Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

arizona
26. apr 2008

no, a ešte či povedať kamoške o nevere manžela...

zažila som 2 scenáre - ona bola neverná jemu, on sa to vďaka mne dozvedel, ona zatĺkala, on jej uveril a ja som prišla o 2 kamarátov 😒

alebo - on zahol jej, ja som jej nič nepovedala po predchádzajúcej skúsenosti, priznal sa on sám a ona bola zo mňa sklamaná, že som jej nič nepovedala a pritom som o tom vedela...

najlepšie je nič nevedieť 😎

julia225
26. apr 2008

pocujte pre mna keby to tak mohlo byt tak nevera je aj ked sa pozrie na spevacku/herecku v TV 😅 ja som ziarliva ako pes...
ale ja by som za neveru brala sex...aj ked len pudovy, ale aj taka bozkavacka, by ma nasrala 😠

krikri27
26. apr 2008

Pro mě je to asi nevěra od okamžiku, kdy mu začne na té ženské záležet tak, jak mu má záležet jenom na mě, a je jedno, jestli se s ní vyspí až za měsíc 😝 tom, že na ni myslí, má jí plnou hlavu-to už bych brala jako nevěru 😔 Arizona, taky bych ho zbila 😎

julia225
26. apr 2008

suhlasim... to by ma zranilo este viac ako keby sa s nou len vyspal...ale aj za to by p.e.n.i.s isiel na gilotinu 😀 😝

pokornaivca
26. apr 2008

Holky mě to jěště nepostihlo ale asi by to byl v konec

leishmania
26. apr 2008

pre mna je nevrera, kazda kava, smska, mmska, email, dotyk, bozkavanie..a o sexe ani nehovorim 😀 ani mna to nepostihlo, ale velmi dobre viem ako by som reagovala 😀

jankao2
26. apr 2008

chlap se nepřizna moje znama nachytala sviho manžela přimo při tom s jinou a on ji do tedka řika že spolu nic nedělali, 😖

dzidzuska
26. apr 2008

jankao2 no to ako ten moj...

anatanka
26. apr 2008

Ja bych teda neveru nerozdejchala. Jsem hodne tolerantni partnerka, ale tohle je snad jedina vec, co bych ve vztahu urcite nedokazala prejit...

Myslim, ze nevera se pozna, bud prave ze zmeny chovani partnera (coz nemusi mit nutne za pricinu neveru) a nebo se na to prijde jinak - zabloudi se nejaka SMS, zapomene se smazat e-mail, uciti se cizi parfem, najde se blondatej vlasek, znami neco uvidi, uslysi atd. Je tezky to dlouho schovavat a podle me se vzdycky casem provali. Ale nevim, to je jen laicky nazor.

leishmania
26. apr 2008

anatanka aj podla mna sa na kazdu neveru prijde casom...

horallka
26. apr 2008

Baby, nechcem si zastávať chlapov, keď sú neverní, ale vo veľkej miere má na tom podiel aj žena - tá žena, s ktorou chlap podvádza. Dobre vieme, že chlapi sú pudovo orientovaní trochu inak ako my baby, a keď si nejaká potvora zmyslí, že toho chlapa dostane - nehľadiac na to, že je ženatý a má deti - tak nejeden chlap sa v takom prípade zachová ako slaboch. Podľa mňa väčšina chlapov svoje partnerky podvádza alebo aspoň raz podviedla, a možno to ani nemali v úmysle- len bola príležitosť a oni ju využili.Takže niekedy najlepšie o tom ani nevedieť. Keby všetky ženy začali pídiť a sa dozvedať o svojich chlapoch kde mali aké techtle mechtle- možno by neostalo jediného páru - a všetko by sa to porozchádzalo. Česť výnimkám. A ešte jedna vec- je veľmi ľahké ostať verný, keď o človeka už nikto nemá záujem, ale keď sa nájdu aj ďalší - je to o to ťažšie.

dididi30
26. apr 2008

horalka veru pravda, my sme si s muzovm povedali, ze keby sa take daco stalo, nech sa o tom nedozvieme...naco strtat do niecoho co nas moze potom velmi boliet....

horallka
26. apr 2008

Väčšina žien si myslí, že ten jej by to nikdy neurobil a pritom je dokázané, že ten, na koho by ste to najmenej povedali a čakali, tak práve ten to urobí.Väčšina žien si myslí, že ten jej ju nepodvádza a pritom štatistiky hovoria jasnou rečou - väčšina mužov tie svoje podvádza. Nie je to potom paradox?

smoulinda
26. apr 2008

horallka souhlasím. Chlap nepodvádí jen tak, ženská si za to "většinou" fakt může sama 😝 Proto "mu" říkám, ať si mě klidně podvede, že je mi to úplně šumák, viz. příspěvek na předešlé stránce 😀

arizona
26. apr 2008

tak si myslím, že ak už k nevere dôjde, tak asi niekomu niečo vo vzťahu chýba... ale to je len moja teória, zatiaľ o tom neviem, že by mi ten môj zahol 😎 chcela by som mať doma taký prototyp, ktorý by mal oči len pre mňa, len ja by som bola tá pravá a jediná 🙂 🙂 🙂 problémov a hádok by bolo aj bez nevery dosť, v tom som dobrááá 🙂 🙂

asi si ho idem skontrolovať, s kým sa toľko vykecáva 😎

megy
27. apr 2008

Horallka - plně s tebou souhlasím a dodávám, že sex je v podstatě základní lidská potřeba 😉

bucunko
27. apr 2008

keby to spravil moj mazel, tak je koniec .podviedla by som ho aj ja a este by som sa mu aj sama priznala a spitala by som sa ci mu to stalo za to. som strasny ziarlivec, ja si to priznam. ale je to na mieste. vraj on nikdy neflirtuje ale keby ste to videli, tak mi date za pravdu.jeto jednoducho chlap. hajzel

arizona
27. apr 2008

všetci sú rovnakí 😉 a že sa viac pudovo správajú - to je ich (tých, ktorí podvedú) výhovorka 😠 čo sú zvieratá??? 😅 ale ženy sú asi rovnaké. ja by som musela všetko vyklopiť a asi ako bucunko - spravila by som mu to na truc, nech ho to trápi ešte viac 🤐

sue
27. apr 2008

Bohužiaľ to nie je pravda, že muž podvedie len ak mu vo vzťahu niečo chýba... a tiež poznám dvoch mužov, ktorým by mali zlegalizovať mnohoženstvo... lebo obidvaja majú manželky a priateľky a deti s všetci žijú so spoločnými deťmi v jednej domácnosti - podobne ako napr. v saudskej arábii, len s tým rozdielom, že tu je oficiálna manželka len jedna, ale funguje im to... dokonca mám pocit, že niekedy sa baby spiknú proti chlapovi a on nie je pod jednou papučou ale pod dvomi 😀 (ako to funguje intímne neviem...) ale fakt sú spokojní všetci 😕

etuska
27. apr 2008

Sue-to vazne???? 🙂 😀 😕 😅

stanka7
28. apr 2008

sue tak to by sa mi nepáčilo 😠

lenadka
28. apr 2008

sue 😀 😀 😀 aspon sa podelia o domace prace a deti a mozu mat spolocne konicky 😀 😀 😀 a deti nechat manzovi a ist na kavu same 😀 😀 😀

lenadka
28. apr 2008

no ale ako by to mohlo skutocne fungovat u nas si neviem predstavit 😀 😕

ara1
30. apr 2008

kdyz zena muzi vsechno dela skace kolem nej a mysli si ze kdyz mu udela pomysleni
mluvim s vlastni zkusenosti ja jsem doslova zblaznila do starsiho o 6 let vsechno umel a vedel ja jsem do mych 28 let takoveho neznala obdivovala jsem ho kdyz byl nemocny mel uraz s pateri skakala jsem kolem nej a myslela jsem si jak nedelam dobre ale pritom moje chovani k nemu bylo nevim vubec jak to napsat visela jsem na nej byla jsem na nem citove vazana a asi to jeste spatne pak kdyz po operaci patere odjel do lazni nasel si jinou a ja jsem se psychicky zhroutila a trvalo mi dlouho nez jsem se z toho dostala

disk
1. jún 2008

Opravte ma, ak sa mylim, ale mam pocit,ze to, ze po nevere celkom razne nasleduje rozchod, pisali väcsinou baby, ktore este neveru zo strany svojho partnera nezazili. Alebo nie? Ja som sa po troch rokoch uzasneho vztahu, ktory nam velmi vela ludi zavidelo, dozvedela o nevere a bolo to hrozne obdobie,ked som ja hlupa musela vediet vsetky podrobnosti 😀 som sa utrapila samu seba, no co uz... Ale aj jeho, lebo ho to dost mrzelo, pretoze v case, ked som sa to dozvedela, uz bolo vsetko ok a medzi nami to akurat prekvitalo a vylepsovalo sa. Rozisli sme sa, on sa uvedomil, je rozhodnuty nerobit veci, ktore by nemal a predtym ich robil. Stale sa mame radi, ale momentalne mam voci nemu velky blok, lebo veci, co spravil ma naozaj hrozne ranili... Napriek tomu ho povazujem za cloveka, s ktorym by mohol byt moj zivot naozaj krasny, jednoducho sedime si uplne vo vsetkom a v poslednych tyzdnoch vztahu sme nas vztah este viac vylepsovali... A potom bum, vsetko sa rozpadlo. Chcem sa opytat, ci si myslite, ze naozaj je to take bezne, ci je vobec sanca, ze by som si k sebe nasla fakt uzasneho cloveka vo vsetkych ohladoch, ktory by ma nikdy nepodviedol?? A este jedna vec... Vzdy som zastavala nazor,ze nevera-rozchod, ale po tomto, co som prezila,myslim tu lasku a tu harmoniu vo vztahu,keby ze sme manzelia,tak spravime vsetko pre to,aby sme odstranili to, kvoli comu sa to stalo (lebo myslim, ze pri nevere je dolezite hladat priciny...) a vybudovali si este lepsi vztah... Ale tym, ze manzelia nie sme, tak sa to vyriesilo rozchodom, hoci sa mame stale radi...

lencici
1. jún 2008

Ja som s manželom chodila 2 roky a začal behať za druhou nemal s nou sex len si písali mňa to strašne bolelo....Rozišla som sa s ním ale tak ako 19ročná hlúpa, mladá koza som sa s ním stretávala dalej takto to trvalo 3 mesiace a potom som zistila že som tehu...Dali sme sa dokopy pod podmienkou že len raz uvidím jednu sms alebo niečo podobné je koniec...Potom sme sa vzali na nátlak mojej mami a zatial je to v poriadku manžel sa snaží ako vie. Dohodli sme sa že na to zabudneme a že to nebudeme riešiť..Ale ja no aj tak musím stále myslieť a vždy ho podozrievam aj keď viem že ma nemá šancu podvádzať všade chodíme spolu a z roboty ide rovno domov...Ale viem že keby nebolo Tamarky tak spolu niesme...

moniq
1. jún 2008

Disk - mna moj manzelik stale moc miluje - a ja som naj zenuska pod slnkom - a milujem ho nadovsetko.(u nas som ta zatulana bola ja, ale ako kazda nevera sa stala lebo nebolo nieco v poriadku... a teraz je nas vztah krasny a ja si momentalne myslim , ze bude taky cely nas zivot).Tz mozno by si to mala risknut a vratit sa k nemu 😉

bubba
1. jún 2008

podla mna nevera nie je sex,ani sms-sky ani telefonaty...podla mna nevera je,ked sa vas partner zamiluje do inej....ked partner podvadza,treba hladat chybu aj v sebe,ked smskuje,asi sa potrebuje rozpravat....a mozno hlada len to,co doma nenajde...a to iste plati aj o zenach.videli ste film "neverna"uuuuuuuuuuuzasny film..bolo mi luto oboch zucastnenych stran,dokonca aj zeny,kora podviedla...ale ked som sa vzila do jej situacie....tak asi by sa to mohlo stat aj mne.

ma_se
10. aug 2008

kto nezazil neveru,nevie vobec o co ide...nevera vie pekne s clovekom zatocit,a zvlast ked,clovek od toho druheho nic take necaka a veri mu na 100%.... 😢

martina.d.
11. aug 2008

každej z nás sa to môže stať. Sranda je, že mám okolo seba viac neverných manželiek ako manželov. Musím si dávať pozor, asi je to nákazlivé.
Osobne zastávam postoj, že ak by sa mi to raz prihodilo (myslím tým sex na jednu noc), urobila by som všetko pre to, aby sa to manžel nedozvedel. A to vyžadujem aj od neho. Snažím sa mu dávať všetko čo môžem, ak sa mu to raz bude máliť a podvedie ma, tak nech o tom aspoň neviem, a nech sa o tom nedozviem.
Nikoho neodsudzujem. Na všetko musia byť dvaja, aj na lásku aj na neveru.