Neregistrovaná klamárka Sumylová

janah30
26. feb 2012

upozornujem vsetky mamicki ktorej napise sumylova ona nieje zaregistrovana na modrom koniku aby ste jej nepredavali ziadne veci ona to chce cez postu balik zoberie a nezaplati ja som sa na nej osalila a dodnes mi nezaplatila za perinku nedajte sa aj vy oklamat . ☹ ☹

skodovam
26. feb 2012

ako môže zobrať balík a nezaplatiť, veď to by jej ten balík na pošte nedali, nechápem?

vodnarky
26. feb 2012

na poste jej ho bez zaplatenia nedaju..presne ako pise @skodovam ..

koniarova
26. feb 2012

@janah30 Ani ja nechápem, veď to sa nedá. 😒

sisaha
26. feb 2012

@koniarova asi poslala balik skor ako jej zaplatila.. 😒

janah30
autor
27. feb 2012

ja som to poslala doporucene a ten listok na tom baliku nebol tak mi pisala ale ze nemusim sa bat e ona mi to zaplati a uz je tomu vyse mesiaca a nezaplatila ja by som to nikdy nedokazala aj keby mi tam chybal listok by som to nejako postovou poukazkou zaplatila ale nie by som to doslovne ukradla aj jej stale pisem a vobec mi neodpisuje nechapem takychto ludi co uz prisla som o perinku aj o peniaze. ☹ ☹

juliankaaa
27. feb 2012

@janah30 ako doporucene??? mala si poslat na dobierku, alebo az po prevode na ucet!!!

traktor
27. feb 2012

@janah30 ak si jej to poslala len doporucene, tak jasne tam ziaden sek nemohol byt..ak posielas doporucene, mala si sa s nou dohodnut na poslani peniazkov dopredu na tvoj ucet a az tak si jej mala poslat balicek, alebo ti mala poslat peniazky postovou poukazkou a tiez az po prijati peniazkov si jej mala poslat balicek..alebo dalsia moznost,...mala si to poslat na dobierku, na poste by jej zasielku dali len ked zaplati..peniazky by ti potom dosli domov..takto je to uz len na nej ci je ferova a posle ti peniazky, alebo sa doma vytesuje, ako dobre *nakupila*..ty uz môzes urobit len to, ze jej napises negatko, za neuhradenie balicka..