• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Netradičné mená

28. februára 2017 
Neviete mi poradit, kde najdem vyznam mena Jasmina? Ale nie taky jednou vetou, ale trosku obsirnejsi :slight_smile:
21. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ktore mate Miu - kedy oslavujete meniny? nam totiz na matrike povedali, ze na Mariu, niekde som tu zas citala, ze 8.9.-Miriama. tak som z toho akasi zmatena :grinning:
27. aug 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baruskaaa

Ahoj, ja sice Miu nemam, ale nasla som ti toto:
http://calendar.zoznam.sk/nameday-skswhor.php
2. februar - Svedsko :slight_smile:
27. aug 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmart dakujem velmi pekne :slight_smile: , to som sa mi zda kedysi nasla aj ja, len ma matie, preco na matrike tvrdili ze na Mariu a nikde to nemozem najst :slight_smile:
27. aug 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: neviete mi poradiť ako nájsť mojej malej meninový deň? vola sa Lilith :slight_smile:
27. aug 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som s priateľom práve dnes mala ísť na matriku zapísať meno lebo nie sme zobratí, ale zrušili sme to, lebo zase sa vynorili pochybnosti :confounded: Ja som už dávno bola rozhodnutá pre meno Teo, ale priateľ chce aby meno malo peknú zdrobneninu a nevie si predstaviť, že by ho volal Teuško, Teinko ... a mne jednoducho TEO znie dobre. Priezvisko je nemecké, takže čisto slovenské mená s ním veľmi nejdu dokopy. A nedávno prišiel s menom Simon bez mäkčeňa. Ani to nie je zlé. Jaaaaj ťažké to máme :grinning:
28. aug 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chanella - Obe sú pekné. Ja by som vybrala Teo.
28. aug 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella ja by som tiez vybrala Teo:slight_smile:
29. aug 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella mne sa zasa páči skôr meno Simona,keď už,ale tak každému sa páči dačo iné :astonished: :wink:
29. aug 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova ja som myslela chlapčenské mono Simon, nie Simona :wink:
29. aug 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella trubela som,zle som to napísala,tiež som myslela meno Simon,len som sa sekla :astonished: :grinning:
29. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, celkom ma zaujala tato tema aj som sa ju snazila celu precitat, ale 42 stran ma dostalo :astonished: aj my mame v rodine par zvlastnosti, tak moja mama je Gizela, a strasne neznasa svoje meno, ale babka jej ho dala bola nejakej uhorskej kralovnej, este mame Emerenciu, ja mam dceru Zinu (je dokonca aj v slovenskom kalendari) a svagrina ma Leonarda Martina a sesternice su Kinga a Reka a maju Kristofa, Zigmunda, Rebeku a Reginu, a este taka zvlastnost Evarist tak sa vola moj znamy a vola sa tak aj jeho syn, a volame ho Evo myslim ze s takym menom vela ludi po Slovensku nebeha :slight_smile:
29. aug 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zatykoa Evarist je celkom pekne meno:slight_smile: zaujimave:slight_smile: nevies akeho je povodu?
29. aug 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volakedy ked sa on narodil bolo este aj v slovenskom kalendari, mal meniny niekedy v oktobra, ale uz ho odtial vymazali, ale akeho je povodu netusim
30. aug 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella a čo tak Simeon?
je také zvláštnejšie ako Simon....a ja teraz trošku lutujem že som nedala na radu švagrinej,,ona radila Olivier :slight_smile:
30. aug 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame dcerku Aili :slight_smile: a syna Neal
30. aug 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
setranica má Samael a Airisha a kamoška dievčatko Isiomu (Isioma)... čudné, ale hodí sa :slight_smile:
my sme dali druhému synčekovi Tomas (nie Tomáš ani Thomas) a každý na nás pozeral ako na trafených, či nevieme písať a všetci nám tam dopisujú dĺžeň a mäkčeň, potom to musím opravovať všade...
30. aug 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj ja práve nehľadám úplne netradičné alebo úplne zahraničné meno, mne sa to nepáči a hlavne pri slovenských priezviskách to znie smiešne. Ale naše priezvisko je nemecké, takže čisto slovenské meno k nemu nejde, tak hľadám zlatú strednú cestu :slight_smile: jaaaaj stále som sa nepohla ďalej :frowning2: samotné Teo sa mi veľmi páči, ale Simon má krakšiu zdrobneninu - Simonko... ešte máme chvíľu času na rozmyslenie :slight_smile:
30. aug 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kryštof a Rebeka sú pekné.
30. aug 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak aj ja chcem prispiet jednym velmi netradicnym menom....Guliver....neviem dala ho moja znama synovi a pride mi to ako pomsta dietatu ze vobec prislo na svet,no ved uvazte ako poviete toto meno zdrobneninou...mozno ze sa niekomu zda byt pekne ale mne osobne sa nepaci :confounded:
31. aug 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa Teo a Simon zdá normálne...Teou už je celkom dosť...jednoducho bežia už aj iné mená ako Martin, Jožo , Fero...
31. aug 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznam zas Alesov Ales celkom dobre dnes som pocula ze Tobiastek :grinning: Simon je podla mna krajsie a Martin je uz take otrepane ze fakt radsej budem pocuvat Teo Ales Tobiastek len nie Martin :sunglasses:
31. aug 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enanena jedine co ma napadlo tak Guľko:sweat_smile:.. Guliver sa asi neda "normalne" zdrobnit..
1. sep 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enanena meno samo o sebe nie je skarede ale deti v skolke, skole alebo aj dospely ludia dokazu vymysliet alebo pohanit meno prezyvkami a zdrobnelinami az hroza :rolling_eyes:
mne sa napriklad pacilo meno pre dievca Stella ale muz mi ho zatrhol lebo by jej hovorili tela :sweat_smile: :frowning2:
1. sep 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella uz nexces Tea? :confused: ja tomu nasmu hovorim Teulik, Teulko, Teodorinko,Teusko....podla mna sa da vymysliet vela krasnyx zdrobneliniek :slight_smile:
ako si pokrocila u manzela? :slight_smile:
1. sep 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella a k tomu Simonovi....mne sa Simon nepaci ale nahradne meno mam vybrate Timon :wink:
1. sep 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zatykoa - tie mena co si pisala zneju skoro vsetky ako za trest. :confused:
1. sep 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko88 náš syn je lukas tiež bez mäkčeňa dĺžňa
1. sep 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok