Nič ma nerobí šťastnou, cítim sa zle

23. júl 2021

Ahojte, už dlhšiu dobu nedokážem byť šťastná.... nič mi nerobí radosť, z ničoho sa nedokážem tešiť ani s mojich detí (mám ich 2). Som už úplne zúfalá, nedokážem si pomôcť...na vonok vyzerám že som šťastná a že ma nič netrápi,no vnútri trpím priam kričím od zúfalstva. Najviac čo ma trápi je môj muž. Je strašný nervak, keď ma zle dní je úplne na nespoznanie...je toho veľa, no nejdem to rozpisovať... Občas keď som sama si aj poplačem, neprišla som si sem ani po radu,možno aj áno „ako byť šťastná ?" No je to skôr výlev.

ivangeline
23. júl 2021

Hladaj co ta robi stastnou. Dovol si to chciet. ;)

autor
23. júl 2021

@ivangeline neviem to nájsť....😔

dominikac321
23. júl 2021

je uplne v poriadku najst psychologa, alebo dobru kamosku a vsetko jej povedat, ak nechces, mozes kludne mne., podla mna si takym obdobim presiel kazdy. pracujes? mas aktivity ktore su bez muza a deti?

autor
23. júl 2021

@dominikac321 som na MD, nemám žiadne aktivity, kamarátky, muža v práci a ja nikde nemám ako ísť...

dominikac321
23. júl 2021

myslela som si ze je toto problem, dookola 4 steny. asi by som zacala tym ze poviem muzovi aky je kreten ked sa nastve, zalezi ci sa s nim da bavit o takom, pozrela by som si nejake aktivity v okoli, jumping na hodinu alebo nejake kreslenie, nieco kde vypadnes ked vies ze muz moze postrazit deti. skupina tvojho mesta, dediny a niekto s rovnako starymi detmi? pozves na kavu kolac alebo zbehnete niekde....MD je masaker obdobie podla mna na psychiku zeny

ivangeline
23. júl 2021

Urcite by som hladala ludi. Aktivity hocake.. a skusat. ;) Aj psycholog je fajn,ked uz sa nie je fakt s kym porozpravat... Mna naplna rozhovor,dlhe sprchy,pobyt vonku/turistika, citanie!obcas nejaky film a cas s manzelom (rozhovor,intimita,vyletiky..)...

luccija
23. júl 2021

Asi Ta ničí muž nie?že si stále v napätí, lebo vybuchne.

autor
23. júl 2021

@dominikac321 S ním sa teda nedá baviť keď ma nervy...a on a postrážiť deti ? Ani nápad ešte pri staršom ostané (3r) pri mladšej nie tá má 8 mesiacov. Dosť často premýšľam že by som sa tak veľmi chcela vrátiť do čias keď som ešte bola doma a nemala deti...no bohužiaľ sa to nedá vrátiť späť.

autor
23. júl 2021

@luccija máš pravdu.

autor
23. júl 2021

@ivangeline nehovorím s mojím mužom sa tiež dá celkom fajn porozprávať,keď sme iba mi dvaja a deti už spia a trávime spolu pekne chvíle,vtedy som šťastná no rýchlo to pominie...

autor
23. júl 2021

Cítim sa taká zničená na nič....

dominikac321
23. júl 2021

mrzi ma, ze ti je takto na figu :-/

autor
23. júl 2021

@dominikac321 vieš, aspoň keby ma ten môj muž chápal...😔

abbey1
23. júl 2021

Aké si mala záľuby pred deťmi? Pokračuj v nich. Iste, čo to bude treba prispôsobiť deťom, aké dieťa neznamená väzenie pre rodiča.

kristina0909
23. júl 2021

Ahoj , ak by si sa potrebovala s niekym len tak porozprávať kľudne mi napíš🙂

autor
23. júl 2021

@kristina0909 ďakujem, určite napíšem.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
23. júl 2021

Preco sa uz so svojim dvojcatom nenavstevujes?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marjuk
23. júl 2021

Ja prežívam niečo podobné ako ty. Mám dve deti, ale sú staršie než tvoje. Muž je nervák a mamkin cecok. Ďaleko som od rodiny, kamošky mám aj ja im posťažujem, ale problém mi to nevyrieši len sa vykecám. U nás je problém svokra, ktorá na mňa žiarli keď sa deti hrajú so mnou, normálne ma neznáša. Vzťahy sú teraz na bode mrazu a odteraz k nim už nechodím, len muž s deťmi.

marjuk
23. júl 2021

Ešte som zabudla, tiež mám dvojičky, ktorá už má tiež svoju rodinu a rozumeli aj si rozumieme veľmi dobre.

autor
23. júl 2021

@marjuk chybu sme urobili pri výbere muža....

marjuk
23. júl 2021

To áno, aj ja si to uvedomujem.

autor
23. júl 2021

@marjuk no vrátiť sa to nedá 😔 chýba bola asi tá že sme neboli od začiatku prísne aj my.

marjuk
23. júl 2021

U nás sa to stále zhoršuje takže spejeme k rozvodu ak sa to nezlepší lebo zdravie mám len jedno a táto situácia je už neúnosná.

katka2678
23. júl 2021

Kľudne mi napíš

autor
23. júl 2021

@marjuk ja mám pocit že má už niekedy psychicky ničí...

autor
23. júl 2021

@katka2678 písala som...

julka828
23. júl 2021

Ja by som navstivila psychoatricku tiez som mala taketo pocity este aj horsie vyhladala som odbornu pomoc

autor
23. júl 2021

@julka828 a neviete o nejakej psychiatričke/psychologičke ktorá pomáha aj online ? A anonymné ?