Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
14. dec 2010

@luciankasebastianko zatial ano 😅

luciankasebastianko
autor
15. dec 2010

@linka nech sa už neunúva 😠

linka
16. dec 2010

@luciankasebastianko unuvala sa a prisla,co uz ideme dalej 🙂 a ty ako? mate snezik? u nas zasa snezi,tak nech to vydrzi do vianoc 😵 a Dadka je aka makacka,ani nema cas asi 😀

luciankasebastianko
autor
16. dec 2010

ahojte
@linka ☹ škoda tak už to šampanké dáme až na silvestra - už som si chutila 😝 veru danka ani nemá času písať a ked si ty nepísala 2 dni už sa strachovala či sa nehneváš a ona teraz kašle na nás 😝 😀
snežik máme ,ale keby tak jemno zasnežilo na vianoce bola by som rada 😵
dnes som mala den 😲 od rána som behala s handrou od rána až do večera -záchvat čistoty ešte aj radiator to schytal lustre všetko čo mi prišlo pod ruku som gruntovala 😀 teraz tu máme krásne čisto a vonavo 😵

laurinkadanielka
16. dec 2010

ahojte no nemam času dnes sme boli ešte dokupit darčeky a sobotu ešte chceme ist do trenčina 😉 v robote je fajn zatial 😀

luciankasebastianko
autor
19. dec 2010

Ahojte ako už máte tu správnu vianočnu atmosféru ? my idemem zajtra ešte dokúpiť darčeky ja som si objednala cez internet zrkadlovku, ale asi nepríde už do vianoc ale asi hned po 😵 zajtra ešte svokre asi uteráky , mamine foťák a ešte mojeje babke asi vitamínčeky v lekárni -balíček 😉

linka
20. dec 2010

ahojte
@luciankasebastianko este nemame,musim dnes este vyumyvat muzovu pracovnu,komplet skrine vsetko,nechce sa mi,lebo je bordelar 😀 idem dnes este na nakup,kupit prisady na pecenie,dnes zamiesim cesto na medovniky a zajtra to zacne a skoncim az na stedry den 😀 a darceky mam,ale rozmyslam co by som este svokre,tazko tazko s nimi 😅

linka
20. dec 2010

@laurinkadanielka ty dokedy robis? ja iba zajtra idem a volno konecne a mam zlu spravu,v januari bude hromadne prepustanie u nas,20.januara sa dozvieme,je mi z toho na nic ☹ ale zivot ide dalej 😉

laurinkadanielka
20. dec 2010

ahojte robim do stredy a ideme tretieho do roboty ja už mam darčeky pre všetkych okrem svokry tej ja nič nekupim 😀 luci to my je luto s robotou

luciankasebastianko
autor
20. dec 2010

Ahojte
@linka to je strašné ,ale snád teba sa to nedotkne 😒
dnes some boli v TN minula som kóoooooopu penez ,ale už mám všetko 😝 svokra má kapsičku so sprcháčmi hobkou a labelom + pena do kupela a svokor uteraky a voltaren gel 😉 zajtra pečiem ešte tatrankové a potom si to momiešame po rodine každy upečie čosi tak máme aj 15 druhov 😀 ja pečiem len troje, ale zato vždy aspon 3 dávky 😝

linka
22. dec 2010

ahojte
@luciankasebastianko
@laurinkadanielka dufam,ze nepoletim 😒
ja som sa od vcera poobedia nezastavila a hej v noci,ked som spala 😀 ,mam napecene 5 druhy sucheho a zajtra este 2 zakusky a dost,kto to bude jest 😅 dnes som aj gruntovala cely dom,hned lepsi pocit,ked je vsetko ciste 🙂 a darceky uz mam pre vsetkych,skoro vsetci dostanu kozmetiku,okrem sestrinych deti,im som kupila oblecko nejake a hry 😉

luciankasebastianko
autor
23. dec 2010

Ahojte super luci že to máš mne to nes ešte nedalo a vybehla som s mužom ešte do mesta 😀 takže máme kopu darčekov - aj ked si ten maly nezbedník ani tolko nezaslúži 😝 tak devčatka prajem Vám krásne Vianoce plné šťastia a rodinnej pohody 😎 😵 🙂
@laurinkadanielka nevieš kedy bude polnočná v Borčanoch ? svokra chce vedieť

laurinkadanielka
24. dec 2010

ahojte aj ja vam prajem štastne a vesele vianoce 🙂 luci neviem ale opytam sa a napišem ti smsku

linka
24. dec 2010

ahojte,konecne mam napecene,asi 9 druhov 😀 dnes este salat a koniec roboty 😝
tak aj ja Vam prajem pokojne a pozehnane Vianoce 😵 Luci asi aj u nas bude bohaty jezisko,uvidime 😉

laurinkadanielka
24. dec 2010

aj u nas by mal byt bohaty ježiško hlavne mala ma toho vela 🙂 🙂

linka
27. dec 2010

ahojte,tak ako sviatkujete a aky bol jezisko? u nas bohaty,dostali sme Dolce Gusto a nejake drobnosti este od svagra,od muza dvoje teplaky,sveter,formu na kolac... 🙂 chodime po navstevach a navstevy k nam 😀 prejedena som kvalitne,ale zatial som nepribrala 😀 drzim sa 😝

laurinkadanielka
27. dec 2010

@linka tak to ste dobre posluchali my sme boli dnes na prechadzke zajtra pojdeme pozreť vypredaje 😀 ja s malou varim dostala kuchynku tak kuchtime 😉

linka
27. dec 2010

@laurinkadanielka a co fajne kuchtite? 😉

luciankasebastianko
autor
27. dec 2010

ahojte 😉
@linka aj my mame dolce gusto ,tak si dávate fajnu kavičku 😎 ja som dostala to čo som si kúpila vonavku ,pyžamko, vestičku vichy kozmetiku a muž dostal knihu a hradoch, teplákovu, elektricky strojček ,ešte oblečenia kopec škrapku do sauny a také somarčiny 😀 aa maly hračiek a knižiek a hromadu oblečenia a dvoje topánky do 23:00 sa len hral ani spať nechcel isť 😀

@laurinkadanielka my sme dnes boli pozrieť v tescu ale nič tam nebolo , asi vybehneme do BA 😕 na vypredaje

linka
27. dec 2010

@luciankasebastianko aj moj dostal ale odomna holiaci strojcek 😀

luciankasebastianko
autor
27. dec 2010

@linka komu teraz budeme brať žiletky ? 😀

linka
28. dec 2010

@luciankasebastianko budeme si musiet kupit vlastne 😀

luciankasebastianko
autor
28. dec 2010

@linka ale tie su neni také ostré ako tie pánske 😀

linka
28. dec 2010

@luciankasebastianko strojceky kupime damske a ziletky dame do nich panske 😀
@laurinkadanielka kupili ste nieco na vypredajoch? 🙂

luciankasebastianko
autor
28. dec 2010

😀

laurinkadanielka
29. dec 2010

@linka mužik si kupil topanky zimne mali ich o polovicu zlacnene no nekupiš 😀 bolo všeličo a ludi všade kopu ja som si kupila tričko a malej tentoraz nič ta toho ma a oblečenia ani to nevinosi

linka
29. dec 2010

@laurinkadanielka super kupa,topanok nikdy nie je dost 😉 ake tricko si si kupila?

laurinkadanielka
29. dec 2010

take ružovo čierne s pasikami no a tie topanky su adidas velmi pekne a teple budu aj na turistiku chceme sa ist niekde pozreť ale len tu blizko niekde 😉

linka
30. dec 2010

ahojte,kde budete travit silvestra? my ideme ku svokrovcom,lebo vzdy nariekaju,ze k nim nikto nechodi,tak dufam,ze sa nebudeme hadat ako vzdy 😀 😀 bola som nakupit posledne zasoby,vecer chcem robit sunku v aspiku na zajtra a aj kosicky na slano,to bude mnamka 😵

laurinkadanielka
30. dec 2010

ahojte my budeme doma ja budem robiť krabi šalat a očka a udene mužik bol dokupiť zasoby lebo dochadzaju baby ako rozmrazujete rybu lebo mne vždy sa rozpadne dnes som robila len tak na oleji bez obalovania len som hu ovegetovala a sa my rozpadla poradťe my

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre