Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nežmýka mi práčka

natal12
20. okt 2012

čo robit ked mi práčka nežmýka ?? čo jej može byt ?? viem ze mam zavolat opravara ale ale je sobota 😒

annie13
20. okt 2012

@natal12 skusila si filter vycistit? a ci nieje vzadu upchata ta hadica co odvadza vodu ja som tam minule mala goralku

bubelko
20. okt 2012

@natal12 mne ked sa to stalo naposledy, tak odisla elektronika ☹ tiez to bolo v nedelu a s plnou prackou 😖

klody1010
20. okt 2012

nezmyka? tak zrejme budes mat zly remen na bubni 😒 samozrejme ak ti nevrti bubon,a ak ti nevypusta tak zrejme upchata hadica,filter alebo zle cerpadlo :(

natal12
autor
20. okt 2012

no neviem :( bubon sa vrti ale nezmyka :( a mam automaticku práčku zanussi. @annie13 filter bol cisteny pred tyzdnom .

puskaruka
20. okt 2012

Alebo tiez tomu moze byt zle rozlozena bielizen v pracke. Mne sa to stalo vcera.

natal12
autor
20. okt 2012

@puskaruka to zas nie ved mama ked pere alebo ja tak davam normalne bielizen do práčky 🙂 a aku mas práčku ??

katren
20. okt 2012

@natal12 najst si navod a tam precitat rady, co mas robit v pripade poruchy..... 😉
mne to zatial vzdy stacilo

bubelko
20. okt 2012

@natal12 to iste bolo aj u nas ☹ aj som kontrolovala ci nie je vela bielizne, taktiez sa dala voda odpustit, ale nezmykala. a ked som skusila potom cisto program-zmykanie, tak ten nesiel 😖 mam electrolux 😉

natal12
autor
20. okt 2012

@katren diky ale to som ako prve citala navod a o zmykani tam nic neni :(

monyccka
20. okt 2012

@natal12 u nas zabralo vybrat pradlo (bleeee take mokre a studene), vycerpat vodu a zvysnu vyliat cez ten otvor na cistenie filtra, potom dokladne vycictit filter (mohlo tam nieco spadnut aj cez ten tyzden od vycistenia) a aj odtokovu hadicu odmontovat a poriadne preplachnut. Potom ju skus naprazdno pustit (alebo len s minimom naplne) na najkratsi mozny program a uvidis.. Ked nezaberie - volat servisaka :(
U nas dvakrat islo len o ten filter a odtokovu hadicu - naposledy to uz bola komplet elektronika a kupovali sme novu.

natal12
autor
20. okt 2012

@bubelko my mame zannusi 🙂 a co su spravila potom s tou prackou?? :(

puskaruka
20. okt 2012

@natal12 ja mam spredu plnenu beko pracku, ak nic z tychto rad ti nezabralo, v pondelok volaj opravara.

bubelko
20. okt 2012

@natal12 ja mam zhora plnenu. vybrala som pradlo, vyzmykala rucne. v pondelok som zavolala opravara a nechala pracku opravit.

sante81
20. okt 2012

@natal12 treba vycistit filter

natal12
autor
20. okt 2012

@sante81 bol cisteny uza zistilo sa ze je upchata hadica ...

ivettvajdova
5. aug 2013

dobry den..co robit ked mam spadnuty remen Y prackz? mam zanussi ZMT 5105..

baryana
9. sep 2015

ahojte, mal niekto problem s tym, ze bubon sa sice toci, ale pomaly a pradlo nevyzmyka? filter vycisteny, hadice skontrolovane. 😒

adriana1988
15. jan 2016

@baryana prosim ta ako si to riesila? mam ten isty problem teraz. ale iba vtedy ked tam dam jednu vec ktora je tazka ked sa napije vody, napr. flis. toci toci a nezmyka.

baryana
16. jan 2016

@adriana1988 uz si neviem spomenut. Len viem,ze mm urobil kompletnu udrzbu, vratane odtoku.ale nebolo to nic zavazne.

majkito
4. mar 2016

Ahoj mam taky problem mam pracku beko a mam ju us 3 roky.Rok 2013 us mala poruchy potom 2014 us sa to nedalo vydrzat nieco tam Skripe jak bi sa tam pral lad skontrovala som to ale nic tam nebolo precistia som filter vsetko bolo v poho neviem co to moze byt poradte nemozem prat lebo mam viac poruchy robi divne zvuky remen je v pohode neviem co to je 😒

majkito
4. mar 2016

a este pocujem hlasno pracku niekedi v pohode a niekedi hlasno neviem co to moze byt skontrovala som to a nic tam neni lano je napnute cerpadlo je nove neviem co to je us 2 roky ma poruchy ;(

modrykonik03
19. sep 2016

...mne nezmyka len ked periem látkové plienky, inak žmýka...viete poradit, v com to moze byt? Dakujem.

yukaya
20. okt 2016

@bubelko
@monyccka baby ta elektronika sa dala opravit??

bubelko
21. okt 2016

@yukaya ano dala.

yukaya
21. okt 2016

@bubelko a prosim ta kolko to stalo?

bubelko
21. okt 2016

@yukaya ja uz si nepamätam. jednak to bolo vo svajciarskych frankoch a bolo to hlavne 4, ak nie 5 rokov dozadu 🙂

mija_ja
2. nov 2016

Ahojte, mam podobny problem pračka aj čiastočnežmýka, ale nie uplne ako predtym a aj slabo placha mam tam bublinky . Neviem či to už nie je na opravara ked je tam aj to plachanie. Maminky aspon tak orientačne kolko stoji orpavar? Ked len pride skontroluje , nedokupuje nahradne diely. Nikdy som pračku nedavala opravit. Dakujem 🙂

modrykonik03
2. nov 2016

My raz za takýto podobný výjazd 20 EUR.

12nela
3. nov 2016

Vie my prosim vas poradit.neperie my pracka ani nezmyka.som zo ziliny.nepozna niekto dobreho opravara aby nebol moc drahy.dakujem.

mamaterezky
3. nov 2016

@12nela skus p. SELIGU, su to vlastne bratia seligovci. Cislo najdes na internete. Mame s nimi v rodine iba dobre skusenosti.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli