Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nespokojnosť s predávajúcou zo Žiliny

erikkk002
12. júl 2012

dobry den vazene mamicky, dna 11.7 2012 som kupila od mamicky ktora vystupuje pod menom HOSTAKOVAM teplakovu supravu , na inzerate ma napisane ze suprava je v super stave a ze nie je potrhana , ked mi tovar dosiel tak som zbadala ze na kolienkach su male dierky ktore bolo dost vidno, povedala ze mi tovar nezoberie naspat a ani ze mi nevrati peniaze, jej presna adresa je MARIA HOSTAKOVA CINTORINSKA 682-35 ZILINA -TRNOVE 01001. PROSIM VAS DAVAJTE SI POZOR NA TAKETO OBCHODY A NA TAKETO PREDAVAJUCE, DAKUJEM

anjelicek26
12. júl 2012

@erikkk002 - zverejnit sukromne udaje len tak nie je spravne, toto ries cez admina v prvej rade.

erikkk002
autor
12. júl 2012

nieje spravne zavadzat a klamat ludi,ja som jednala ferovo nikomu by sa nepacilo keby otvoril balik a videl by toto

siska07
12. júl 2012

daj na zoznam ciernej listiny predavajucich

erikkk002
autor
12. júl 2012

@siska07 a to sa ako dava

anjelicek26
12. júl 2012

@erikkk002 - ja ti rozumiem, ale prva cesta je skutocne admin, ten by ju mal pritlacit a ak nie, tak na ciernu listinu.

hostakovam
12. júl 2012

Tak nehnevaj sa mňa ale ja mám originál fotku ktorú som vkladala do inzerátu a na nej je očividné že tam tie diery neboli neviem či si ich tak spravila naschvál a prečo si ich tam spravila ale mňa krivo nikto nebude obviňovať a keď už sme pri tom tak som si tu našla http://www.hladas.info/nespolahlivy-zakaznik-er...
tak toto o niečom svedčí

erikkk002
autor
13. júl 2012

na fotke je to tak odfotene ze to nieje vidno,ak si to dieta oblocie a ta teplakovina sa viac natiahne tak to je vidno nenormalne,ale kedze nas malinky ma este len 4mesiace a ja mu vzdy veci kupujem dopredu tak som ich skontrolovala a tie diery tam boli,to ze mila pani nevie prekusnut to ze sme o nej zacali diskusie co sme jej aj napisali ze ak mi nevrati spet peniaze tak to urobim to je jej problem take veci sa nerobia,a uz vobec ked neviem vyist z tej kase tak si vymyslim ze ten zakaznik si to urobil sam to je uuuuuuuuuuuuubohe,peniaze chcela hned a jednanie nechala za dvermi?

hostakovam
13. júl 2012

milá pani ja som vám písala že som sa s vami chcela dohodnúť ale po tom že akú fotku sta uverejnila tak sa s vami už nemám o čom baviť, písala som vám že ak tam bola malá dierka ok nemusela som si ju všimnúť, a to že som tu no píšte si o mne kolko chcete keď nemáte čo iného na robote ale z vašej strany je férové že nejednáte vy ale posielate za mnou svojho manžela?, a peniaze normálne som vám napísala že na aké číslo účtu mi máte poslať peniaze, a že keď mi nabehnú tak vám dám vedieť, niekedy na peniežky od iných čakám aj 3-4 dni a keď niečo chcem tak si zaplatím, vravím ak tam aj bola neaká malá dierka, ktorú som mohla prehliadnuť bola som ochotná sa dohodnúť ale po tomto nie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli