀
ešte aj mna poháňa

lenka78
28. jan 2008

Napisem vam myslienku jedneho Francuza.Kamoska Sandrin mi vravela,ze ona neupratuje velmi,radsej sa ide polyzovat na svah,pobehat po hore,na skaly.Jej manzel ju v tom podporuje a tvrdi,ked nie je doma bodrel,tak tam nie je zivot.Oni neupratuju tak ako my.My Slovenky sme radsej doma s prachovkou ako by sme mali pojst von.Mohli by sme sa im trosku priucit.Ja som vcera len chodila za Chrisom,aby si upratal za sebou hracky.Nechala som s nim manzela pol hodinku a taky bordel som uz dlho nevidela.Naco by som to upratovala vsetko,ked nas jedinacik urobi hurikan do 5tich minut.Tak uz upratujeme iba vecer pred spanim. 😠

bubba
28. jan 2008

lenka,
riesim to presne tak isto...nemam sice doma bordel...raz za tyzden si najdem cas na prach,povysavanie a podlahy2x tyzdenne...pranie a varenie mi zabera minimum casu a radsej sa venujem malej a jej aktivitam...ked pride ocik na vikend domkov tak sa stazuje,ze mu nedovolim nic robit a ja na to...ze sak ja som rada ze sme vsetci pokope a mozme dakde vybehnut....a hracky????to sa nerata za bordel...aj ja upratujem len vecer,nakupila som si boxy a vsetko ide do nich...easy 😀