Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
30. okt 2011

ahojte
@luciankasebastianko ja si myslim,ze to uz tento rok nebude,neviem ci robia cez sviatky,ale tak na druhej strane to bude lepsie,mozem piect a namahat sa pred vianocami,upratovat,zlostit sa na muza a tak 😀 a v januari budem uz oddychnuta,naladena este na ten cas vianocny... 😉

luciankasebastianko
autor
30. okt 2011

@linka ved už mesic hore dolu ked ste tak dlho čakali 😉 hlavne nech sa zadarí 😵 😵 😵 😵 😵

linka
30. okt 2011

@luciankasebastianko presne tak 😵

linka
3. nov 2011

ahojte zeny,nejak sa vam nechce pisat ☹ alebo casu malo...to pocasie ma uz hneva,bude nech je uz riadna kosa,alebo nech je teplo,ja uz neviem ako sa mam obliekat,rano-vecer zima a cez den teplo,nebavi ma to 😠
uz mate nejake darceky? ja este nie,tento rok to nejak neriesim,asi az na poslednu chvilu 😅

luciankasebastianko
autor
3. nov 2011

ahojte
@linka ja mám darčekov už kopec boli vypredaje tak som pokúpila malému aj plavaciu súpravu MC quin to červené autíčko velkú nafukovačku - akožože skúter knižku a CD s jeho menom a už som spravila foto knižku pre krstních s ich Šaškou 😀 júúúj a všeliaké drobnopsti no mám toho vela púotom všetkím kúpovať tak račej po troche nakupujem a malému mám kopec ponožiek a slipkov + koženkovú bundu na motorku 😀 no veru ráno je kosa a poobede je tak krásne

laurinkadanielka
3. nov 2011

ahojte ja tieš ešte darčeky nemam ale už začnem potroške nakupovat nech to neni na poslednu chvilu 😉 no to počasie je všelijake a že ma byt takto aš do vianoc a potom ma byt riadna kosa takže vianoce budu asi bez snehu

linka
23. nov 2011

ahojte zeny 😉 hlasim,ze ziadost schvalena,teraz len cakat na mrchu a vsetko je v dr.rukach ci zacneme este v decembri,alebo to odlozi na januar,skor mam take zle tusenie,ze to bude v januari 😒
a vy ako? co mate nove? u mna nic,vsetko po starom 😉

laurinkadanielka
23. nov 2011

@linka tak to su dobre spravy držim palce nech sa vam to podari u nas nič nove a ake zle tušenie ved dobre je že s tym začnete a neboj

linka
23. nov 2011

@laurinkadanielka ja nebojim,len mam obavy ci to neodlozi na januar,tak strasne chcem v decembri,aby sme zacali 😉 lebo vies takto pred vianocami,neviem ako tam robia...

luciankasebastianko
autor
23. nov 2011

@linka super 😉 apoň možeš piecť a hnevať sa na muža ako si písala 😀 ak sa už nezmestíte do programu v januári , hlavne nech sa drobček dobre uhniezdi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
v deň ked pôjdeš budem jak na ihlách 😝 a budem sa modliť nech sa podarí

linka
23. nov 2011

@luciankasebastianko ale ked ja chcem v decembri ist 😀 😵

luciankasebastianko
autor
24. nov 2011

@linka ja viem už sa nemôžeš dočkať 😵

linka
27. nov 2011

ahojte,ako sa mate? co ste dnes varili? my segedin 😝 a teraz by som si dala pizzu,mnam 😅
@laurinkadanielka
@luciankasebastianko uz mate vsetky darceky? ja este nic,nejak sa mi do toho nechce a ani neviem co komu kupit 😖
vcera sme boli na nakupy spojene s vyletom v KE a tam bolo bielo,sniezik 😵 a u nas nic 😠

laurinkadanielka
27. nov 2011

@linka my kuracie rezniky a darčeky nemam ja asi na poslednu chvilu mužik je stale v robote aj cez vykendy neni ani čas ist do mesta

linka
27. nov 2011

@laurinkadanielka ja ani neviem co mam muzovi kupit...a pre malu mas nieco? 🙂

laurinkadanielka
27. nov 2011

@linka ja mužikovi kupim vonavku ferrari skuderia a uterak s menom a ešte neviem čo pre lauru mam vonavku barbie a gatky teplačky a ešte dokupim chce konika takeho plyšoveho velkeho čo bude na nom sediet neake knižky o konikoch lebo teraz u nas frčia koniky je toho dost čo pisala ježiškovi 🙂

luciankasebastianko
autor
28. nov 2011

ahojte ja idem chalanom kupiť ferrari autodráhu , sebastianko tam má už 4 hnižky a kopu oblečenia, mamine idem kúpiť sadu do kúpelky na mydlo a poháre a zajtra snád rdorazí CD dalibor janda 🙂 aj malému som objednala DVD čka inak teraz je super doma tiež moc po obchodoch nebehám a všetko mi príde a lacnejšie ako v obchode 😀
@laurinkadanielka aj tu ferrari pozri na nete určite bude lacnejšia
@linka škoda ,že už nemáte po mohli by ste si pokupiť s mužom pekné darčeky on tebe dupačky a ty jemu malé papučky 😵 teraz neviem môžno knihu ? alebo CD ? ja som stankovi kúpila o hradoch pred rokom

linka
29. nov 2011

ahojte,vonavky ma az az,knihy necita 😀 asi nieco na oblecenie mu vyberiem,len neviem co,tak aby o tom nevedel,treba mu nejake rifle,ale to by som musela ist s nim a aj mikiny,uvidim 😒
budete na sviatky piect? ja uz mam vybrate co budem,dufam,ze sa mi bude darit 😉

luciankasebastianko
autor
29. nov 2011

ahojte
@linka chcela by som perníčky , potom z ovseních vločiek , potom asi kremeš a ešte horalkové ak sa mi bude chcieť :D

linka
29. nov 2011

@luciankasebastianko a co take z vlociek? nepoznam 😅

luciankasebastianko
autor
29. nov 2011

http://kucharka.madness.sk/recept/486/mlynarove...
@linka škoda neni tam fotka ,ale ked to omáčam v čokoláde tak je to aj krásne aj chutné 😉

linka
1. dec 2011

@luciankasebastianko moze to byt dobre,take chrumkave 😝 teraz neviem,raz si pisala,ze mas novy dotykovy mobil a ze si ho nevies vynachvalit,tiez som si kupila v pondelok,nokiu a je super,velka spokojnost 😵 a zacala som nosit okuliare do dialky,uz sa nedalo tak dalej zit,nic som nevidela v dialke 😀 a teraz mam orli zrak 😅 ram je takej ruzovo-fialovej farby... 🙂

luciankasebastianko
autor
2. dec 2011

@linkaje to dobre chrumkav učké ja to lubím , ale Stanko to Miluje 😀
super ,že si spokojná s fonom ten prví den je nezvyk a teraz zoberem mužov a stláčam displej a čudujem sa čo nejde 😀

linka
2. dec 2011

@luciankasebastianko ja ked idem nastavit budik,tak rozmyslam,ktore to bolo? 😀 ale som spokojna 😉

luciankasebastianko
autor
2. dec 2011

romyšlam , že si idem práve nastaviť budík a ja a lahnuť si na hodku bolí ma hlava asi som nevyspaná do 1.00 robím fotky cez den fotím pomáham mužovi a maly tak som užť unavená , ale cez vikend si odychnem a nech už súúúúúú vianoce 😀

linka
2. dec 2011

@luciankasebastianko ale poviem ti krasne fotky robis,mas co robit,ked ta kazdy urcite vyhladava,pridem aj ja niekedy sa pofotit 😵

luciankasebastianko
autor
2. dec 2011

teraz je toho dosť pretože každy chce vianočné 😉

linka
4. dec 2011

@luciankasebastianko stihas tolko? co budete dnes robit? my pojdeme k svokrovcom,kupili tlaciaren,tak chcu aby im to muz nastavil....nejak sa mi nechce ist 😒

linka
4. dec 2011

@laurinkadanielka ako sa mas moja? neozyvas sa.... ☹

laurinkadanielka
4. dec 2011

@linka ahoj dobre len nemam tolko času sem chodit

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre