• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Netradičné mená

28. februára 2017 
Vivien Kántorová,Anetka Kántorová
Lukáš Kántor,Radim Kántor
10. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My hladáme slovenské meno, k SK prezvisku, ale netradičné, vybrali sme meno Aurel :dizzy_face:
10. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa paci dievcenske Melissa,Mellisa,Amalia.Myslim ze taka Melissa z dvomi s alebo dvomi l Kantorova by nebola spatna.Chlapec Damian Kantor.
10. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skadricka to vivien sa mi paci ale chcela by som mat tu Melindu....Melinda Kántorová pasuje k sebe? doma uz mame Sabínku Kántorovú :wink:
10. jan 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka a Damiana si uhadla....ked to bude raz chlapcek tak planujeme Damiana :dizzy_face:

aj Mellisa je pekne,to ma kamoska Melisku :dizzy_face:
10. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aj mne sa paci Damian.Ale mi planujeme u dlho prveho chlapca Simona Stanislava alebo dievcatko Amaliu.A teraz uvazujem nad tou Melissou.No uvidime.
10. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka no vidim ze si snž,tak moc drzim palceky aby sa rychlo zadarilo :wink:
10. jan 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenkasabinka ano snazilka uz 3 roky a 4 mesiac.Uz by som rada take detske veci nakupovala.No snad to raz vide.
10. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame vybrate mena: pre chlapca:Branko,Taras,Darko. A pre dievca: Karin.Bianka. CO MYSLITE SU TIE MENA PEKNE A AJ BY NAM POKRSTILI CHLAPCA MENOM Branko? ale nie Branislav!!!
10. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma- Branko je časté, myslím chorvátske meno, tak zrejme nebude problém
10. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka ja som tiez skoro 4 sa snazila a este k tomu som mala mimomaternicove tehu a nakoniec som napisala dr.Jonášovi a vdaka nemu som hned na prvy mesiac z vypoctu otehotnela a teraz planujem za take 4 mesiace si zasa urobit od neho vypocet pocatia :wink:
10. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mne sa pre dievcatko strasne paci meno Masa :sweat_smile: ked som to spomenula rodine,tak ich reakcia, ze to je aked otrasne meno a teraz mi stale svagrina rozprava, ze ako sa jej to meno zacalo pacit, ze ine ani dat nemozeme :grinning:
pre chlapca - skor take slovenske napr. Matej, Matus, Adam alebo Tobias
13. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melinda ,no pekné,aj to pasuje
13. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mellisa sa mi paci.. a najnovsie aj Milina
13. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika moja švagrina chcela dať strasne Mášu ale nakoniec sme jej to vyhovorili a dala Leu :wink:
16. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melissa aj Melinda je pekné. Ach, ked budem mať o pár rokov deti, tak ja sa vôbec neviem rozhodnúť. :frowning2: :slight_smile:
17. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize masa nie?? :sweat_smile: dalsie meno do zalohy je Sofia, ale tych je v poslednej dobe strasne vela :rolling_eyes:
17. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lussy som rada ze sa ti paci aj Melinda :dizzy_face:

domika no ja neviem,mne to meno nereže od kedy davali Harvepina-tam bola Máša :wink: ale jasne ze to je kazdeho vec ake meno si vyberie pre svojho pokladika a Sofinka je peknučke :dizzy_face:
17. jan 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojmu mužovi sa páči Sárinka,lenže doma už máme Sabínku a podla mna Sabínka a Sárinka je strašne moc podobne...tak som mu povedala,že Sarinku nebudeme mať aj ked´ je to pekné meno :dizzy_face:
17. jan 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Selena,Saskia :wink:
17. jan 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa Masa paci, urcite je to neobvykle meno, a tu maju zase teraz v mode Mara,mne sa to zdalo zo zaciatku velmi smiesne, ale tak davaju prizvuk na to prve a a celkom som tym Maram prisla teraz na chut
17. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenka - ved jasne, kazdemu sa paci nieco ine, ved uvidime, pre ake meno sa rozhodneme :wink:

langkofel - presne Masa je take dost neobvykle meno...Mara to je akoze skratka od nejakeho ineho meno ci? :confused:
17. jan 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mara je zaujimave :slight_smile:
17. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nasla som napriklad aj meno Melia :wink:
17. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lijan :slight_smile: :slight_smile:
17. jan 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja stara mama bola Bernardína a mala sestru Matildu
18. jan 2010 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj syn je Sindri Ívan, volame ho Sindrusko, Siko, Sikulko (bez makcena :wink: , to ma z inicialov S.I.K.). ale aj Ivko, Ivanecko a ked nepocuva, tak je Ivo. starsia dcera sa vola Ingunn, volame ju Inga alebo Iguska, ale aj Inguska. a babatko sa vola Sóley Anna a volam ju Sóleyka alebo Anicka. otec ich vola ich menom, kedze oni nezdrobnuju. a ani meniny nemaju :frowning2: . vsetko su islandske mena

niekto sa ma na sk pytal, ako sa vola dievcatko a ja ze Ingunn - tetka zacala rozmyslat a skonstatovala, ze to bude asi ako slovenska Ingrid :rolling_eyes:
18. jan 2010 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam naokoli vela muzov menom Fabio (aj moj muz sa tak vola), Fabricio, Wilians, Robson atd. , svagrovci su Marcio, Silvio a Marcelo. Z dievcat su tu Janaina, Luana, Jaina, Camila, Milena, Tais, Taisa, Tassia, Talita Carla, Carol atd. Pre nas su to mozno nezvycajne mena, ale pre brazilcanov normalne. A to som sa stretla aj z takymi menami, ze Jerusa (Zeruza, je tam na z aj makcen), Welington, Washington... :grinning:
No a aj tu v Japonsku su niektore mena velmi pekne...paci sa mi dievcenske Sayuri, Aya.
Ked tych mien je tolko...... :wink:
18. jan 2010 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo Madeline-Medlin :confused: :dizzy_face:
19. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iguska..mne sa pri prvom dietati Matilda velmi pacilo - volala by som ju Tilly... :slight_smile: ale rozhodli sme sa inak
19. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok