Neviem dosiahnuť orgazmus. Čo sa vo mne deje?

miruska32
23. aug 2007

Možno to práve nie je téma na ktorú by mi mohol niekto odpovedať, ale skúsim.
Neviem čo sa so mnou v poslednej dobe deje..myslím, že táto otázka je skôr pre gynekológa..v poslednej dobe možno sa mi to len zdá, keď sa s priateľom milujeme, neviem prečo, ale neviem dosiahnúť orgazmus. Proste ako keby niečo začalo a potom báác. Pritom svojho priateľa moc ale moc ľubim a aj on mňa, nemáme problémy, sme spolu 2roky a teraz proste nechápem..síce nie sme spolu stále, lebo nie je z toho istého mesta, ale... ked sme boli pred mesiacom na dovolenke, pohoda nebol problém a teraz posledných 5 milovaní???ja neviem či sa neviem uvoľniť, alebo čo..či som pod stresom..proste nechápem čo sa vo mne deje..a priateľ nie je z tých čo rýchlo a koniec..či mám len také obdobie?? 🤐

miruska32
autor
24. aug 2007

ritaklea-to som si všimla, už ráno si zmenila.juuj tie svaly poznám..to sme skúšali, tak to je riadny brutus, ked stiahnem..aj to sa mi stalo včera, že som potom stiahla....baby dnes si robíme chúťky...škoda, že som v práci, ale aj tak priateľ príde až večer neskoro.
😖

miruska32
autor
24. aug 2007

!!!!!!!!!!!!!!baby túto tému by sme mali premenovať na Neviem dosiahnuť prasačí orgazmus 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

num7976
24. aug 2007

ritaklea: svinucha=prasa,ne?

inac dobra tema,na nu by sa dalo rozpravat do aleluje... 😵

ritaklea
24. aug 2007

ja stahujem uz na zaciatku a tak sa rychlo dopracujem k vrcholu. hmmmm....

miruska32
autor
24. aug 2007

dobre tak to skúsim celý čaa a uvidíme čo to spraví...ved počuli ste o kegelenových cvikoch??

ritaklea
24. aug 2007

cuo su to za cviky miruska...

a hej drz poriadne tie svaly a uvidis... 😀

megie
24. aug 2007

ked niekedy niečo nejde na svojho "robča" nedám dopustiť 😀 😀 😀

miruska32
autor
24. aug 2007

jeeej megie:ty si zlaté dievčatko..ahoj vitaj..ste tu inak všetky zlatučké babenky🙂
sú to cviky, že vraj by to mali baby robiť aby mali perfektný orgazmus-malo by sa to cvičiť 3x denne- ide o to aby si sťahovala svaly. tak 10min. to cvičila..to mám od priateľa, začala som to cvičiť, ale dáko som potom na to zabudla....
megie-ja som bola s priateľom v sexshope, juuuj on normálka, aj ked tam bol 1x, ale ja so bola červená a hambila som sa. tiež mi chcel kúpiť, ale...moj priateľ má za to pumpu..to je vec.

megie
24. aug 2007

ďakujem za pochvalu 😅

ja tie cviky praktizujem akurát tak pri sexe, inokedy ma to ani nenapadne, nie že by sa mi nechcelo 😀

u nás to bolo s návštevou sexshopu úplne opačne..síce aj ja som bola trochu nervozna, ale... No napríklad, začala som hovoriť predavačke: No, potrebovali by sme... A môj manžel na to: Nie, TY by si potrebovala... A straaašne sa hanbil. Inak myslím, že takých mladých zákazníkov tam ešte asi nemala... 😀

miruska32
autor
24. aug 2007

no skúsim zase dneska...je to super ako sa stále na to teším🙂 normálne sa mi očká rozjasnili🙂 🙂

megie
24. aug 2007

miruš 😀 ja som jak neonka 😵 😀

miruska32
autor
24. aug 2007

hmm..tak ja ako polárna žiara.. 😀

num7976
24. aug 2007

holky neviem ako vy,ale ja mam na nieco veeeeeeeeelku chut.. 😀 🙂 😉 😵

miruska32
autor
24. aug 2007

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm teraz provokujete, ja na to budem mať až moc veľkú chuť okolo 21h ked príde🙂ale mohlo by sa podariť, keby skôr prišiel!!!!! 🙂 a viete čo je fajn??ked ráno vstaneme tak znovu ráno🙂 takže idem do roboty rozžiarená🙂

megie
24. aug 2007

iha, vy máte apetít 😕 😀

num7976
24. aug 2007

mirus to teda mate,ale my tieto dni mame take iste,kedze sme tiez samy.. 😀

megie
24. aug 2007

akože sami?

ritaklea
24. aug 2007

megie, miruska, ja chcem tiez navstivit sexshop ale siroko daleko nic nie je ☹

miruska, teraz po porode, ked s manzelom zacneme sexovat tak je to super, ale neskor som taka roztiahnuta, ze nist necitime a chcemeeee tu pumpu. takze si ju pochvalujete - aj to nieco spravi?

ale holky, ja mam tusaka ze mi sa tu dopracujeme k orgazmu len pismenkovanim 😀 😀 😀

a o vibratoroch ani nehovorim - na kazdy sviatok si pytam a nic... tc tc tc 😀

ritaklea
24. aug 2007

num myslela asi ze su konecne s muzikom sami v jednom byte.. vsak numka? 😀

miruska32
autor
24. aug 2007

a to v dolnom kubíne nie je obchod...aj my máme také dakedy, že som roztiahnutá a necítime, alebo som veľmi vlhká a tiež necítime. pumpa-tak to ti poviem, že to predlzí o 2-3cm.
Megie-naši išli na dovolenku sami-konečne, ešte takto neboli a máme teda free house, aj ked mám mladšieho (18r)brata, ale pohoda. takže si to užívame.

ritaklea
24. aug 2007

miruska, ja predlzit absolutne nechcem - lebo uz teraz sme nadoraz krcku - mi chceme zhrubnut presne v tych pripadoch ako ty... 🙂

miruska32
autor
24. aug 2007

ale ano predlzi a aj zhrubne..ritaklea

ritaklea
24. aug 2007

no tak to predlzenie nejak rozdycham, nie 😀 😀 😀

a dobre zhrubne?

megie
24. aug 2007

aha, som mi nenapadlo, že bývate s rodičmi..-som trúbka, ved teraz je to také bežné... 😅
No, chvalabohu, že my aspon tú pumpu nepotrebujeme 😀 A myslím, že aj po pôrode budú jeho rozmery dostačujúce..ja sa fakt ohladom tohto nemám na čo sťažovať 😀 😵

num7976
24. aug 2007

no vy nymfy!a ta pumpa to ma aky system,neviem nepocula som o tom.. 😝

ritaklea
24. aug 2007

megie, takze riadny matros, hej? 😀 😀

a oni nebyvaju s rodicmi spolu ale kazdy u svojich 😀

num7976
24. aug 2007

hej byvame zatial kazdy pri svojich rodicoch,takze teraz si uzivame samoty ako sa len da,ked su oba byty volne.. 😉

ritaklea
24. aug 2007

num, vlozis tam ud a tahas 😀 😀 ty nymfo jedna zacvachtana... 😀 😀

num7976
24. aug 2007

ritaklea: no to musi hrozne vyzerat,no ja neviem to asi by mi hned narusilo to vzruso,ze tahat! 😀

ritaklea
24. aug 2007

num, sa ti vravi, ked ti tadial miminko nepreslo 😀