Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Neregistrovaná kupujúca vrbovska.ivetka@gmail.com - Iveta Vrbovská

posuvamdalej
25. mar 2014

Dobry den. Tato pani odo mna kupovala vecicky. zo sumy 12.80e som jej zlavyla 2.80e + uhradila plne postovne (doporucene), co ma pri danej hmotnosti balicka vyslo na 2.25e. Vecicky v 100%stave. V balicku bola aj suprava ciapocka/stucne. Dnes mi pisala a dusuje sa, ze jedna stucna chyba, no ja si viem zivo predstavit balenie a dam krk na to, ze som zabalila vsetko do poslednej vecicky. Mam podozrenie, ze ta pani ma chce podviest a vytriestat bud vratenie penazi, alebo nieco navyse. Clovek tu poposuva dalej vecicky po svojom decku, navyse ziadne zprate, vysuchane, na donosenie, ale veci v top stave a za uplne smiesnu sumu a este sa niekto zachova takto :/ Ak mate s konkretnou osobou skusenost, prosim ozvite sa. Vopred vdaka.

hexena
25. mar 2014

uprimne? nepaci sa mi, ze uvadzas osobne udaje dotycnej panej (meno a priezvisko, mail) len kvoli tvojmu nicim nepodlozenemu PODOZRENIU 😝

ivvl
25. mar 2014

No,moja zlata,laskavo si citejte mail,pisala som vam,ze muz bol pri tom,ked som,balicek rozbalovala,a bola tam len jedna stucna,na to ste mi odp ,ze mi vratite peniaze,a keby ste si citali dalej maily,zistili by ste,ze som pisala,NECHAME to tak,stucne si dam uhackovat.Kukala som vela inzeratov,no bohuzial som natrafila na VAS.

ivvl
25. mar 2014

Som sklamana!!!!!,po registracii a prvej kupe z MK mna niekto pospini ☹

ivvl
25. mar 2014

Prosim vas,a to vytrieskat nieco navyse??!!
Zajtra posielam ,na vlastne naklady ,stucnu vam naspat,jedna nam je nanic...

ivvl
27. mar 2014

Mlada pani,tak ked ste uz tu stucnu nasli,odstrante,prosim moje osobne udaje,vam by sa asi tiez nepacilo,keby som zverenila ja vase"DAKUJEM"

Tu začni písať odpoveď...

Odošli