• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
ahojte
@luciankasebastianko ja si myslim,ze to uz tento rok nebude,neviem ci robia cez sviatky,ale tak na druhej strane to bude lepsie,mozem piect a namahat sa pred vianocami,upratovat,zlostit sa na muza a tak :grinning: a v januari budem uz oddychnuta,naladena este na ten cas vianocny... :wink:
30. okt 2011 o 15:48  • Odpovedz
autor
@linka ved už mesic hore dolu ked ste tak dlho čakali :wink: hlavne nech sa zadarí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2011 o 21:17  • Odpovedz
30. okt 2011 o 21:41  • Odpovedz
ahojte zeny,nejak sa vam nechce pisat :frowning2: alebo casu malo...to pocasie ma uz hneva,bude nech je uz riadna kosa,alebo nech je teplo,ja uz neviem ako sa mam obliekat,rano-vecer zima a cez den teplo,nebavi ma to :angry:
uz mate nejake darceky? ja este nie,tento rok to nejak neriesim,asi az na poslednu chvilu :sweat_smile:
3. nov 2011 o 10:36  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka ja mám darčekov už kopec boli vypredaje tak som pokúpila malému aj plavaciu súpravu MC quin to červené autíčko velkú nafukovačku - akožože skúter knižku a CD s jeho menom a už som spravila foto knižku pre krstních s ich Šaškou :grinning: júúúj a všeliaké drobnopsti no mám toho vela púotom všetkím kúpovať tak račej po troche nakupujem a malému mám kopec ponožiek a slipkov + koženkovú bundu na motorku :grinning: no veru ráno je kosa a poobede je tak krásne
3. nov 2011 o 11:49  • Odpovedz
ahojte ja tieš ešte darčeky nemam ale už začnem potroške nakupovat nech to neni na poslednu chvilu :wink: no to počasie je všelijake a že ma byt takto aš do vianoc a potom ma byt riadna kosa takže vianoce budu asi bez snehu
3. nov 2011 o 12:36  • Odpovedz
ahojte zeny :wink: hlasim,ze ziadost schvalena,teraz len cakat na mrchu a vsetko je v dr.rukach ci zacneme este v decembri,alebo to odlozi na januar,skor mam take zle tusenie,ze to bude v januari :unamused:
a vy ako? co mate nove? u mna nic,vsetko po starom :wink:
23. nov 2011 o 16:14  • Odpovedz
@linka tak to su dobre spravy držim palce nech sa vam to podari u nas nič nove a ake zle tušenie ved dobre je že s tym začnete a neboj
23. nov 2011 o 19:21  • Odpovedz
@laurinkadanielka ja nebojim,len mam obavy ci to neodlozi na januar,tak strasne chcem v decembri,aby sme zacali :wink: lebo vies takto pred vianocami,neviem ako tam robia...
23. nov 2011 o 19:26  • Odpovedz
autor
@linka super :wink: apoň možeš piecť a hnevať sa na muža ako si písala :grinning: ak sa už nezmestíte do programu v januári , hlavne nech sa drobček dobre uhniezdi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
v deň ked pôjdeš budem jak na ihlách :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budem sa modliť nech sa podarí
23. nov 2011 o 19:49  • Odpovedz
@luciankasebastianko ale ked ja chcem v decembri ist :grinning: :dizzy_face:
23. nov 2011 o 22:46  • Odpovedz
autor
@linka ja viem už sa nemôžeš dočkať :dizzy_face:
24. nov 2011 o 11:07  • Odpovedz
ahojte,ako sa mate? co ste dnes varili? my segedin :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz by som si dala pizzu,mnam :sweat_smile:
@laurinkadanielka
@luciankasebastianko uz mate vsetky darceky? ja este nic,nejak sa mi do toho nechce a ani neviem co komu kupit :confounded:
vcera sme boli na nakupy spojene s vyletom v KE a tam bolo bielo,sniezik :dizzy_face: a u nas nic :angry:
27. nov 2011 o 16:20  • Odpovedz
@linka my kuracie rezniky a darčeky nemam ja asi na poslednu chvilu mužik je stale v robote aj cez vykendy neni ani čas ist do mesta
27. nov 2011 o 17:54  • Odpovedz
@laurinkadanielka ja ani neviem co mam muzovi kupit...a pre malu mas nieco? :slight_smile:
27. nov 2011 o 18:58  • Odpovedz
@linka ja mužikovi kupim vonavku ferrari skuderia a uterak s menom a ešte neviem čo pre lauru mam vonavku barbie a gatky teplačky a ešte dokupim chce konika takeho plyšoveho velkeho čo bude na nom sediet neake knižky o konikoch lebo teraz u nas frčia koniky je toho dost čo pisala ježiškovi :slight_smile:
27. nov 2011 o 20:04  • Odpovedz
autor
ahojte ja idem chalanom kupiť ferrari autodráhu , sebastianko tam má už 4 hnižky a kopu oblečenia, mamine idem kúpiť sadu do kúpelky na mydlo a poháre a zajtra snád rdorazí CD dalibor janda :slight_smile: aj malému som objednala DVD čka inak teraz je super doma tiež moc po obchodoch nebehám a všetko mi príde a lacnejšie ako v obchode :grinning:
@laurinkadanielka aj tu ferrari pozri na nete určite bude lacnejšia
@linka škoda ,že už nemáte po mohli by ste si pokupiť s mužom pekné darčeky on tebe dupačky a ty jemu malé papučky :dizzy_face: teraz neviem môžno knihu ? alebo CD ? ja som stankovi kúpila o hradoch pred rokom
28. nov 2011 o 15:36  • Odpovedz
ahojte,vonavky ma az az,knihy necita :grinning: asi nieco na oblecenie mu vyberiem,len neviem co,tak aby o tom nevedel,treba mu nejake rifle,ale to by som musela ist s nim a aj mikiny,uvidim :unamused:
budete na sviatky piect? ja uz mam vybrate co budem,dufam,ze sa mi bude darit :wink:
29. nov 2011 o 12:54  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka chcela by som perníčky , potom z ovseních vločiek , potom asi kremeš a ešte horalkové ak sa mi bude chcieť :D
29. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz
@luciankasebastianko a co take z vlociek? nepoznam :sweat_smile:
29. nov 2011 o 19:06  • Odpovedz
autor
http://kucharka.madness.sk/recept/486/mlynarove-pusinky.php
@linka škoda neni tam fotka ,ale ked to omáčam v čokoláde tak je to aj krásne aj chutné :wink:
29. nov 2011 o 20:42  • Odpovedz
@luciankasebastianko moze to byt dobre,take chrumkave :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz neviem,raz si pisala,ze mas novy dotykovy mobil a ze si ho nevies vynachvalit,tiez som si kupila v pondelok,nokiu a je super,velka spokojnost :dizzy_face: a zacala som nosit okuliare do dialky,uz sa nedalo tak dalej zit,nic som nevidela v dialke :grinning: a teraz mam orli zrak :sweat_smile: ram je takej ruzovo-fialovej farby... :slight_smile:
1. dec 2011 o 15:38  • Odpovedz
autor
@linkaje to dobre chrumkav učké ja to lubím , ale Stanko to Miluje :grinning:
super ,že si spokojná s fonom ten prví den je nezvyk a teraz zoberem mužov a stláčam displej a čudujem sa čo nejde :grinning:
2. dec 2011 o 11:18  • Odpovedz
@luciankasebastianko ja ked idem nastavit budik,tak rozmyslam,ktore to bolo? :grinning: ale som spokojna :wink:
2. dec 2011 o 11:38  • Odpovedz
autor
romyšlam , že si idem práve nastaviť budík a ja a lahnuť si na hodku bolí ma hlava asi som nevyspaná do 1.00 robím fotky cez den fotím pomáham mužovi a maly tak som užť unavená , ale cez vikend si odychnem a nech už súúúúúú vianoce :grinning:
2. dec 2011 o 12:25  • Odpovedz
@luciankasebastianko ale poviem ti krasne fotky robis,mas co robit,ked ta kazdy urcite vyhladava,pridem aj ja niekedy sa pofotit :dizzy_face:
2. dec 2011 o 13:07  • Odpovedz
autor
teraz je toho dosť pretože každy chce vianočné :wink:
2. dec 2011 o 17:39  • Odpovedz
@luciankasebastianko stihas tolko? co budete dnes robit? my pojdeme k svokrovcom,kupili tlaciaren,tak chcu aby im to muz nastavil....nejak sa mi nechce ist :unamused:
4. dec 2011 o 12:25  • Odpovedz
@laurinkadanielka ako sa mas moja? neozyvas sa.... :frowning2:
4. dec 2011 o 12:25  • Odpovedz
@linka ahoj dobre len nemam tolko času sem chodit
4. dec 2011 o 14:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.